IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dioničari su gazde, kakvi radnici? Nove gazde su SDP i Slavko Linić i Zagrebačka banka kojima se Radić u intervjuu lijepo zahvalio. O čemu vi ovdje maštate? Sramota je što se tu (stari) dioničari još uvijek povlače za nos. Takav je nažalost i pristup prema kapitalu u Hrvatskoj. Kad se troše novci onda je super, kad se trebaju vratiti svi su odjednom socijalisti.

Jure Radić: "Izražavam zahvalu Zagrebačkoj banci kao najvećem vjerovniku jer je imala veliko razumijevanje za naše poteškoće, te isto tako i Ministarstvu financija."

Ako nisi znao sad buš znao-ovo dolje je vlasnička struktura igh

http://www.igh.hr/upload/tbl_struktura/dionice_10_20131129_101123.pdf

Kaj se tiče zabe -ona je uglavnom svuda u SUDUŽNIŠTVU sa igh,svi novci su u projektima,nikaj nije nestalo i dobiće svoj dio kad se dio te ogromne imovine u projektima,nekretninama proda-za igh bu još ostalo masno u zemljištima i dijelu samostalnih projekata-sve informacije su na igh stranici,zse.

ps-igh je firma stara 60 godina,a ne prčija-zadnjih deset godina ima samo dobit iz REDOVNOG-OPERATIVNOG poslovanja-igh-zse,iako je platila samo u zadnjih pet godina cca 300 miliona kuna na kamate istim tim bankama tj uglavnom zabi-sa kojima se dogovorio za psn-bitno da tih i takvih kamata više nebu preuzimanjem sudužništva u nekretninskim projektima[emo_smijesak]

@exposure
na prodaji do 200 kn ima oko 1500 dionica, a cjelokupna kupnja ima oko 1000 komada tako da se ovo izgleda kao umjetni pokuša dizanja cijene da se proda ovo kupljeno na 15x -16x kuna

koja god varijanta Pelješkog mosta da se izabere, to još uvijek ništa samo po sebi neće značiti za IGH…treba sačekati odluku, novi natječaj, odabir projektanta itd.


koja god varijanta Pelješkog mosta da se izabere, to još uvijek ništa samo po sebi neće značiti za IGH…treba sačekati odluku, novi natječaj, odabir projektanta itd.

I da se odabere IGH to nikako ne znaći da će raditi sa maržama na koje je navikao pod političkim protektoratom. Dapaće, morati će biti jako pažljivi zbog grijeha pri izradi studije nizinske pruge Zagreb-Rijeka.

IGH će preživjeti ali to nikako ne znaći da će cijena dionice biti sky high kako nekada u roku odmah.

Ajmo realno pričati
Da li očekujete da ce EU dati 80% love?
Evo ja iskreno ne
A znam da se nema i ne moze naći lova za most

Ako EU odobri sredstva da li iskreno mislite da ce itko iz RH to raditi?
Ajmo iskreno bez glupiranja i drukanju i vrijeđanja!!

pobrisali su crnog ivu, crnog ivu1, pobrisali su mnoge nickove, pobrisali su pobjedu, ALI NE MOGU POBRISATI MENE..a zašto? jer sam u pravu bio i tada i sada... živjela demokracija i PD


Ajmo realno pričati
Da li očekujete da ce EU dati 80% love?
Evo ja iskreno ne
A znam da se nema i ne moze naći lova za most

Ako EU odobri sredstva da li iskreno mislite da ce itko iz RH to raditi?
Ajmo iskreno bez glupiranja i drukanju i vrijeđanja!!

Hrvatska uplaćuje za ovu i drugu godinu 700 miliona eura za članstvo-kaj tu nije jasno[emo_smijesak]

most će se graditi , love ima



Ajmo realno pričati
Da li očekujete da ce EU dati 80% love?
Evo ja iskreno ne
A znam da se nema i ne moze naći lova za most

Ako EU odobri sredstva da li iskreno mislite da ce itko iz RH to raditi?
Ajmo iskreno bez glupiranja i drukanju i vrijeđanja!!

Hrvatska uplaćuje za ovu i drugu godinu 700 miliona eura za članstvo-kaj tu nije jasno[emo_smijesak]
[/quote]

Kaj ti nisi u stanju normalno pisat jel?
I kaj to znaci kaj uplacujemo?
Kakve mrtve veze ima članstvo sa dobivanjem love?

Pa svi uplaćuju. Samo ne gradi se kako se nekome digne neka stvar.

I najbitnije, ako EU kaže da je most najbolje rijesenje, sto vjerojatno hoće, to ne znaci da ce donirati novce. To ne znaci apsolutno ništa, osim da je bolja opcija od koridora.

pobrisali su crnog ivu, crnog ivu1, pobrisali su mnoge nickove, pobrisali su pobjedu, ALI NE MOGU POBRISATI MENE..a zašto? jer sam u pravu bio i tada i sada... živjela demokracija i PD

Jure Radić: “Izražavam zahvalu Zagrebačkoj banci kao najvećem vjerovniku jer je imala veliko razumijevanje za naše poteškoće, te isto tako i Ministarstvu financija.”

Ja :”izražavam zahvalu svima Vama kolege koji ste zajedno sa mnom gledali stropoštavanje sa 15600 na 120 kuna i imali veliko razumijevanje za kradljivog :uru .. koji se usput opernatio osobno nekretninama” …

ps.branitelju kolega -ne moraš sad branit ovo ..:-)

koliko ljudi je ovdje pesimista , protiv

nevjerojatno ,




Ajmo realno pričati
Da li očekujete da ce EU dati 80% love?
Evo ja iskreno ne
A znam da se nema i ne moze naći lova za most

Ako EU odobri sredstva da li iskreno mislite da ce itko iz RH to raditi?
Ajmo iskreno bez glupiranja i drukanju i vrijeđanja!!

Hrvatska uplaćuje za ovu i drugu godinu 700 miliona eura za članstvo-kaj tu nije jasno[emo_smijesak]
[/quote]

Kaj ti nisi u stanju normalno pisat jel?
I kaj to znaci kaj uplacujemo?
Kakve mrtve veze ima članstvo sa dobivanjem love?

Pa svi uplaćuju. Samo ne gradi se kako se nekome digne neka stvar.

I najbitnije, ako EU kaže da je most najbolje rijesenje, sto vjerojatno hoće, to ne znaci da ce donirati novce. To ne znaci apsolutno ništa, osim da je bolja opcija od koridora.
[/quote]

EVO odgovor od ministra Dončića

http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=web&cd=4&cad=rja&ved=0CD4QFjAD&url=http%3A%2F%2Fdnevnik.hr%2Fvijesti%2Fhrvatska%2Fpeljeski-most-ipak-je-najbolje-rjesenje—314510.html&ei=FJOlUvnkB8uB7QaGr4DQCQ&usg=AFQjCNGkbAtZ2C0YXGdxb0dNkOThEw-8Lw&bvm=bv.57752919,d.bGE [google.hr]

O problematici spajanja hrvatskog juga s ostatkom zemlje ekipa dnevnika Nove TV razgovarala je i s ministrom pomorstva, prometa i infrastrukture Sinišom Hajdašom Dončićem. Kaže kako je četvrtina posla već obavljena. Savjetodavna komisija Ministarstva, europske komisije te Bosne i Hercegovine u utorak će na posljednjoj sjednici donijeti posljednji nacrt studije, a nakon toga doznat će se i konačna rješenja te krenuti u studiju izvodljivosti. Vlada priželjkuje most, ali ne želi ništa unaprijed zaključivati i odluku prepušta struci.

‘Studija izvodljivosti obuhvaća ili omogućava da se za jedno od rješenja kreće u izradu građevinske dozvole. To jest, zapravo sve potrebne prostorno-planske dokumentacije ili operativne dokumentacije za jedno od tih rješenja.


koliko ljudi je ovdje pesimista , protiv
nevjerojatno ,

a koji bi bio razlog za optimizam nakon što su spržene stotine milijuna kapitala u ovoj firmi? a isti čovjek je i dalje ostao na njenom čelu?!?

New Report

Close