IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vidjet ćemo kako će proći PSN, ako sve bude OK moguć je rast na 200 kn, ako ne uspije vjerojatno ide ispod 100 kn

Ima li itko kakvih vijesti s Trgovačkog suda o PSN.
Ja sam malo u izolaciji glede pristupa mediju.
lp

Ima li itko kakvih vijesti s Trgovačkog suda o PSN.
Ja sam malo u izolaciji glede pristupa mediju.
lp

Ima …

IGH sklopio predstečajnu nagodbu!

IGH sklopio predstečajnu nagodbu!

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/bOL6OCZFdCpHLaBAddrDTA==.pdf

Uspjesno!

usprkos sklapanju nagodbe izgleda da će teško do 200 kn, što niti ne čudi kad se zna da su tisuće dionica kupljene na 140-160 kn i sad se svi boje da ih trejderi ne natrpaju ako krene jači rast


usprkos sklapanju nagodbe izgleda da će teško do 200 kn, što niti ne čudi kad se zna da su tisuće dionica kupljene na 140-160 kn i sad se svi boje da ih trejderi ne natrpaju ako krene jači rast

O čemu ti pričaš,tri najveća vlasnika drže 110 ooo dionica,nas malih dioničara 4800,držimo 154 170 dionica,sa tim da nitko ispod top 10 nema više od 2000 dionica,a top 5 manje od 4000 dionica-esop,a u esopu je više od 170 ljudi[emo_smijesak]

http://www.igh.hr/upload/tbl_struktura/dionice_10_20131129_101123.pdf

@BRANITELJ1991
SELL ON NEWS

ako dizanje igh sa 130 kn dva dana prije objave vijesti nije insajdersko trgovanje onda stvarno ne znam šta jest.

u americi je insajd zatvor od 10 godina a kod nas nitko ništa.

ajmo banana država i dalje.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


ako dizanje igh sa 130 kn dva dana prije objave vijesti nije insajdersko trgovanje onda stvarno ne znam šta jest.

u americi je insajd zatvor od 10 godina a kod nas nitko ništa.

ajmo banana država i dalje.

A nije ti bilo inside za zatvor skidanje sa 560 na 125 ? … ..

fin rast, možda bukne još jednom plamen pa ond abježite kolko vas noge nose, nemojte stoputa preć žedni preko vode.

tilt x2 ,,ima li komentara ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close