IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Polako. Prodao sam ionako na 540kn jedan dio (lijepih 15% zarade). Cekam je na dokupu kad se malo spusti. Ne brini. Ionako je to dionica za duži rok. Kako igh? Koliko si ti s njim u plusu?

Ti si počeo kao i pobjeda lagati,stavi link na tu svoju dobit-naloge ,ili ne bulazni-tu ste i jedan i drugi jer ste igubili gadne novce na IGH-prije par godina ,pa bi se sad vadili-NEBU IŠLO[emo_smijesak]

pobjeda je već masu puta pozvan da linka svoju crkavicu od dobiti sa kojom se hvali-čista nula,a o tvjoj sići kaj si uložio 2006 godine si se sam hvalio-kupio si 25 dionica igh,i to je to[emo_smijesak]-sad je banana[emo_smijesak]


EXPOSURE zašto si promjenio nick??? Zašto više nemaš carot ili kako već?

Kad već ne može portfelj onda mijenja imena! [emo_smijesak]

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


Polako. Prodao sam ionako na 540kn jedan dio (lijepih 15% zarade). Cekam je na dokupu kad se malo spusti. Ne brini. Ionako je to dionica za duži rok. Kako igh? Koliko si ti s njim u plusu?

OVO JE IZJAVA OD DOTIČNOG MAJSTORA ANALIZE SA DVIJE PROČITANE SKRIPTE I OBAZOM KAO ……sramota ,jad i bijeda,samo dvije stranice ispred[emo_smijesak]Moram priznati da sam i ja nekad znao kupiti bisera tipa igh ili dionice koje zdušno zagovara kolega lopina, ali to mogu pripisati potpunom ne poznavanju dionica u ono vrijeme. Jer ja sam ušao na tržište negdje sredinom 2006. Prvo sam držao u fondu 100.000kn i tu sam negdje zaradio 30 ili 40% u pbz equity-ju 2007 godine. Onda sam počeo sam ulagati i mogu reci da nisam bio nešto pretjerano uspješan. iako sam bio loš ni tada mi nije palo napamet kupiti igh. ukupno sam onda bio negdje u gubitku na tih 100.000kn dionica mislim 4 ili 5.000kn. tad sam morao izaći jer sam trebao uložiti u nešto drugo. ispalo je da sam se izvukao jer su burze nekoliko mjeseci nakon toga počele padati kao lude. ali od onda sam puno toga naucio i mogu reci da ni danas ne bi nikada uložio u igh. eto. pozdrav

[emo_smijesak][emo_smijesak][emo_smijesak][emo_smijesak]


Polako. Prodao sam ionako na 540kn jedan dio (lijepih 15% zarade). Cekam je na dokupu kad se malo spusti. Ne brini. Ionako je to dionica za duži rok. Kako igh? Koliko si ti s njim u plusu?

Da je on u minusu koliko si ti u plusu na Jadranki skaka bi od radosti!

Al, i njemu je na duži rok…silom prilika… [emo_namigusa]

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


OVO JE IZJAVA OD DOTIČNOG MAJSTORA ANALIZE SA DVIJE PROČITANE SKRIPTE I OBAZOM KAO ……sramota ,jad i bijeda,samo dvije stranice ispred

To ti se zove iskrenost. A ono što ti radiš zove se manipulacija. I laž. I razna druga imena. Čovjek ti kaže kako je, kada je napravio zaokret u svom razmišljanju. A ti? Ti zaokret nisi napravio. Samo redaš minus na minus. Al znaš što je od svega najžalosnije? Tvoje laži i manipulacije. Jedino što pokušavaš obraniti (“branitelj”?!?!) su tvoji promašeni potezi, nemogučnost sagledavanja realnosti i činjenica. A samo se zakopavaš. Nadam se da ti ovaj forum liječi frustracije i da su zbog toga ljudi u tvojoj okolini sretniji i da si ti sretniji.

Ovdje samo manipuliraš i lažeš, a da možemo na trenutak pogledati tvoj portfelj, mislim da bi mi svi samo ostali: [emo_smijesak]

Jadan….

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

“Branitelju” di su ti Mezihovski i Čomić? Koliko im dionice, plačene po koliko ono, 760 kn? vrijede danas? A po koliko si ih ti plačao? Jel barem 1000? Nije valjda više….

Jadan….

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


Jadni su ljudi koji se na ovom i bilo kojem drugom forumu hvale da su nekaj zaradili,a nisu u stanju linkati te masne naloge-kupnja-prodaja-kaj vi zbilja mislite da je ovo vrtić-stavi ili šuti,tak nemaš ni za režije

Jadan si ti koji govoriš drugima da šute, a sam ne prestaješ manipulirati i non-stop ponavljaš isto i nebitno. Koliko si ti naloga linkao? Di je tvoj portfelj? Što ti znaš jel čovik nema za režije ili je bogataš? Više vrijedi da neko ima portfelj od 100 kuna nego da obmanjuje tako ko ti!

Jadan…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


Ova dionica ide samo 4.77 gore ………KressoM se smije, jer
Bakićevi udjeli nisu poznati nikome…../ tema Solaris/…ali, ako
se tu otvoreno ulaže u HDEL./ građevinu/..tko kaže …da pozajmice nisu
potvrđene i na drugim mjestima…..sad smo na IGH…zar ne?

Oprosti, al ja tvoj post nisam nimalo skužio. Vidim da je dijelom i meni upućen, zato pitan, inače ne bi…

Smijem se na temi Solaris jer na temelju necega sto pise u TOP10 izvlačiš velike zaključke koji mogu, a i ne moraju biti istiniti. Zar ne postoje skrbnički računi. To je jedno. I samo na temelju Bakića ti ocjenjuješ dionicu, zanemarujući rezultate i pokazatelje…. Nisam ja neki stručnjak, al ipak to je preplitko…
E sad, ovo drugo te nisam skužio ništa…HDEL?IGH? Nemam ni jedno ni drugo niti sam imao ikada…al ne kužim što uopće pišeš…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


Da li ti uopće shvaćaš koliko si ti izgubio?

A čekaj malo! Pa možda on zbilja ne shvaća koliko je izgubio!!!! Jer recimo, ako razmišlja imao sam 100 dionica, sada imam 100 dakle……NISAM NIŠTA IZGUBIO!!!

Cool, čovječe! Skroz cool!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


Da li te muči operativana dobit od cca 15 miliona kuna,da li te muči kaj je to već godinama ista ili viša

Ma da? Nisam znao! A koliko je godišnje dionica rasla s takvom DOBITI? A sad u 2013.? Čovječe, ti od kad ja pratim, a to je od 400-tinjak (ili 600?) kuna govoriš da ne može niže i da to ide gore. I ponavljas i ponavljas. Naravno, jednom moraš biti u pravu, jednom će doći to dno! Ali nikako da dođe…. Sigurno frustrira, ali nemas pravo navlaciti druge!

A sad da cijena ode i na 10.000 ja ne bi ni trepnuo, moja je savjest čista! Ja nikad nisam govorio da će cijena biti ta i ta, samo sam upozoravao na manipulacije i laži koje vi ne prestajete ponavljati. Treba realno sagledati situaciju i onda investirati. I diverzificirati portfelj. Pa, negdje ćes pogodit, negdje nećeš, sve je to za ljude….

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Branitelju, pa ti svakog tko je protiv ove tvrtke vrijeđaš i prozivaš kako ne znamo ovo kako ne znamo ono.

Pa bože sveti do kada će se sve to odobravati od strane admina?

Pa branitelju da li ti uopće shvaćaš da cijelu 2013 godinu tupiš kako je ovo best buy a dionica sa 1000 pala na 100 kuna, sa tendencijom daljnjeg pada?????
Da li ti uopće shvaćaš koliko si ti izgubio?
Da li shvaćaš koliko nemaš blage veze??

Ajde počisti svoje dvorište prvo pa prozivaj druge.
Navlačiš na kupnju ove pozni sheme a i sam znaš da je ovo čisti slučaj za stečaj

Ode ovo u ponor

pobrisali su crnog ivu, crnog ivu1, pobrisali su mnoge nickove, pobrisali su pobjedu, ALI NE MOGU POBRISATI MENE..a zašto? jer sam u pravu bio i tada i sada... živjela demokracija i PD

Steta za ovakvu firmu.
Imala je potencijal. Ali samo imala.
Rasla je na visokoj korupciji i dogovorenim (namjestenim) natjecajima.
Sta mislite ciji su inzenheri potpisivali sve one napuhane situacije, a sad vidimo da je bilo i laznih.
IGH je na crnoj listi Evropske banke za razvoj jer su frizirali studije opravdanosti (na pr za autoceste izmisljali promet) tako da se vani mogu slikati, a i kod kuce isto tako. Zasto Francuzi rade studiju alternativa povezivanja juga Hrvatske sa maticom. Gdje je tu IGH, velika i renomirana tvrtka, sa svojedobno 1300ljudi.

IGH ce se u najboljem slucaju svesti na 200-300 ljudi, bez nekretninskih projekata i dobro umanjenom zaduzenosću.

Price o regionalnom lideru, pa i sire, su samo price. A mogli su biti, ali samo Mogli.

Koliko takva tvrtka moze vrijediti. Bas me briga, nemam dionice Igh i ne namjeravam ih imati, bar za sada.

Zasto onda pisem.
Eto pise mi se. Jos nismo dosli u fazu da partija, Milinović i Linić odlucuju tko će i kako pisati po forumima.

New Report

Close