IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

koliko je meni spržio para taj igh oko 150000, ma koliko god vam cijena bila povoljna uvik to može biti gore vjerujte mi

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

evo gledam sad je knjigovodstvena 196 p/b 0,71 pa da posluju s dobiti ne bi bila na toj razini ,bojim se da će to uskoro na dvoynamneku , a nema dugo da se to trgovala s četri znamenke

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


"Moje mišljenje je Slijedeće"
pa branitelju koga briga za tvoje mišljenje? Dokazao si da si nesposoban. U minusu si 99%.

Dokazao si da ne znas, stoga tvoje mišljenje je nebitno.

Igh ide ispod 100 kuna, a ti po novu kuru antidepresiva!!!!

Posla nema
Ugled je srozan
Radnici sami izlaze iz tvrtke

Jad i bijeda

HA,HA,HA-očito si se pronašao među onima koji su kupovali igh po 12000 i prodali po 3000-4000 kuna pa znaš svoje postotke.Kaj se tiče tableta,vidi se da si na nečem jačem od anti depresiva-pa tu si i nedjeljom i blagdanom,svaki dan ,pa i u kasnim noćnim satima.[emo_smijesak]
A,izgleda da te muči i prihod od 227 miliona kuna za devet mjeseci,s tim da još nije naplačena ni zlz-66,7 miliona,a objava na zse ništa-samo lab.ispitivanja,certificiranja i radovi kao podizvođači-sve to nije za objavu na zse,a da ne pričam o 455 miliona kuna ugovorenih ,a još nerealiziranih poslova-sve to je sastavni dio izviješća.
Kaj se tiče cijene prodal bum ti kad igh dođe na 4000 kuna,mislim da bu to vrlo brzo,psn i njezin sudski blagoslov su vrlo brzo-to tebe svrbi, a za tvoje nebulozne cijene,g.Mezhibovski i g. Čović spremaju posebnu ponudu-samo za pobjedu[emo_smijesak]

pazi ti ovu ekipu..
ja navedem da sam ukupno sa igh u plusu 25.000 kuna a oni mene nazivaju burek investitorom??
kakve veze dobit ili gubitak imaju sa količinom sredstva sa kojom raspolažete?
pa na računu mogu imati 25000 kuna (100% sam u plusu) a mgu imati i milju kuna (2,5% sam u plusu)..

ove matematičare (branitelja i corota) nikada neću shvatiti…likovi su izgubili 99% svojeg ulaganja na ovoj dijonici a mene prozivaju..

el to ljubomora?
jal?
ili

pobrisali su crnog ivu, crnog ivu1, pobrisali su mnoge nickove, pobrisali su pobjedu, ALI NE MOGU POBRISATI MENE..a zašto? jer sam u pravu bio i tada i sada... živjela demokracija i PD

franki

BV nije o,71.
Ako prođe PSN …BV=cca 400
Ako ne prođe ide u crveno, stečajna imovina je manja od dugovanja.
Ako se kladite na prolaz PSN,zaradit ćete vjerovatno preko 100%.
Ako ne prođe,pušiona.
Kladionica je otvorena.Ja ću vjerovatno kupovati listiće svjestan rizika!!!!!!

Lopina lopina. Kako može postojati book value ako je imovina manja od dugova? Tu teoriju još nisam čuo. Po meni bi onda book value bio negativan. Ali šta ja znam. Vi ste stručnjak


pazi ti ovu ekipu..
ja navedem da sam ukupno sa igh u plusu 25.000 kuna a oni mene nazivaju burek investitorom??
kakve veze dobit ili gubitak imaju sa količinom sredstva sa kojom raspolažete?
pa na računu mogu imati 25000 kuna (100% sam u plusu) a mgu imati i milju kuna (2,5% sam u plusu)..

ove matematičare (branitelja i corota) nikada neću shvatiti…likovi su izgubili 99% svojeg ulaganja na ovoj dijonici a mene prozivaju..

el to ljubomora?
jal?
ili

E moj kiki-riki kad bi ti imao lovu, odavno bi kupovao i to neke druge dionice koje su u međuvremenu rasle dok ti drukaš na IGH-u. Sav skoncentriran na IGH. Moćan burzovni znalac. A mišljenje o sebi visoko.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]

Kolega pobjeda…. Odnosno članu foruma pobjeda…

U duhu našeg jezika je i dalje dionica… Vi kao veliki ulagač i još spretniji mešetar to trebate znati.. Dijonica..teško…

Mene samo zanima možete li Vi odgovarati pred zakonom za ovo što radite… Vi kažete da ste u plusu 25k…. I to na IGH, ali pljujete i drukate da to više nije normalno… Ja sam ohoho u minusu pa se normalno ponašam… Jer, normalne odrasle osobe shvaćaju da uvijek postoji rizik..l vi ćete dobiti čir,ako već niste… Hvalite se vi u plusu, a mi ostali teški minus… Pa ćemo onda nagovaranje na prodaju…nama svejedno kada smo toliko u minusu…
Samo, Vas ne pati to…. Meni se čini da je tu riječ o frustraciji… Što kaže kolega vi se čupate iz nekog gadnog minusa tako što si smanjujete ulaz ili?


Kolega pobjeda…. Odnosno članu foruma pobjeda…

U duhu našeg jezika je i dalje dionica… Vi kao veliki ulagač i još spretniji mešetar to trebate znati.. Dijonica..teško…

Mene samo zanima možete li Vi odgovarati pred zakonom za ovo što radite… Vi kažete da ste u plusu 25k…. I to na IGH, ali pljujete i drukate da to više nije normalno… Ja sam ohoho u minusu pa se normalno ponašam… Jer, normalne odrasle osobe shvaćaju da uvijek postoji rizik..l vi ćete dobiti čir,ako već niste… Hvalite se vi u plusu, a mi ostali teški minus… Pa ćemo onda nagovaranje na prodaju…nama svejedno kada smo toliko u minusu…
Samo, Vas ne pati to…. Meni se čini da je tu riječ o frustraciji… Što kaže kolega vi se čupate iz nekog gadnog minusa tako što si smanjujete ulaz ili?

Kolega ,to vam je tip kaj jednu rečenicu,u kojoj usput nema nikaj osim njegove patnje i jada-mora napisati u bar 10 redova po dvije riječi,tak da zauzme prostor.Boli ga jako[emo_smijesak]

Inače,21.10.2013. PREDAN je zahtjev trgovačkom sudu za zakazivanje ročišta za blagoslov psn-izviješće igh-zse-zna se rok u kojem ga moraju sazvati-to vam dotičnog svrbi[emo_smijesak]

Stari (kiki-riki), mislim da je tebi potrebna neka stručna pomoć. Kontinuirano pisati i biti prisutan na nečemu šta ne valja? Mora da te je debelo uništila ova dionica u zadnjih pet godina, a laprdaš o nekoj dobiti. Osim toga počeo si si utvarati i neke nickove koji te napadaju sa svih imaginarnih strana.

Svakodnevno pisati x postova kako IGH ide u 3PM? Pa što uopće i pišeš i zadržavaš se ovdje ako sve ide u kuršlus? Odi uživaj u drugim stvarima u životu pa se vrati za koju godinu kada se sve oporavi (bugs).

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]


franki

BV nije o,71.
Ako prođe PSN …BV=cca 400
Ako ne prođe ide u crveno, stečajna imovina je manja od dugovanja.
Ako se kladite na prolaz PSN,zaradit ćete vjerovatno preko 100%.
Ako ne prođe,pušiona.
Kladionica je otvorena.Ja ću vjerovatno kupovati listiće svjestan rizika!!!!!!


Kolega, ne znam otkuda Vam ideja da je ovdje kladionica…pa glavni vjerovnik ZABA kao i ostalih 90% su se apsolutno suglasili i dali podrsku PSN odnosno rastruktiriranja…čeka se samo formalna potvrda Trgovačkog suda i to je završena priča.
Onda bumo u travnju čitali FI za 2013 i 1.Q 2014

I DA ZAVŠIM….Ovdje nema govora o kladionici nego li o jednoj uspješnoj priči koja ide ka kraju svoje agonije pa ponovno povratak na stare staze slave.
Kolega branitelj govori u više navrata da će vjerovatno izići na 4000kn, no ja na to neću niti trepnuti..
lp

New Report

Close