IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pogledajte koliki im je kapital ostao nakon svega

Gubitak samo 11,8 milijuna i to isključivo i samo zbog činjenice da se sve do okončanja postupka predstečajne nagodbe još uvijek obračunava puni iznos kamata. U odnosu na gubitak od 46,5 milijuna za isto prošlogodišnje razdoblje ovo je očiti pomak nabolje. Uzlazna linija je krenula i to bez poslova koji tek trebaju u realizaciju. Onima koji znaju kakva je situacija bila i visila iznad glave ovo je super izvješće. Ovima drugima … nije niti bitno. Da je i plus 100 milijuna, njima nebi valjalo. Takvi su ljudi.
Ali gledam naloge. Bilo ih je 300 i nešto, a sad ih je blizu 500 bida. Pomalo, pomalo. Kiki-rikiji nemaju nekog razloga za veselje. A baš su mislili da će pasti na 100 ili 50 kuna. Šteta, neće.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]

IZVIJESCE JE SASVIM DOBRO BRAVO IGH

Pa objektivno gledajući, ovo izvješće je bitno samo onima koji su dioničari. Ovima drugima nije bitno. Ustvari, ne bi ih se trebalo ticati. Sad ćemo vidjeti koji će više pisati. Ovi koji su unutra (bitni) ili ovi kojima nije bitno (nebitni).

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Gle, bid se popeo na preko 500. Zanimljivo je to gledati, naročito kad te se ne tiče.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

FI objavljeno, prometa nema. Reakcije nikakve. Stampeda nikakvog. Jedina je promjena da se bid podebljao skoro na duplo od jučer. Gole činjenice.
Kiki-rikiji razočarani.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]

Kako niko ne pokupi ovih 1250 kom. do 150 kn. kad je izvješće ovako dobro ?


Gubitak samo 11,8 milijuna i to isključivo i samo zbog činjenice da se sve do okončanja postupka predstečajne nagodbe još uvijek obračunava puni iznos kamata. U odnosu na gubitak od 46,5 milijuna za isto prošlogodišnje razdoblje ovo je očiti pomak nabolje. Uzlazna linija je krenula i to bez poslova koji tek trebaju u realizaciju. Onima koji znaju kakva je situacija bila i visila iznad glave ovo je super izvješće. Ovima drugima … nije niti bitno. Da je i plus 100 milijuna, njima nebi valjalo. Takvi su ljudi.
Ali gledam naloge. Bilo ih je 300 i nešto, a sad ih je blizu 500 bida. Pomalo, pomalo. Kiki-rikiji nemaju nekog razloga za veselje. A baš su mislili da će pasti na 100 ili 50 kuna. Šteta, neće.

Ispričavam se ali ja vidim mnogo veće brojeve u minusu, bit će da ste pomiješali izvješća sa nekim drugim gubitašem. Kumulativno minus 34 milijuna, u kvartalu minus 28 milijuna kuna.

Nek vam sada ona legenda od investitora lopina izracuna P/B. Ili onu njegovu cuvenu formulu P/B x P/E


Gle, bid se popeo na preko 500. Zanimljivo je to gledati, naročito kad te se ne tiče.

Kolega ,ovo na ovoj manipulatorskoj cijeni drže jedan ili dva manipulatora,već mjesecima,jedan sa 1000 dionica na 150 i drugi ,najvjerojatnije isti sa 456 dionica po 215-ovaj je tu mjesecima ,a imao je na bidu nedavno 1200 dionica zadnjih dana po 140 kuna-to su sve teški špekulanti -zna se da iza top 10 nema nikog tko ima više od 2000 dionica[emo_smijesak],a ona trojica koji drže 34% dionica i plaćali su po 760 kuna sa tim se ne igraju-ipak su uložili svojih 9 miliona eura.Zato strpljenje-onaj Rus -pijanac kak ga zovu ljudi na ovom forumu ,a nemaju za platiti režije ili su u firmici sa 13 ljudi,te čekaju stečaj na istoj,neznaju staviti nijedan link,činjenicu,jad,jad i bijeda-novci nemaju za bilo kaj,kad ih pitaš da linkaju zaradu od jadnih 25000 kuna-neće,jer nemogu,pošto nemaju novaca-kupovali su IGH po 10 000 -12000 kuna i prodali ,sad plaću,nagovaraju dioničare na prodaju-4870 dioničara-ali NEBU IŠLO.[emo_smijesak][emo_smijesak]

Tu se svi nmoraju zapitatiti,kad dođe pravo vrijeme,a to bu iza uspješne psn,KAJ BU BILO,KAD NEKO PREĐE 25%,ZNA SE KAJ SLIJEDI-iza blagoslova suda oćekujem ulaz pravog igrača-mislim da g.Mezhibovski zna tko je to[emo_smijesak]



Gle, bid se popeo na preko 500. Zanimljivo je to gledati, naročito kad te se ne tiče.

Kolega ,ovo na ovoj manipulatorskoj cijeni drže jedan ili dva manipulatora,već mjesecima,jedan sa 1000 dionica na 150 i drugi ,najvjerojatnije isti sa 456 dionica po 215-ovaj je tu mjesecima ,a imao je na bidu nedavno 1200 dionica zadnjih dana po 140 kuna-to su sve teški špekulanti -zna se da iza top 10 nema nikog tko ima više od 2000 dionica[emo_smijesak],a ona trojica koji drže 34% dionica i plaćali su po 760 kuna sa tim se ne igraju-ipak su uložili svojih 9 miliona eura.Zato strpljenje-onaj Rus -pijanac kak ga zovu ljudi na ovom forumu ,a nemaju za platiti režije ili su u firmici sa 13 ljudi,te čekaju stečaj na istoj,neznaju staviti nijedan link,činjenicu,jad,jad i bijeda-novci nemaju za bilo kaj,kad ih pitaš da linkaju zaradu od jadnih 25000 kuna-neće,jer nemogu,pošto nemaju novaca-kupovali su IGH po 10 000 -12000 kuna i prodali ,sad plaću,nagovaraju dioničare na prodaju-4870 dioničara-ali NEBU IŠLO.[emo_smijesak][emo_smijesak]

Tu se svi nmoraju zapitatiti,kad dođe pravo vrijeme,a to bu iza uspješne psn,KAJ BU BILO,KAD NEKO PREĐE 25%,ZNA SE KAJ SLIJEDI-iza blagoslova suda oćekujem ulaz pravog igrača-mislim da g.Mezhibovski zna tko je to[emo_smijesak]
[/quote]

Kompa a zakaj si tako suludo uvjeren u sve to kaj pišeš?
Zakaj govoriš “kad sud da amen” kad znas da to nije niti tako jednostavno niti ce biti tako brzo!!!

GUBITAK OD 30 MILIJUNA SE NE MOŽE SAKRITI
OPET IGH DSJE IZVJEŠĆE PREKASNO

PELJESKI MOST JE OTPAO

Posla nema

pobrisali su crnog ivu, crnog ivu1, pobrisali su mnoge nickove, pobrisali su pobjedu, ALI NE MOGU POBRISATI MENE..a zašto? jer sam u pravu bio i tada i sada... živjela demokracija i PD


FI objavljeno, prometa nema. Reakcije nikakve. Stampeda nikakvog. Jedina je promjena da se bid podebljao skoro na duplo od jučer. Gole činjenice.
Kiki-rikiji razočarani.

Nakon najgoreg izvješća na zagrebačkoj burzi vi i dalje tvrdite da ne postoje nikakve činjenice i razlozi za prodaju ove dionice???? Da li vas 3 ili 4 tu uopće zna što je financijsko izvješće i kako se čita???? Pitam vas ozbiljno. Pa u njemu vam sve piše. Sad će branitelj reći da nema nikakvih činjenica niti linkova. Evo oboje u jednom: http://zse.hr/UserDocsImages/financ/IGH-fin2013-3Q-NotREV-K-HR.pdf To vama stvarno lici na dobro???? Evo šta sam ja još primjetio. Igh je rekao da ima posla preko glave tj više od 500 mil ugovorenih poslova, a da novi tek trebaju doci. Kako to da su onda od 1.1.2013, kada su imali 900 zaposlenika pali na 820 u samo 9 mjeseci. Znaci pad od 10%. Ako imas hrpu posla šta onda ne zapošljavaš nove ljude, a ne da im daješ otkaze? Kako će odraditi sav taj višak posla koji imaju? Da to nije jure radic rekao (o hrpi ugovorenih poslova) mozda bi me još i mogao zavarati. Ovako teško. A možda su ti ljudi sami otišli. Opet se pitam zašto. KOLIKO VAS 3. ILI 4. MISLITE OVDJE NAVLAČITI LJUDE? ŠTA VAS NIJE SRAM. JEL IMATE IMALO OBRAZA???

New Report

Close