IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Banana*

Prodati ce oni ali na njihovu žalost trk ispod 100 kuna
Do sada sve ovo je bio jackpot a sada je cijena kakva jest.

A ja
Cu vam ponoviti

I 125 JE ODLIČNA CIJENA
PRODAJTE DOK MOZETE

OVDJE dolje se vidi MORAL dotičnog-njegov post od 20.09.2013. ,pa ga SLUŠAJTE I ČITAJTE[emo_smijesak]

Opa opa, smanjuju se apetiti.

Nismo pametniji???

Nebi se složio sa tom tezom.

Ja sam u plusu sa igh cca 25k, a kolega nemam milijune.
Oni su u minusu 70% a izgleda da ce i vise.
Meni nisu dostupni sve informacije o igh, s njima su bile.
Ja sam solo igrač oni timski.
Ja se ovim bavim 6 godina, oni 15

Ja u plusu oni u minusu.
Huh ne znam tko je pametniji, ali znam da Rus nije.
Možda pijan je, ali mudar nije.

A ti i dalje sanjaj te snove. Jednog dana ćeš se probuditi i shvatiti da si sve izgubio.

Kako ne shvacas da je ovdje potpuno rasulo?
Kako možeš biti optimistican samo zbog nekog Rusa?
Posla nema kolega niti na vidiku, a Rus je možda samo dosao oprati novce. Drugo ga možda niti ne zanima. Kod nas se to može pa to možda i radi. (Napominjem možda, nije da to tvrdim).

U svakom slučaju spustiti ćeš gaće jer igh ide ispod 100 kuna, a to ti garsntiram pod materijalnom i moralnom odgovornošću.
Lp

[/quote]

?????????
ne razumijem, koji ti dio nije jasan?
to kaj sam ukupno od tržim ovo smeće sa istime 25.000 kuna u plusu???

ti je muka kada vidiš da je netko u plusu?

[/quote]

HA,HA,HA ,STAVI TU KOPIJE NALOGA,da vidimo te tvoje nebuloze,kupoval si IGH po 10 000-12000 kuna,izgubio gadne novce jer si prodao,a sad nagovaraš ljude da ti prodaju,zbilja moralana osoba-moraš se jako potruditi zato kaj igh ima 4870 dioničara[emo_smijesak]



Corote, dokupljujes ti cijelu 2013 godine
Sinko da je to istina vec bi bio u top 10

Jednu po jednu dijonice kupuješ?
I to ove ponzi sheme

Ne zanm za Corota ali ja dokupljujem stalno.Trenutni prosjek je 440…imam ih više od 500…što Vas još zanima?.
Ahh da, i još ću dokupiti..iako mi ponestaje municije ali grickam pomalo..

[/quote]klasika,,sad kad treba trpat najvise ,ostajes bez municije….

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial




Banana*

Prodati ce oni ali na njihovu žalost trk ispod 100 kuna
Do sada sve ovo je bio jackpot a sada je cijena kakva jest.

A ja
Cu vam ponoviti

I 125 JE ODLIČNA CIJENA
PRODAJTE DOK MOZETE

OVDJE dolje se vidi MORAL dotičnog-njegov post od 20.09.2013. ,pa ga SLUŠAJTE I ČITAJTE[emo_smijesak]

Opa opa, smanjuju se apetiti.

Nismo pametniji???

Nebi se složio sa tom tezom.

Ja sam u plusu sa igh cca 25k, a kolega nemam milijune.
Oni su u minusu 70% a izgleda da ce i vise.
Meni nisu dostupni sve informacije o igh, s njima su bile.
Ja sam solo igrač oni timski.
Ja se ovim bavim 6 godina, oni 15

Ja u plusu oni u minusu.
Huh ne znam tko je pametniji, ali znam da Rus nije.
Možda pijan je, ali mudar nije.

A ti i dalje sanjaj te snove. Jednog dana ćeš se probuditi i shvatiti da si sve izgubio.

Kako ne shvacas da je ovdje potpuno rasulo?
Kako možeš biti optimistican samo zbog nekog Rusa?
Posla nema kolega niti na vidiku, a Rus je možda samo dosao oprati novce. Drugo ga možda niti ne zanima. Kod nas se to može pa to možda i radi. (Napominjem možda, nije da to tvrdim).

U svakom slučaju spustiti ćeš gaće jer igh ide ispod 100 kuna, a to ti garsntiram pod materijalnom i moralnom odgovornošću.
Lp

[/quote]

?????????
ne razumijem, koji ti dio nije jasan?
to kaj sam ukupno od tržim ovo smeće sa istime 25.000 kuna u plusu???

ti je muka kada vidiš da je netko u plusu?

[/quote]

Radi 25 t.kuna već godinama trkeljaš na ovoj temi? Nemreš vjerovati.
Stvarno ima ovdje svakakvih likova. Zadavi temu radi 24 t.kuna! Ha-ha!
Pa ovdje ima zaista svakakvih igrača. 25.000 kuna.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]





Banana*

Prodati ce oni ali na njihovu žalost trk ispod 100 kuna
Do sada sve ovo je bio jackpot a sada je cijena kakva jest.

A ja
Cu vam ponoviti

I 125 JE ODLIČNA CIJENA
PRODAJTE DOK MOZETE

OVDJE dolje se vidi MORAL dotičnog-njegov post od 20.09.2013. ,pa ga SLUŠAJTE I ČITAJTE[emo_smijesak]

Opa opa, smanjuju se apetiti.

Nismo pametniji???

Nebi se složio sa tom tezom.

Ja sam u plusu sa igh cca 25k, a kolega nemam milijune.
Oni su u minusu 70% a izgleda da ce i vise.
Meni nisu dostupni sve informacije o igh, s njima su bile.
Ja sam solo igrač oni timski.
Ja se ovim bavim 6 godina, oni 15

Ja u plusu oni u minusu.
Huh ne znam tko je pametniji, ali znam da Rus nije.
Možda pijan je, ali mudar nije.

A ti i dalje sanjaj te snove. Jednog dana ćeš se probuditi i shvatiti da si sve izgubio.

Kako ne shvacas da je ovdje potpuno rasulo?
Kako možeš biti optimistican samo zbog nekog Rusa?
Posla nema kolega niti na vidiku, a Rus je možda samo dosao oprati novce. Drugo ga možda niti ne zanima. Kod nas se to može pa to možda i radi. (Napominjem možda, nije da to tvrdim).

U svakom slučaju spustiti ćeš gaće jer igh ide ispod 100 kuna, a to ti garsntiram pod materijalnom i moralnom odgovornošću.
Lp

[/quote]

?????????
ne razumijem, koji ti dio nije jasan?
to kaj sam ukupno od tržim ovo smeće sa istime 25.000 kuna u plusu???

ti je muka kada vidiš da je netko u plusu?

[/quote]

Radi 25 t.kuna već godinama trkeljaš na ovoj temi? Nemreš vjerovati.
Stvarno ima ovdje svakakvih likova. Zadavi temu radi 24 t.kuna! Ha-ha!
Pa ovdje ima zaista svakakvih igrača. 25.000 kuna.
[/quote]

Kolega ,taj vam sijedi na ovoj temi cijeli sedmi i osmi mjesec,nema godišnji,nema mora,nema skijanja,čista nula ,od 0 do 24 sata,bulji u ekran,novci nema za pohabani jugo 45,a nekaj bi kupil dok ljude nagovara na prodaju-pogledajte mu vrijeme pisanja postova-taj mirno ne spava[emo_smijesak]

Šta MiaIII nisi reka prije tri dana da si ode utuka 55000 eura ,a sad 500 po prosjećnoj 440 to nije ni 30000 eura.

@ kiki-riki
Samo na ATPL i Ledu sam u plusu koji si ti možeš samo sanjati. Ti si moj mali kiki-riki. Ha-ha! Odsad te zovem kiki-riki. Ja mislio ti raspolažeš s lovom, a ti … I sve što misliš imati je IGH? Ma daj … u skokovima.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]

Na forumu se ne zna s koliko love tko raspolaže. Pravilo je da što manje love imaš, žešće drukaš. Što si sitniji to si žešći. Veći igraći niti nisu na forumu. Forum je za sitnu čeljad.
Ako je pobjedi 25.000 kuna ogromna lova, neka ga. Svakoga vesele neki iznosi. Aršini su različiti.
Za vrijeme dok je tu forsirao temu, tih 25.000 kuna je odavno mogao plasirati u neke druge dionice koje su u međuvremenu narasle. Ali to treba znati. Nije to za svakoga.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

@ Xceed
Ma znam, sve je to ok, ali toliki davež radi obrtanja par desetaka tisuća kuna. I to svaki dan, mjesecima, godinama.
Nemrešbulivit. Ha-ha! Dođe mi da mu dam neku kintu da ima s čime trgovati.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]

Taj je ko i alias. Raspisao se u postovima na A4 formatu, a čemu? Da bi nekome nešto dokazao na forumu. Da on zna? Ma daj.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]

Ja vjerujem da na forumu ima masu raje (i do 50 posto) koja uopće ništa ne ulaže jer nema petlje ili love, ali pisati znaju do iznemoglosti. Svakoga nešto veseli. Sve je to uglavnom lupanje prazne slame jer burza će po svome, bez obzira na pisaniju.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Izgleda da ljudi koji forsiraju samo jednu temu, a ništa drugo ih ne zanima stvarno niti nemaju love za širu aktivnost. Čemer.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]

Čekamo FI. Sad će svaki trenutak.
Kod Dalekovoda pozitivni pomak, mogao bi i kod IGH.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]

New Report

Close