IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gušt je gledati kak se stari plac manipulatori tresu od nervoze dok se čeka sudski blagoslov za uspješnu psn na fini, a i uspjeli su kupiti od 18.10. dobrih 64 dionica[emo_smijesak]

28.10 145,00 145,00 1,73% 1
23.10 145,59 142,53 -2,68% 14
21.10 148,50 146,46 1,94% 4
18.10 151,99 143,67 -3,00% 4


Gušt je gledati kak se stari plac manipulatori tresu od nervoze dok se čeka sudski blagoslov za uspješnu psn na fini, a i uspjeli su kupiti od 18.10. dobrih 64 dionica[emo_smijesak]

28.10 145,00 145,00 1,73% 1
23.10 145,59 142,53 -2,68% 14
21.10 148,50 146,46 1,94% 4
18.10 151,99 143,67 -3,00% 4

Kaj to znaci da nisi bas 99% u minusu vec malo manje ili?
Polako.
Budeš sutra vidio nakon sto izvješće bude na zse

Ajd pajdo sretno

pobrisali su crnog ivu, crnog ivu1, pobrisali su mnoge nickove, pobrisali su pobjedu, ALI NE MOGU POBRISATI MENE..a zašto? jer sam u pravu bio i tada i sada... živjela demokracija i PD


Gušt je gledati kak se stari plac manipulatori tresu od nervoze dok se čeka sudski blagoslov za uspješnu psn na fini, a i uspjeli su kupiti od 18.10. dobrih 64 dionica[emo_smijesak]

28.10 145,00 145,00 1,73% 1
23.10 145,59 142,53 -2,68% 14
21.10 148,50 146,46 1,94% 4
18.10 151,99 143,67 -3,00% 4


Bolje rečeno – ovi su uspjeli samo tako malo prodati po tako visokoj cijeni. Prodali bi oni rado sve, ali nema bud… na kupnji.

ja ocekujem dobro izvjesce sutra a vi???????????

evo i danas kupila po pristojnoj cijeni , sutra nastavak

Zahvaljujem drukerima, da nije takvih , ne bih nikad skupila ovoliku količini IGH, idemo dalje…..

Čekam na bidu, ali nitko od ovih što “mahnito bježe” iz dionice ne želi mi prodati. Drukeri pobjeda, banana, aliaz i slični će morati pojačati aktivnost.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]

I oni su ti na bidu, čak postavljeni iznad tebe. Pišu jedno, rade drugo. Takvi su ti to ljudi.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Ovo dolje sam napisal jučer-svi si dobro pogledajte gornji post[emo_smijesak]

Stari plac manipulatori koji neznaju,a i namogu napisati nijednu činjenicu o IGH,osim kaj kipte od mržnje,njuše ono kaj im smrdi cijeli dan,od jutra do noći da im post bude zadnji,tak da im nitko ne reagira,tko normalan posta u deset,jedanaest navečer očito ima problema


Banana*

Prodati ce oni ali na njihovu žalost trk ispod 100 kuna
Do sada sve ovo je bio jackpot a sada je cijena kakva jest.

A ja
Cu vam ponoviti

I 125 JE ODLIČNA CIJENA
PRODAJTE DOK MOZETE

nije dopusteno nagovarati ljude na kupnju ili prodaju [emo_beztona]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


Banana*

Prodati ce oni ali na njihovu žalost trk ispod 100 kuna
Do sada sve ovo je bio jackpot a sada je cijena kakva jest.

A ja
Cu vam ponoviti

I 125 JE ODLIČNA CIJENA
PRODAJTE DOK MOZETE

OVDJE dolje se vidi MORAL dotičnog-njegov post od 20.09.2013. ,pa ga SLUŠAJTE I ČITAJTE[emo_smijesak]

Opa opa, smanjuju se apetiti.

Nismo pametniji???

Nebi se složio sa tom tezom.

Ja sam u plusu sa igh cca 25k, a kolega nemam milijune.
Oni su u minusu 70% a izgleda da ce i vise.
Meni nisu dostupni sve informacije o igh, s njima su bile.
Ja sam solo igrač oni timski.
Ja se ovim bavim 6 godina, oni 15

Ja u plusu oni u minusu.
Huh ne znam tko je pametniji, ali znam da Rus nije.
Možda pijan je, ali mudar nije.

A ti i dalje sanjaj te snove. Jednog dana ćeš se probuditi i shvatiti da si sve izgubio.

Kako ne shvacas da je ovdje potpuno rasulo?
Kako možeš biti optimistican samo zbog nekog Rusa?
Posla nema kolega niti na vidiku, a Rus je možda samo dosao oprati novce. Drugo ga možda niti ne zanima. Kod nas se to može pa to možda i radi. (Napominjem možda, nije da to tvrdim).

U svakom slučaju spustiti ćeš gaće jer igh ide ispod 100 kuna, a to ti garsntiram pod materijalnom i moralnom odgovornošću.
Lp



Banana*

Prodati ce oni ali na njihovu žalost trk ispod 100 kuna
Do sada sve ovo je bio jackpot a sada je cijena kakva jest.

A ja
Cu vam ponoviti

I 125 JE ODLIČNA CIJENA
PRODAJTE DOK MOZETE

OVDJE dolje se vidi MORAL dotičnog-njegov post od 20.09.2013. ,pa ga SLUŠAJTE I ČITAJTE[emo_smijesak]

Opa opa, smanjuju se apetiti.

Nismo pametniji???

Nebi se složio sa tom tezom.

Ja sam u plusu sa igh cca 25k, a kolega nemam milijune.
Oni su u minusu 70% a izgleda da ce i vise.
Meni nisu dostupni sve informacije o igh, s njima su bile.
Ja sam solo igrač oni timski.
Ja se ovim bavim 6 godina, oni 15

Ja u plusu oni u minusu.
Huh ne znam tko je pametniji, ali znam da Rus nije.
Možda pijan je, ali mudar nije.

A ti i dalje sanjaj te snove. Jednog dana ćeš se probuditi i shvatiti da si sve izgubio.

Kako ne shvacas da je ovdje potpuno rasulo?
Kako možeš biti optimistican samo zbog nekog Rusa?
Posla nema kolega niti na vidiku, a Rus je možda samo dosao oprati novce. Drugo ga možda niti ne zanima. Kod nas se to može pa to možda i radi. (Napominjem možda, nije da to tvrdim).

U svakom slučaju spustiti ćeš gaće jer igh ide ispod 100 kuna, a to ti garsntiram pod materijalnom i moralnom odgovornošću.
Lp

[/quote]

?????????
ne razumijem, koji ti dio nije jasan?
to kaj sam ukupno od tržim ovo smeće sa istime 25.000 kuna u plusu???

ti je muka kada vidiš da je netko u plusu?

pobrisali su crnog ivu, crnog ivu1, pobrisali su mnoge nickove, pobrisali su pobjedu, ALI NE MOGU POBRISATI MENE..a zašto? jer sam u pravu bio i tada i sada... živjela demokracija i PD

New Report

Close