IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U zatvor će on radi ukradenih nekretnina i dokapitalizacije. S njim će i naivci koji su ušli u Upravu na poziv velikog vođe. Tu ne vrijedi nismo znali kao u politici i komorama.

Hvaljen Isus i Marija!

http://www.index.hr/lajk/poster/29981/linicu-evo-kako-gradjani-pljackaju-drzavu-mi-stvaramo-dug- [index.hr]
Ovo ćemo uskoro istražiti. Sa time da ćemo u IGH poslati najbolje stručnjake koje imamo na terenu, najbolje i najsposobnije operativce, jer očekujemo da će uprava pokušati podmiti naše djelatnike.
R.I.H. IGH

pobrisali su crnog ivu, crnog ivu1, pobrisali su mnoge nickove, pobrisali su pobjedu, ALI NE MOGU POBRISATI MENE..a zašto? jer sam u pravu bio i tada i sada... živjela demokracija i PD

Alo momci,
daj malo ohladite i jedni i drugi.Naravno da su mi draži ovi moji optimisti jer sam i sam zaglavio duboko unutra( sa cca 55000 eur), ali ne vrijedi niti jednima niti drugima drukati jer nema više ovaca,barem ne puno, na burzi.
Ozbiljan čovjek ne kupuje na osnovu piskaranja na forumu.
Ovdje je ključni stvar.
kada dva velika igraća, Rus i Čović, odluće to dignuti…to leti u par dana na 2000-3000.
Vjerujem ako su oni ušli na 760 lani da u 2 godine moraju obrnutibarem 3-4 puta i to je tih 3000kn.Oni će zaletjeti kotać a tada će mirovinci, jer će sve biti fine, još podići toliko na 6-7000kn.
Ovako vam je isprazno prepucavanje.Stoga ponavljam, samo strpljenja i ništa drugo.
lp


…to leti u par dana na 2000-3000.

lp

daleko si ti od “strpljiv”

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


Alo momci,
daj malo ohladite i jedni i drugi.Naravno da su mi draži ovi moji optimisti jer sam i sam zaglavio duboko unutra( sa cca 55000 eur), ali ne vrijedi niti jednima niti drugima drukati jer nema više ovaca,barem ne puno, na burzi.
Ozbiljan čovjek ne kupuje na osnovu piskaranja na forumu.
Ovdje je ključni stvar.
kada dva velika igraća, Rus i Čović, odluće to dignuti…to leti u par dana na 2000-3000.
Vjerujem ako su oni ušli na 760 lani da u 2 godine moraju obrnutibarem 3-4 puta i to je tih 3000kn.Oni će zaletjeti kotać a tada će mirovinci, jer će sve biti fine, još podići toliko na 6-7000kn.
Ovako vam je isprazno prepucavanje.Stoga ponavljam, samo strpljenja i ništa drugo.
lp

Neka oni dignu na 250 kuna pa ce morat potrošiti milijune da održe cijenu.
Kako ti ne shvacas da oni to i žele napraviti, ne mogu!

Ne mogu oni protiv svih, a većina bi danas izašla da netko digne na 250 kuna

A GDJE SU TVOJIH 3000 kuna
OA NIJE FREE PLOAT 1000 DIONICA DA TAKO RAZMISLJAS

Lp

pobrisali su crnog ivu, crnog ivu1, pobrisali su mnoge nickove, pobrisali su pobjedu, ALI NE MOGU POBRISATI MENE..a zašto? jer sam u pravu bio i tada i sada... živjela demokracija i PD



Alo momci,
daj malo ohladite i jedni i drugi.Naravno da su mi draži ovi moji optimisti jer sam i sam zaglavio duboko unutra( sa cca 55000 eur), ali ne vrijedi niti jednima niti drugima drukati jer nema više ovaca,barem ne puno, na burzi.
Ozbiljan čovjek ne kupuje na osnovu piskaranja na forumu.
Ovdje je ključni stvar.
kada dva velika igraća, Rus i Čović, odluće to dignuti…to leti u par dana na 2000-3000.
Vjerujem ako su oni ušli na 760 lani da u 2 godine moraju obrnutibarem 3-4 puta i to je tih 3000kn.Oni će zaletjeti kotać a tada će mirovinci, jer će sve biti fine, još podići toliko na 6-7000kn.
Ovako vam je isprazno prepucavanje.Stoga ponavljam, samo strpljenja i ništa drugo.
lp

Neka oni dignu na 250 kuna pa ce morat potrošiti milijune da održe cijenu.
Kako ti ne shvacas da oni to i žele napraviti, ne mogu!

Ne mogu oni protiv svih, a većina bi danas izašla da netko digne na 250 kuna

A GDJE SU TVOJIH 3000 kuna
OA NIJE FREE PLOAT 1000 DIONICA DA TAKO RAZMISLJAS

Lp
[/quote]

HA,HA,HA-koja bi to većina izišla od preko 4700 dioničara izišla po mizeriji od 250 kuna-pa tu se vrti 4000-5000 dionica već mjesecima kaj su prodala dva skrbnička -do 1000 kuna imate jadnih 4500 dionica[emo_smijesak]

“Branitelju” vidim u tvojim postovima svako malo “HA HA HA” i smajlići. Jel se to smiješ kad vidiš svoj portfelj?

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Prometa nema. To je ovog trena jedina istina. Izgleda da su posustali askeri. Sada prodavati i praviti budalu od sebe, to nikome ne treba.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]

Treba treba
Vidiš da nema bida

125 kuna
Stari nitko vise ne želi ovo smece
Stavi na bid na 140 kuna 5000 komada i nemoj gledati, pa ćeš vidjeti kako ce se prodavati.

Ovo je mrtvo
Dok ne padne na realne razine bida nece biti

pobrisali su crnog ivu, crnog ivu1, pobrisali su mnoge nickove, pobrisali su pobjedu, ALI NE MOGU POBRISATI MENE..a zašto? jer sam u pravu bio i tada i sada... živjela demokracija i PD

a da stavi 5000 komada na prodaju po 130 pa da vidimo dali ce netko kupiti ? treba imati 5000 komada !

KAD JE Q3 I STO SE OCEKUJE? DALI ZNA KO?


a da stavi 5000 komada na prodaju po 130 pa da vidimo dali ce netko kupiti ? treba imati 5000 komada !

imaš danima 1000 komada na 150 kn pa nitko ni da takne….da slučajno netko pokupi, došlo bi opet i opet…zato nitko ni ne dira

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

New Report

Close