IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Radi se radi …

28.10.2013 14:13:00 | Autor/Izvor: Ante Šunjić/Dubrovački vjesnik/Presscut
U drugoj polovici studenoga ove godine autocesta dolazi do Ploča, pa će Dalmatina konačno spojiti najjužniju hrvatsku županiju s ostatkom zemlje.

Zbog toga proteklih mjeseci preko 700 radnika iz nekoliko renomiranih tvrtki i na desetke bagera, dampera, kamiona, gredera, finišera, dizalica svih kapaciteta, od stacionarnih do mobilnih, bez prestanka obavlja radove na 11,5 kilometara dugačkoj dionici autoceste od Vrgorca do čvora Ploče, te od čvora Ploče do naplate Karamatići, pet kilometara dugačkoj dionici brze ceste, nakon koje se, kroz već odavno izgrađene tunele Zmijarevići, Petrovac i Međak, dolazi do Ploča.

O dinamici radova najbolje govori činjenica da se na terenu nalazi pet betonara i tri asfaltne baze. Trenutačno je kompletan projekt u završnoj fazi, postavlja se završni sloj asfalta, osim manjeg dijela kod tunela Šubir, odbojne ograde, opremaju se tuneli (rasvjeta, ventilacija) i postavlja horizontalna i vertikalna signalizacija.

Dionicu dugačku 7,5 kilometara, od čvora Ploče do granice s BiH radi tvrtka Switelsky, dok je za nadzor zadužen IGH.

Inače na dionici autoceste Vrgorac-čvor Ploče nalaze se sedam vijadukata i to Vrgorac, Lučka, Otrić Seoca, Brečić, Struge, Kula te Veliki Prolog koji je sa svojih 600 metara najduži na toj dionici.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]

@ alias
Ovo tvoje postanje sve više liči na pamtovanje. Stalno se vrtiš u krug. Otvori si nik “pametnjaković”. Misliš li da iz prve nismo shvatili što želiš reći? Misliš li da to za nas ima neku težinu? Misliš li da nas zanima što si TI i kada prodao? Misliš li da nitko od nas ne zna situaciju u IGH? Misliš li da te nije sad već pomalo dosta?

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Pišem ja i protiv belja od 90kn i prodiv diokija na 20kn i protiv vupika sa 132kn i na atplu i na hotelskim kompanijama i na best buy-u i na vijaduktu itd. ovdje pišem čini se najviše jer vi najviše izvrcete činjenice i obmanjujete. kad prestanete lagati onda ću vas i ja prestati ispravljati. nije to teško za shvatiti. ja iskreno ne znam da li se vi ne razumjete u dionice ili vam je ovdje cilj samo manipulacija. kako imate igh i ht (protiv kojeg sam isto pisao na negdje 230kn, a sam sam ga prodao već prvi dan na 400kn) možda je moguće oboje. Pročitajte izvještaj. Od ukupne imovine 857 mil kuna 113 mil je u vlasništvu IGH-a, a ostalo je u vlasništvu banaka. Šta vam tu nije jasno? Pa nisam ja pisao izvještaj. A gdje se u tom izvještaju navodi 1,7 milijardi kuna duga koje su objavljene u PSN-u? Opet obmanjivanje dionicara? Kao vi ovdje. Poznati su igh-ovci po tome. Čini se od uprave do dionočara

Boli nas ona stvar protiv koga vi pišete ili ne,ali nemožete pisati neistine bez ijedne službene ćinjenice,pa nisu ljudi bedasti da buju slušali takve kao vi,uostalom pišete sam o sebi kao o Bogu kaj sve govori o vama.Tu dolje vam je 200 i nekaj stranica-izradio KPMG dogovoru sa vjerovnicima-odobreno na fini i poslano na sud.Čekamo ovjeru suda,a to vas i boli[emo_smijesak]

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/Y7n8WgC0kxDaI5qQfDDtdQ==.pdf


@ alias
Ovo tvoje postanje sve više liči na pamtovanje. Stalno se vrtiš u krug. Otvori si nik "pametnjaković". Misliš li da iz prve nismo shvatili što želiš reći? Misliš li da to za nas ima neku težinu? Misliš li da nas zanima što si TI i kada prodao? Misliš li da nitko od nas ne zna situaciju u IGH? Misliš li da te nije sad već pomalo dosta?

Vi ste već zaglibili u ovoj dionici. Ja se nadam da će moje pisanje pomoći onima koji tek trebaju zaglibiti u njoj, odnosno da im se to neće dogoditi. I morate shvatiti da ja ne pišem protiv nicegega. Ja samo iznosim činjenice koje su provjerene i točne. Za razliku od onoga što vi ovdje iznosite. Da su vaše činjenice točne, a moje netočne, onda dionica ne bi bila tu gdje je. Pa nisu svi slijepi kao vas par ovdje

Ha-ha! Tip je desna ruka fra Zvjezdana za područje dionica.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]

@ EXPOSURE
Moglo bi biti. Vuče na to. Ima on neki uzvišeniji zadatak na ovom forumu. A mi ne kužimo?

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


@ alias
Od kuda ti znaš gdje sam ja zaglibio i gdje nisam i što sve imam ili nemam? Stvarno si lik. Ti imaš neko poslanje da na ovom forumu spasavaš nedužne? Imaš li ti neki drugi problem u životu osim toga da druge izvodiš na pravi put? Nevjerojatno.

Nevjerojatan si ti i kolege tvoje! Kako vas nije sram! Sprdate se s čovjekom koji ukazuje na rizik, a vi ste sami ovdje zaglibili i svaka ta istinita činjenica vas boli! Umjesto da se opametite, vi još pametujete. Neće vam to pomoći, a stanje portfelja biti će vam najbolje ogledalo! Kao vjerujem i kolegi aliasu!

Podrška kolegi aliasu!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]



@ alias
Od kuda ti znaš gdje sam ja zaglibio i gdje nisam i što sve imam ili nemam? Stvarno si lik. Ti imaš neko poslanje da na ovom forumu spasavaš nedužne? Imaš li ti neki drugi problem u životu osim toga da druge izvodiš na pravi put? Nevjerojatno.

To su vam likovi koji cijelo ljeto sjede pred ekranom,jer si nemogu priuštiti more,nagovaraju ljude da prodaju ove dionice,bez da stave ikakav link,činjenicu,manipuliraju,zna se sa kojim razlogom,smrdi im ,a stalno su tu-to u jednoj grani medicine ima ime[emo_smijesak]
[/quote]

Ahahah. Šta je s vama i tim morem. Pa ja vama govorim o izvješću izdanom od stane igh-a. Nisam ja to izvješće napisao. I izvješće koje je igh predao vezano za PSN nisam ja pisao. Tamo je igh nabrojao da ima 1,7 milijardi dugova. Pa šta to nisu činjenice? Kako mogu obmanjivati s nečime što nisam ja napisao nego uprava. Evo primjerice “obavljeni” poslovi IGH-a zadnjih godina: http://www.ezadar.hr/clanak/businesshr-najveci-propali-poslovi-igh-i-jure-radica
Tu fale još mnogi poslovi. kao Katar nedavno. Ili ste na Katar zaboravili. Ima još hrpu toga. Pa nisam ja napisao ovaj tekst u novinama. Pa šta to nisu linkovi i činjenice.

P.S Ja isto imam apartmane na moru i trenutno ih radim još 3. Da nemam za more, a s mora sam [emo_smijeh]




@ alias
Od kuda ti znaš gdje sam ja zaglibio i gdje nisam i što sve imam ili nemam? Stvarno si lik. Ti imaš neko poslanje da na ovom forumu spasavaš nedužne? Imaš li ti neki drugi problem u životu osim toga da druge izvodiš na pravi put? Nevjerojatno.

To su vam likovi koji cijelo ljeto sjede pred ekranom,jer si nemogu priuštiti more,nagovaraju ljude da prodaju ove dionice,bez da stave ikakav link,činjenicu,manipuliraju,zna se sa kojim razlogom,smrdi im ,a stalno su tu-to u jednoj grani medicine ima ime[emo_smijesak]
[/quote]

Ahahah. Šta je s vama i tim morem. Pa ja vama govorim o izvješću izdanom od stane igh-a. Nisam ja to izvješće napisao. I izvješće koje je igh predao vezano za PSN nisam ja pisao. Tamo je igh nabrojao da ima 1,7 milijardi dugova. Pa šta to nisu činjenice? Kako mogu obmanjivati s nečime što nisam ja napisao nego uprava. Evo primjerice "obavljeni" poslovi IGH-a zadnjih godina: http://www.ezadar.hr/clanak/businesshr-najveci-propali-poslovi-igh-i-jure-radica
Tu fale još mnogi poslovi. kao Katar nedavno. Ili ste na Katar zaboravili. Ima još hrpu toga. Pa nisam ja napisao ovaj tekst u novinama. Pa šta to nisu linkovi i činjenice.

P.S Ja isto imam apartmane na moru i trenutno ih radim još 3. Da nemam za more, a s mora sam [emo_smijeh]
[/quote]

HA,HA,HA-link iz novina iz 2010 godine-gdje ste vi pročitali na ZSE da je igh nekaj objavio ,a da nije radio,smiješno,a za drugo nemam kaj reći-koliko to m2 gradite-zbilja smiješno,pa kaj onda ovdje gubite vrijeme-primite se lopate[emo_smijesak]

Tu si službeno pročitajte sve-ZSE
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/Y7n8WgC0kxDaI5qQfDDtdQ==.pdf

Pa kakve ima veze kad je to objavljeno. Da li je to šta sam naveo istina ili nije? Da li je jure radic sve to objavio, a nije ispunio? Da li je jure radic jos uvijek u upravi? ja govorim o karakteru čovjeka u čiju firmu vi ulažete novac. ja se na vašem mjestu ne bi smijao. Ali ako je vama gubitak od 90% smiješan onda ste vi zaista bogat čovjek. Mnogo bogatiji od mene. Jer ja ne volim gubiti novce. Kako vidim da još uvijek vjerujete juri i njemu sličnima onda sam siguran da ste bogati i duhom. Mnogo su oni toga napravili što im se ne može oprostiti. Vi im vidim opraštate [emo_smijeh]

Slom Instituta IGH

Propada jer je kriza, a u zaleđu nema Tuđmana, Sanadera

Dr. Jure Radić, direktor IGH i istaknuti Tuđmanov ministar, jako voli televizijske kamere i medije, ali ga u posljednje vrijeme nema u javnosti. Ništa nije čudno u tome kad znamo da se Radić pojavljivao u javnosti samo kada je trebalo donijeti dobre vijesti i najaviti neki spektakularan projekt u Rusiji, Kazahstanu ili nekoj drugoj dalekoj zemlji.

Izvor: večernji.hr

ovo boldano se odnosi na ove poslove od milijardu eura u Rusiji koji nikada nisu ostvareni.
hvala i sretno

pobrisali su crnog ivu, crnog ivu1, pobrisali su mnoge nickove, pobrisali su pobjedu, ALI NE MOGU POBRISATI MENE..a zašto? jer sam u pravu bio i tada i sada... živjela demokracija i PD

Radić:Projektiranje 10 hidroelektrana u Rusiji naš je najveći izvozni posao

Institut građevinarstva Hrvatske dobio je posao vođenja projekta i projektiranja 10 hidroelektrana u Rusiji, objavio je danas na konferenciji za medije Jure Radić, direktor Instituta. Radi se o poslu na jugu Rusije na rijeci Argun u kavkaskom slivu
Radić:Projektiranje 10 hidroelektrana u Rusiji naš je najveći izvozni posao

Ruska tvrtka Argun Elektro će u posao investirati oko 2, 5 milijardi eura od čega je za projektantske radove namijenjeno oko 100 milijuna eura. IGH je posao dobio na pozivnom natječaju u čijoj su završnoj fazi sudjelovala i dva ponuđača, jedan iz Njemačke i jedan iz Finske. Institut je na natječaj išao u suradnji sa slovenskom inženjerskom tvrtkom Riko grupa, koja je već duže vrijeme prisutna na ruskom tržištu.

radi ovoga i slično trebalo bi ga staviti u zatvor na 100 godina

pobrisali su crnog ivu, crnog ivu1, pobrisali su mnoge nickove, pobrisali su pobjedu, ALI NE MOGU POBRISATI MENE..a zašto? jer sam u pravu bio i tada i sada... živjela demokracija i PD

New Report

Close