IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


sharky2
Ma, ulagači Vam na IGH-u više vole slikovne poruke:

Jao,jao,jao…čak i IGH-ESOP počinje rasprodavati [emo_ooooo][emo_zacudjen]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Zamisli da radiš u nekoj tvrtki kćeri gdje IGH još isplaćuje izdašne plaće svojim manekenima iz Uprave; 30.000,00KN i više. Zar ne bi kupio 100 komada dionica za 17.000,00KN barem jednom u 3 mjeseca. Da pokažeš vjeru i dobro zaradiš. Jeste li se zapitali zašto to baš nitko ne radi? To bi morali prijaviti burzi. Kako to da isti likovi imaju novaca za hohštapleraj po svijetu i Europama, a nemaju ni 1000KN za par dinica vlastite firme koja će vrijediti barem duplo. Možda ne vjeruju u njenu budućnost, guraju dok traje. Nije im loše. A ovaj zakon o predstečajnoj nagodbi došao je kao naručen. Trajat će to još.

Hvaljen Isus i Marija!


Zamisli da radiš u nekoj tvrtki kćeri gdje IGH još isplaćuje izdašne plaće svojim manekenima iz Uprave; 30.000,00KN i više. Zar ne bi kupio 100 komada dionica za 17.000,00KN barem jednom u 3 mjeseca. Da pokažeš vjeru i dobro zaradiš. Jeste li se zapitali zašto to baš nitko ne radi? To bi morali prijaviti burzi. Kako to da isti likovi imaju novaca za hohštapleraj po svijetu i Europama, a nemaju ni 1000KN za par dinica vlastite firme koja će vrijediti barem duplo. Možda ne vjeruju u njenu budućnost, guraju dok traje. Nije im loše. A ovaj zakon o predstečajnoj nagodbi došao je kao naručen. Trajat će to još.

O kakvim vi bajkama pišete-u upravi tvrtke sjede dva najveća pojedinačna vlasnika koji su uložili svojih 9 miliona eura po cijeni 760 kuna za dionicu-uostalom od kuda vi znate ko kam ide i kolika su im primanja-ne traljasajte-već ste dosadni i Bogu i vragu-kaj vi mislite da bute vi sa vašim manipulacijama i izmišljanjima utjecali na igh -smiješno i jadno[emo_smijesak]

E moj branitelju uskoro ovdje nećeš imati što braniti, jer ovo ode u “mp3”! Tipam da će se prije “uskrsnuti” Dalekovod nego ova padalica.


E moj branitelju uskoro ovdje nećeš imati što braniti, jer ovo ode u "mp3"! Tipam da će se prije "uskrsnuti" Dalekovod nego ova padalica.

Zbilja naučni post prepun činjenica[emo_smijesak].Brinite vi za svoju firmicu sa 13 zaposlenika-IGH JE NAŠAO INVESTITORE SA 9 MILIONA EURA,A ONI ĆE BRINUTI O SVOM ULAGANJU,A NE VI ,A NI JA.[emo_smijesak]



E moj branitelju uskoro ovdje nećeš imati što braniti, jer ovo ode u "mp3"! Tipam da će se prije "uskrsnuti" Dalekovod nego ova padalica.

Zbilja naučni post prepun činjenica[emo_smijesak].Brinite vi za svoju firmicu sa 13 zaposlenika-IGH JE NAŠAO INVESTITORE SA 9 MILIONA EURA,A ONI ĆE BRINUTI O SVOM ULAGANJU,A NE VI ,A NI JA.[emo_smijesak]
[/quote]
Naučna činjenica je da je tih 9 MILIONA EURA ishlapjelo prije nego je i vidjelo račun IGH-a. Kap vode u more! Jel to bila ona “povlaštena” cijena od 700 kuna po dionici? A sada je po još 4 puta “povlaštenijoj” od 170 nitko ne želi ni “štapom”. Dobar taj Rus! Da nam je još takvih Djeda Mrazeva na ZSE-u, procvjetali bi!

Otvaraju se nove fronte za poslovnu djelatnost.
http://www.seebiz.eu/igh-i-grad-dubrovnik-zele-ukinuti-zabranu-gradnje-na-padinama-srda/ar-73523/

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]

26.9.2013 13:43:00 | Autor/Izvor: NN/Glas Grada/Presscut
U četvrtak, 12. rujna 2013. godine, s početkom u 17.00 sati u Velikoj vijećnici Grada Dubrovnika održano je javno izlaganje o Prijedlogu Izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Grada Dubrovnika. Ponovljena javna rasprava o Prijedlogu Izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Grada Dubrovnika održava se u razdoblju od 9. do 23. rujna 2013. godine.

Uvodnu riječ na javnom izlaganju dao je gradonačelnik Grada Dubrovnika mr.sc. Andro Vlahušić, dr.med., a javno izlaganje vodila je pročelnica Upravnog odjela za urbanizam, prostorno planiranje i zaštitu okoliša Grada Dubrovnika Jelena Lončarić, dipl. iur.

Prijedlog Izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Grada Dubrovnika prezentirala je u ime izrađivača, Instituta IGH d.d. i IGH Urbanizma d.o.o., dr.sc. Zrinka Rudež, dipl.ing.arh. Za vrijeme trajanja ponovljene javne rasprave za sve zainteresirane osobe osiguran je javni uvid u Prijedlog Izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Grada Dubrovnika u Velikoj vijećnici Grada Dubrovnika, Pred Dvorom 1, Dubrovnik, svakim radnim danom od 9.00 do 16.00 sati te na http://www.dubrovnik.hr.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]




E moj branitelju uskoro ovdje nećeš imati što braniti, jer ovo ode u "mp3"! Tipam da će se prije "uskrsnuti" Dalekovod nego ova padalica.

Zbilja naučni post prepun činjenica[emo_smijesak].Brinite vi za svoju firmicu sa 13 zaposlenika-IGH JE NAŠAO INVESTITORE SA 9 MILIONA EURA,A ONI ĆE BRINUTI O SVOM ULAGANJU,A NE VI ,A NI JA.[emo_smijesak]
[/quote]
Naučna činjenica je da je tih 9 MILIONA EURA ishlapjelo prije nego je i vidjelo račun IGH-a. Kap vode u more! Jel to bila ona "povlaštena" cijena od 700 kuna po dionici? A sada je po još 4 puta "povlaštenijoj" od 170 nitko ne želi ni "štapom". Dobar taj Rus! Da nam je još takvih Djeda Mrazeva na ZSE-u, procvjetali bi!
[/quote]
Kolega, Vi svaki dan fascinirate količinom gluposti..pa zar ne vidite da se cijena stišće dolje već od spomena PSN, a ona nije niti trebala biti. Bila je jer je povoljan trenutak za nju. Na kraju će samo hrabri brati vrhhnje..a Vi?
Vidimo se na tisuću eurića vrlo skoro( po shvaćanju investirora).
lp

Ajde da ovdje dežurne optimiste pitam nešto? Recimo da meni dođe da sad kupim dinice igh-a. Da li bi ja bio pametniji od tog Rusa ili tog Hrvata koji su za jednu dionicu dali 760kn, a ja je po trenutnoj cijeni mogu kupiti za 170kn, što je skoro 5 puta jeftinije. Jer branitelj kaže da ti ljudi nisu glupi_ čim su dali tolike novce. Meni se to čini jako glupo_ jer su mogli kupiti za iste pare 5 puta više dionica, ili su mogli za 5 puta manje novaca kupiti isti broj dionica koje sada imaju. Ili recimo branitelj priča da treba kupiti ove dionice od 1000kn. Šta ne bi ja onda bio pametniji od njega ako bi ih kupio sada po 170kn. Ili od MIJE3 koja govori da dionice igh-a treba kupiti od negdje 4500kn. Tko bi tu ispao pametniji? Ovdje govorim hipotetski jer dionice igh-a nebi kupio ni za 90% diskonta na ovu cijenu

@ alias
Alaj si se napisao. Bez razmišljanja.
Hajde kupi količine koje su oni kupili po ovoj cijeni. Da te vidimo kako ćeš to izvesti?
Ove cijene su ovdje gdje jesu da bi se male i sitne dušice mogle isto uključiti u dioničarstvo isto kao što su se male i sitne dušice istresle sa malim količinama dovevši ovu cijenu na male razinice. Cijena je ionako i općenito vrlo relativna stvar (danas je sutra nije) na ovim prometima. Ova cijena bez prometa nema nikakve stvarne težine. Za ozbiljnije igrače nema ovdje dovoljno zanimljivih količina. Stvarnost je tek na 400 kuna. E, tamo se već može kupiti ponešto dionica izvan kiki-riki količina. Ali avaj, tko bi to shvatio i razumio?

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]

Nazovite brokera i pitajte da želite kupiti 1000 ili 2000 dionica po cijeni od 170kn. Par banaka i pojednica bi vam odmah prodalo i broker bi vam mogao ispuniti želju jednim pozivom. Vi mislite da oni koji imaju više komada ne žele prodati? Ne, krivo mislite. Oni ih nemaju kome prodati. Kada je bio neki blok nalog zadnji put na ovo dionici? Recimo kao sad u petak na ADPL-u? Ili na KORF-u. Ja se sjecam samo kad je Handžeković prodao tamo negdje na oko 1400kn veći broj dionica i to je bilo kupljeno od neke banke. Bilo je to prije 3 godine. Tako negdje. Ne držite me za riječ. Samo mali još kupuju. Veliki su već davno dignuli ruke.

New Report

Close