IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

1. MEZHIBOVSKIY VENIAMIN 60.000 22,71%
2. AKCIONAR D.O.O. 20.086 7,60%
3. ZAGREB-MONTAŽA D.O.O. 15.000 5,68%
4. ZM-MONTAG D.O.O. 15.000 5,68%
5. IGH-ESOP D.O.O. 3.920 1,48%

1. MEZHIBOVSKIY VENIAMIN 60.000 22,71%
2. AKCIONAR D.O.O. 20.086 7,60%
3. ZAGREB-MONTAŽA D.O.O. 15.000 5,68%
4. ZM-MONTAG D.O.O. 15.000 5,68%
5. IGH-ESOP D.O.O. 3.805 1,44%

Imamo i promjene u prvih 5. Prodaju zaposlenici IGH na čelu s Radićem. Nije valjda da su i sami izgubili vjeru u svoju kompaniju. Molim iskusne forumaše da mi objasne kako će se to odraziti na cijenu.

Hvaljen Isus i Marija!

sharky2
Ma, ulagači Vam na IGH-u više vole slikovne poruke:

ja sam ih poklopio sa 400km jedan dan nisu stigli pobjeci jer oni su sa h nalogom koji guraju cijenu dolje ali su se malo iznenadili

i pretsjednik ad plastk prodao 3000svojih dionica pa nece zato firma propasti, hehehhe jedva docekali da komentiraju , bas ste jadni

Ako misliš na predsjednika nadzornog odbora, da, prodao je. Kolegi do sebe, izvršnom direktoru za organizaciju i informatiku! Haha…. dobra ti je usporedba! 😉

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

osobno bi volio da igh dode na 10 kn zato pesimisti ja sam na vasoj strani , ja cekam na 150 na 100 na 50 na 20 imam municije dovoljno , tako da do penzije imam vremena, sretno svima ,a kako ce biti vidjet cemo,nista nije sigurno ali treba riskirati,

kreso m pa ja neznam sto bude i kako bude vidite da nema nikakvih pravila na burzi mozda se sto promjeni ,ko bi ga znao , mozda polako rijese dug pa firma stane na noge, mozda je skroz upropaste , ja se nadam da za 5 god ce igh biti 2000-3000kn mozda sam naivan al tako se nadam.zivi bili pa vidjeli

Niko vam ne brani da se nadate! Nada je uvik dobra!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Nakon ove prodaje dionica od samih zaposlenika mogli bi očekivati nekakav odgovor Uprave. Ovo je posao za HANFA-u. Možda Radić i Uprava skrivaju podatke koji bi mogli interesirati i ostale dioničare. Imamo li službeno očitovanje Zagrebačkoj burzi ili je ovo još jedan u nizu posrtaja ugledne kompanije. Vjerojatno ih je baš briga, novčane kazne ne plaćaju, a koliko brinu o hrvatskim zakonima i zajednici u kojoj rade mogli smo upoznati tijekom godina. Jedno je sigurno; ne brine ih ni delistiranje sa ZSE. Možda bi treblo jer uklanjanjem s burze vjerovnici, za dionice koje očekuju, neće dobiti ni lipe. Znam da im i oni samo smateju, zamislite traže ih kamate, ali s obavezama se jednom moraju susresti. Neću dalje jer mi moderator briše poruke, vjerojatno ga pritišću iz IGH. To im je očito jedina aktivnost kojom se angažirano bave.

Hvaljen Isus i Marija!

sharky koliko imas dionica igh ,sto se toliko trudis objasnjavati????


sharky koliko imas dionica igh ,sto se toliko trudis objasnjavati????

a kaj se ti toliko opterečuješ?
rekao si da si spremio još 600.000 kuna za ovu dionicu.

kaj te briga neka padne pa ćeš bolje kupovati..

pobrisali su crnog ivu, crnog ivu1, pobrisali su mnoge nickove, pobrisali su pobjedu, ALI NE MOGU POBRISATI MENE..a zašto? jer sam u pravu bio i tada i sada... živjela demokracija i PD

ja se uopce neopterecujem ja polako kupujem .al ne za 600 000kn nego po 6 000kn malo pretjerujete sa ciframa ja imam placu 5000kn di bi ja uzeo 600 000kn sta je vama.

New Report

Close