IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mislim da je ta transakcija ponistena

mislim da ne misliš dobro… bar moj softver za praćenje misli da ne misliš dobro… ali moguće je da i on krivo misli…. [smiley1]

U svakom slučaju promet je još uvijek preko 17 milijuna kn, pa onda nebi trebalo biti poništeno. Uostalom nevidim zašto bi poništavali nešto što je prethodno uredno prijavljeno…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

molio bih cijenjenog kolegu Matrixa da pojasni situaciju u Top 10 u korelaciji sa iznimno velikim prometom?


zmrklic: ” Mislim da je ta transakcija ponistena ” mislim da ne misliš dobro… bar moj softver za praćenje misli da ne misliš dobro… ali moguće je da i on krivo misli…. [smiley1] U svakom slučaju promet je još uvijek preko 17 milijuna kn, pa onda nebi trebalo biti poništeno. Uostalom nevidim zašto bi poništavali nešto što je prethodno uredno prijavljeno…

Ah isprike, ali ta transkakcija svakako je preskocila naloge za kupnju u tom trenutku koji su bili viši od 13030, u mostichu s desne strane stoji slovo r kraj nje, i nema je u stavci redovan promet.

Zašto bi bilo poništena transakcija, glupost.
Dogovorena trankacija u okviru limita, nešto ispod trenutne tržište cijene.
U čemu je problem?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


molio bih cijenjenog kolegu Matrixa da pojasni situaciju u Top 10 u korelaciji sa iznimno velikim prometom?

Šta ima kolega pojašnjavati. On nam je javio da IGH gradi Ban Centar, i to je dovoljno.
Svi znamo šta se događa u TOP 10 već mjesec i pol. Preslagivanje kockica, veći free float, što je
dobro.[smiley11]

I još nešto….joj što volim ove blok transakcije označenemalim r.[smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

kolega, izlaz vidimo zanimljivije tko ulazi!

Vidim da su se stvari počele odigravati.
Šuška se nešto, šuška

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Blizu smo 1000 dionice danas protrgovane. Ako se danas navečer u TOP 10 pokaže da su skrbnički krenuli
ulaziti, onda se se vežite.[smiley11]

I nemojmo zaboraviti na vijesti prije neki dan. Jure Radić pobijedio na natječaju za most Jarun.
Samo polako. Ne volim veliku uspone.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Updt….K/P

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

to sam i ja vidio. LOL

a i ovo mi je fora…. razlika od jedne kune na ovoj cijeni hehe

Da li se to ovaj ‘keso-mlat’ vratio?

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

ma daj ne s…………

spusti ju na kraju, i samo 2,02% rasta

ali svidja mi se vise od 20M prometa heh

New Report

Close