IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vjerojatno se nisu dogovorili s potrebnom većinom vjerovnika pa se ide u izmjene plana fin. restrukturiranja.


Vjerojatno se nisu dogovorili s potrebnom većinom vjerovnika pa se ide u izmjene plana fin. restrukturiranja.

Ma daaaaaaaaaj, sigurno nemoguće jer par naših vrlih forumaša već odavno tvrdi da je SVE DOGOVORENO….. Ah, što reći….

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.


Vjerovatno su si uzeli vremena da smisle neku novu smicalicu za male i neupućene!Čak se nezna ni novi rok, sve nešto tajanstveno i zamućeno![emo_ooooo]


Vjerojatno se nisu dogovorili s potrebnom većinom vjerovnika pa se ide u izmjene plana fin. restrukturiranja.

A možda je i ovo razlog:
http://www.poslovni.hr/hrvatska/pobunjeni-sudac-rusi-predstecajne-nagodbe-247951?nomobile=

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.


Vjerojatno se nisu dogovorili s potrebnom većinom vjerovnika pa se ide u izmjene plana fin. restrukturiranja.

A možda se ide na smanjenje nominale!


Vjerovatno su si uzeli vremena da smisle neku novu smicalicu za male i neupućene!Čak se nezna ni novi rok, sve nešto tajanstveno i zamućeno![emo_ooooo]

Možda je razlog jer je sudac pokrenuo ocjenu ustavnosti zakona o PSN??

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



Vjerojatno se nisu dogovorili s potrebnom većinom vjerovnika pa se ide u izmjene plana fin. restrukturiranja.

A možda se ide na smanjenje nominale!
[/quote]
Nova nominala toliko željenih 50 kuna.

Sve ide prema planu. Sposobna Uprava si je uzela još par mjeseci za ‘sređivanje’ stanja, a oni koji dokupljuju dobili su novu ‘priliku’ za jeftini dokup. Što prije ovdje netko pošalje firmu u stečaj – više će se spasiti. To je valjda svima jasno. Produživanjem agonije gube svi, a najviše ljudi koji tamo rade. Jednostavno – novi gazda i novi početak.

Hvaljen Isus i Marija!


Sve ide prema planu. Sposobna Uprava si je uzela još par mjeseci za 'sređivanje' stanja, a oni koji dokupljuju dobili su novu 'priliku' za jeftini dokup. Što prije ovdje netko pošalje firmu u stečaj – više će se spasiti. To je valjda svima jasno. Produživanjem agonije gube svi, a najviše ljudi koji tamo rade. Jednostavno – novi gazda i novi početak.

Znate vi kaj normalno,činjenično,istinito napisati-kak vas nije sram ovdje mjesecima traljasati plac spiku-jadno i žalosno,a boli i zeleno[emo_smijesak].Nove gazde,g.Mezhibovski i g.Čović sa 34% već imamo duže vrijeme-malo se informirajte

@branitelj

ja malo više znam od tebe. Pitaj Čovića vraća li mu se dug IGH i kakav mu je interes u kompaniji sad kad je njegova ispala iz ZLZ-a. Taj Rus, ako uopće postoji, nije napravio ništa. Čeka. Nada se milosti banaka kao da ne zna u čijem su vlasništvu. Kad banke već moraju nekome prepustiti kompaniju zar ne bi bilo logično da sami biraju. Političke veze Radića i Gregurića još malo funkcioniraju. Gregurić je Prki direktoru PBZ-a bio šef. Znaju drugovi i Lukovića – zbog toga to toliko traje. Na kraju će svi izgubiti. Za njih se ipak ne moraš brinuti ja bih se više brinuo o sebi. Nastradaju uvijek mali dioničari. Znam da ovih 200KN izgleda bijedno. Tako je izgledalo i 500KN prije jako malo vremena. Sada bi bili svi sretni da mogu izaći i na 400KN.

Hvaljen Isus i Marija!

Tko bi želio preuzeti 1,75 milijardi kuna duga i još isplatiti dioničare? To je pitanje na koje se traži odgovor već dvije godine. U međuvremenu dug raste, a cijena dionice pada. Jako predvidljivo. Zašto pišem? To sam već rekao. Ja sam izgubio i ne želim to i drugima. Vrlo jednostavno. Vjerovao sam Upravi koja me prevarila. Uskoro novi detalji. Imam materijala i za Državno odvjetništvo i HANFA-u. Možete me kontaktirati privatnom porukom. Nemam se razloga skrivati. Pristupam internetu s IP adrese domaćeg telekoma.

Hvaljen Isus i Marija!


Tko bi želio preuzeti 1,75 milijardi kuna duga i još isplatiti dioničare? To je pitanje na koje se traži odgovor već dvije godine. U međuvremenu dug raste, a cijena dionice pada. Jako predvidljivo. Zašto pišem? To sam već rekao. Ja sam izgubio i ne želim to i drugima. Vrlo jednostavno. Vjerovao sam Upravi koja me prevarila. Uskoro novi detalji. Imam materijala i za Državno odvjetništvo i HANFA-u. Možete me kontaktirati privatnom porukom. Nemam se razloga skrivati. Pristupam internetu s IP adrese domaćeg telekoma.

Vaše pisanje možete prodati kumici na placu-koga briga jeste vi izgubili ili niste-kaj se tiče duga izbrojite si prijavljena potraživanja pa se pokrijte sa ušima,pobrojite si onu prek milijardu u projektima,zemljištima u kojima su iste sve te banke sudjelovale-uostalom niste nikad napisali nikaj kaj se može čitati-ovdje su vam malo nekretninica od IGH

1 000 000 M2 SLAVONIJA CENTAR
350 000 M2 ZA TE BRAVAR
BAN CENTAR
BUNDEK CENTAR
FORUM ZADAR
NADA DIMIĆ
PROJEKT ŠOLTA
RADELJEVIĆ DUBROVNIK
PUNO TOGA JOŠ IMA-SVIMA JE SVE DOSTUPNO NA TRAŽILICI,IGH-SLUŽBENE STRANICE[emo_smijesak]

New Report

Close