IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Imam ja jednu za reći.
Trenutno ne vidimo K/P ukupno jer je opet nekom brokeru preteško tipkati u ovoj zbrci, ALI….
Još nam nije kupnja premašila prodaju, kad se to desi i kad kupnja bude jača od prodaje, letimo još gore.
Sad ćemo vidjeti u slijedećih tjedana tko će pobrati šlag od građevinara.[smiley1]
Upravo došlo 596/680..K/P

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


[smiley1][smiley1][smiley1][smiley1]

samo se ti belji ali mi smo danas uz 4% rasta
još i pivu zaradili[smiley1]
ako blami održi riječ

Gdje je nestao onaj veliki nalog?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Izgleda da prodavatelj više nema municije.[smiley2]

prodavatelj ima jos municije, samo je pitanje koliko je zeli ispucati ispod 14.000

jos malo pa smo prestigli HOMS u danasnjem rastu… doduse uz ponesto veci promet

sretno svima! uzivajte[smiley2]

“Please, God, Just One More Bubble.”

Blok transakcija prošla 450kom po 13030.

Pessimism Is Your Friend

Izvolite!

danas bi bilo lijepo 10M prometa…

a sutra onda ponovo nekakav skokic od 4 posto[smiley2]

Promet preko 16 milijuna i raste. Ova blok transakcija od 5.8 milijuna kn je za mene dobar znak. Dakle nekome je ulaz s ovako velikim iznosom na ovoj razini i tekako zanimljiv… [smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Mislim da je ta transakcija ponistena

Fine pretumbacije na ovim razinama:

581-709

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Promet preko 16 milijuna i raste. Ova blok transakcija od 5.8 milijuna kn je za mene dobar znak. Dakle nekome je ulaz s ovako velikim iznosom na ovoj razini i tekako zanimljiv… [smiley11]

Podsjeća me na INGRU.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

imam mostich start…

koja je razlika izmedju prometa i redovnog… kakvo je to preslagivanje kockica?

New Report

Close