IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hvala kolega na info.poz

Pa, dobro, ljudi, zar ja moram biti prvi koji će ovdje napisati da se dio dugova pretvara u kapital po nominali od 400 kuna po dionici?

Stvarno nema nikog drugog na čitavom forumu tko bi to mogao prije mene napisati?

Pa, jel vi štrajkate na ovoj dionici il šta?


Pa, dobro, ljudi, zar ja moram biti prvi koji će ovdje napisati da se dio dugova pretvara u kapital po nominali od 400 kuna po dionici?

Stvarno nema nikog drugog na čitavom forumu tko bi to mogao prije mene napisati?

Pa, jel vi štrajkate na ovoj dionici il šta?

Svi osim tebe su bili u režimu dokupa ( a da su znali ).[emo_smijeh]


Pa, dobro, ljudi, zar ja moram biti prvi koji će ovdje napisati da se dio dugova pretvara u kapital po nominali od 400 kuna po dionici?

Stvarno nema nikog drugog na čitavom forumu tko bi to mogao prije mene napisati?

Pa, jel vi štrajkate na ovoj dionici il šta?

Stavi ti nama gdje si ti to vidio. Lijepo je vjerovati, vidjeti je još ljepše.
Dogovorili se jesu, ali bi i mi voljeli vidjeti što su se to dogovorili, da znamo što ćemo dalje.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.



Pa, dobro, ljudi, zar ja moram biti prvi koji će ovdje napisati da se dio dugova pretvara u kapital po nominali od 400 kuna po dionici?

Stvarno nema nikog drugog na čitavom forumu tko bi to mogao prije mene napisati?

Pa, jel vi štrajkate na ovoj dionici il šta?

Stavi ti nama gdje si ti to vidio. Lijepo je vjerovati, vidjeti je još ljepše.
Dogovorili se jesu, ali bi i mi voljeli vidjeti što su se to dogovorili, da znamo što ćemo dalje.
[/quote]

Vidio sam na Fini, gdje bih drugdje vidio? Vjerojatno će uskoro i na zse osvanut vijest. Zakazano je i ročište za glasovanje…

sve je tu sumnjivo, počevši od toga da je dionica danas napucana gore na smiješnih 100 K kuna prometa, da nema nikakve info na ZSE, itd.

Isplatilo se ukrcati ispod 200 kuna.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Skupljamo od 180kn svi, samo ne pišemo po forumu. Hvala. [emo_dolar]

Kad je cijena padala sa takvim prometom onda je bilo OK!

Čekić do sutra. Šteta.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Treba vidjeti hoće li takav plan uopće proći, kod DLKV su ga odbili pa je mijenjan, kod DIOKI-a je glasanje odgođeno radi usuglašavanja itd. Pitanje je da li su vjerovnici zadovoljni prijedlogom ili ne

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Kad je cijena padala sa takvim prometom onda je bilo OK!

Pa pitanje je zašto nije padala na velikim prometima, možda odgovor leži u tome da veliki baš i nisu prodavali

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close