IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=procjena%20te%20bravar%20igh&source=web&cd=2&cad=rja&sqi=2&ved=0CC8QFjAB&url=http%3A%2F%2Fpuo.mzoip.hr%2FUserDocsImages%2FInformacija_17_12_2012_4.pdf&ei=mrkLUeXSHsPi4QTazoHACQ&usg=AFQjCNHP3OuVxrnxpyaAnoVS5Q9MpomsWg

Svi za ovo znaju[emo_smijesak],imamo 350 000 m2 zemljišta,u urbanističkom planu je predviđena gradnja plinske TE,idejni (možda i izvedbeni) projekt je napravljen-bez njega nije moguće podnijeti zahtjev,zahtjev je podnešen prije dva mjeseca,čeka se još novi zakon o ubrzanju investicija-projekt je težak 400 milona eura-treba još kaj dodati [emo_smijesak]


Pa što je sa tim FI, kasni se već od jučer, nije to dobar znak.

Ne kolega,možda vi kasnite,pročitajte u kalendaru sve-već sam vam napisao-mogu objviti neovisno o napisanim datumima,kao npr. slučajno i Tehnika[emo_smijesak]

Kolega ingroman…. Gdje to piše da je datum 31.1.2013. Obavezan? Ništa se neće dogoditi.. I ovo to nije dobar znak.po čemu? Pa ne mogu oni skrivati nešto.. Isto im je ako valja/ne valja objavili jucer/danas/sutra



Pa što je sa tim FI, kasni se već od jučer, nije to dobar znak.

Ne kolega,možda vi kasnite,pročitajte u kalendaru sve-već sam vam napisao-mogu objviti neovisno o napisanim datumima,kao npr. slučajno i Tehnika[emo_smijesak]
[/quote]

Nažalost kupnja se ispucala, bid je tanji nego na Lavčeviću i Hidri.[emo_cool]

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/IGH-fin2012-4Q-NotREV-K-HR.pdf
[emo_palacd]

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Slom i tragedija, pa ne bi ih spasio nikakav posao, ajmo sada stopama Ingre.
Branitelju što je sada sa višednevnim obmanjivanjem, koliko si ljudi uvalio u gubitke.


Nažalost kupnja se ispucala, bid je tanji nego na Lavčeviću i Hidri.[emo_cool]

Sada znamo i zasto [emo_beztona]

Svi ti pozitivni izvještaji koji su bili lažirani kad tad su morali doći na naplatu. Iako je jure radić (namjerno pišem to ime malim slovima) znao da će biti ovakvo izvješće on svejedno izlazi u javnost s idejom da je moguća isplata dividende. Ljigavije od toga mislim da ne može.

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

mislio sam da slabo vidim kad ono , koliko puta su upozorili da su neko loso ndirani

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Ovdje mi je jasan samo onaj zadnji nalog na kupnji, pa ovo čudo je pred stečajem,
a ja se uvijek čudio zašto pišu o tome u tiskovinama.

zanimljiv je lažnjak na kupnji na 471 kn (120 komada) jer se stavio ispod donje blokade (473,93 kn) da ga ne zahvati, ali istovremeno navlači druge da ga preskoče pa ih trpa po 480 kn [emo_palacd]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje!

Knjigovodstvena vrijednost po dionici je 731,34 kune.
Jeli vam treba još što objašnjavati u odnosu na trenutnu vrijednost dionice na burzi.

New Report

Close