IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Joj proslo 10 komada danas ili koliko i to je relevantno?????
Tugo tugo..l

Loše jako loše uz to što pada cijena dionica postaje i nelikvidna bit će panike uskoro i na ovoj dionici.
[/quote]

Da,opala je sa tri dionice,a prosjek od ukupnih deset 557,56[emo_smijesak]

FI će biti nakon 16.00 sati. Bilo je i za pretpostaviti. Najvjerojatnije bez obzira kakvo bude, neće biti bitnijeg pomaka cijene dionice. Mrtvilo je i na ostalim dionicama koje su objavile FI. Letargija vlada. Raja slabo trza na podražaje.

FI je u kašnjenju, što se događa ?
Ako opet bude gubitaški, slijedi jači potop ove dionice, uz dodatni uteg informacije da je Katar zatražio projekt Ingre.

Kolega ingroman,ništa ne kasni,datumi u kalendaru nisu obvezujući-piše vam,a kaj se tiče pada i utega,samo[emo_smijesak]-kad bi uteg imal račun za poslovanje još bi si i razmislio.

Da će ovdje potop vidi se iz aviona! [emo_novac]

Pere pobjeda sa svih svojih nickova. Naivni sanjar.


Da će ovdje potop vidi se iz aviona! [emo_novac]

Kolega,ako imate neku novu činjenicu napišite,inače vam je pisanje na ovaj način deplasirano i naivno.


Da će ovdje potop vidi se iz aviona! [emo_novac]

Do 490 nema neke ozbilnije kupnje.

… a ni prodaje do 560 kuna.


… a ni prodaje do 560 kuna.

Ma kojih 560 imaš po 555 kuna 160 komada i kad to kupiš još par puta toliko pa zaleti se i brani cijenu. Ja neću niti ne mislim čekam laganini da se vrati na 380 pa dokup.



… a ni prodaje do 560 kuna.

Ma kojih 560 imaš po 555 kuna 160 komada i kad to kupiš još par puta toliko pa zaleti se i brani cijenu. Ja neću niti ne mislim čekam laganini da se vrati na 380 pa dokup.
[/quote]

Kolega ,zaboravili ste napisati 160 kom ,po 540 kuna na kupnji,iako sve su to manipulacije nebi li se uzela još koja po ovim mizernim cijenama-a na onu vašu cijenu bute brzo morali dodati još jednu nulu[emo_smijesak]

Pa što je sa tim FI, kasni se već od jučer, nije to dobar znak.

New Report

Close