IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima li tko k/p

14.04.2008.


IGH bi u naredna 4 mjeseca trebao odraditi barem 50% rasta kao što je odradio i u 5mj ove godine. Ima materijala za rast i poslova ko pljeve. Živi bili pa vidjeli. U 10h dajem k/P[smiley11]

Može K/P?

Jučer sam nadokupio THNK i prodao par IGH, čini mi se da sam pogodio dan.[smiley11]
Iskrcavanje za THT se nastavlja. A kolega jahhy ako želite dokupiti, dokupit ćete po nižim cijenama,
Ne traba vam navlačenja na loše vijesti, kojih BTW nema na vidiku.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Može K/P?

Kolega vi nemate MOST-ich?
Moderator je zbrisao post sa K/P.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Evo ajde…
Pa kako nemate mostich, pa to je osnova trgovanja.[smiley10]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Na prodaji u prvih pet uvijek visi neki nalog od 20-30 komada i redovito se pomice, netko lagano otpusta i rusi cijenu. ponavljam,nije to nuzno lose… bar meni.
s jedne strane,nemam INGR pa mi je krivo sto propustam ove pozitivne pomake ali ne mogu oni otici 10% gore u odnosu na nas a da se kad tad i IGH ne aktivira. Mislim da ce 3Q biti bolji od 2Q i tada bi po svemu sudeci trebali ici na oko 14-15k

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje


s jedne strane,nemam INGR pa mi je krivo sto propustam ove pozitivne pomake ali ne mogu oni otici 10% gore u odnosu na nas a da se kad tad i IGH ne aktivira. Mislim da ce 3Q biti bolji od 2Q i tada bi po svemu sudeci trebali ici na oko 14-15k

Ako LVCV i VDKT i DIOKI danas s njima koji su imali izvješća jako loša, mogu gore, onda tko to priča o korekciji.
A što se tiče INGRE, nije mi žao jer znam da će IGH eksplodirati, a i THNK s njom.
Pustimo špekulante da špekuliraju, i pustimo ulagače da ulažu.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Pojačava se prodaja, to je dobro, idemo još niže.[smiley1]
Fakat “udari me po bidu” dionica, trenutno.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Jučer sam nadokupio THNK i prodao par IGH, čini mi se da sam pogodio dan.[smiley11]

Prodao!?!? [smiley8][smiley8][smiley8]

Glasnogovornice vidite li vi ovo! [smiley2][smiley2][smiley2]

5. kolona u nasim redovima!!!! [smiley1][smiley1][smiley1]

skype - ivek1234

[color=blue]Dubrovnikom vladaju Jambo, Vuličević i Radić[/color]

Izvođač ”GP Dubrovnik” Stipe Gabrića Jamba, stanograditelj ”Vulix” Tomislava Vuličevića te ”IGH” Jure Radića i Petra Đukana, koji su okupili i po nekoliko drugih tvrtki u svoje lobije, najjači su u građevinskom biznisu na dubrovačkom području, a pridružio im se i projektant ”Alfaplan” Stjepana Butijera, koji je ujedno i član Poglavarstva za – urbanizam.

Jambo je dobio poslove rekonstrukcije Zračne luke, izgradnje Opće bolnice, a s dubrovačkom gradonačelnicom Dubravkom Šuicom dogovara se o zamjeni svojeg zemljišta u Komolcu za jednu od najatraktivnijih lokacija u središtu Grada. ”IGH” namjerava u izgradnju dubrovačkog ”down-towna” uložiti 80 milijuna eura, a formirao je i grupu s ciljem preuzimanja nekoliko hotela na dubrovačkom području.

[color=blue]Zanimljivosti:[/color]

Najveće usko povezuje moćni ”Institut građevinarstva Hrvatske” (”IGH”) Jure Radića i Petra Đukana, monopolist na poslovima projektiranja, kontrole i nadzora, angažiran na svim krupnim investicijama, poput koridora 5c te autocesta Split-Ploče, Rijeka-Zagreb i Zagreb-Macelj. Umreženost je čak i rodbinska. Đukanov sin Saša Đukan šef je ”Konstruktora” u Zagrebu.

Računajući samo tvrtke s pet i više zaposlenih, prošle je godine vrijednost građevinskih radova iznosila 17,8 milijardi kuna, od čega 7,7 milijardi ili čak 43 posto, otpada na prometnu infrastrukturu.

Tako velike javne investicije donijele su ”Viaduktu” ukupni prošlogodišnji prihod od 195 milijuna eura, ”Konstruktoru” 178, ”Tehnici” 133, a ”Hidroelektri” oko 100 milijuna eura. Još je pet tvrtki ostvarilo prihode veće od 50 milijuna eura, među njima i Radićev ”IGH” te varaždinski izvođači ”Zagorje tehnobeton” i ”Cesta Varaždin”.

@Matrix

Ja bih samo dodao – moze li bolje? [smiley1][smiley1]

skype - ivek1234

Ivek, kako su se ovi iz stranke tvog avatara obracunavali sa petokolonasima i inim domacim izdajnicima? 🙂

Mislite li da su ovi poveci nalozi na stopanju IGH i INGR znak da bas sad treba jako ulaziti u te dionice?

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

New Report

Close