IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zanimljivo je da su se ona dva skrivena naloga sa 10 i 12 ,a koji stoje danima na 1300 kuna,pomaknuli na 1350 i 1400 kuna[emo_smijesak]


Zanimljivo je da su se ona dva skrivena naloga sa 10 i 12 ,a koji stoje danima na 1300 kuna,pomaknuli na 1350 i 1400 kuna[emo_smijesak]

Boje se da ih netko danas ne poklopi [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Zbog čega bi IGH trebao rasti branitelju , dali zbog tvog drukanja ili neistina o gradnji cesta u Crnoj Gori, Bugarskoj, Kazahstanu i Srbiji ? Kao što svi znamo to je bio samo Jurin spin daleko od istine. Nove autoceste, novi veliki projekti pa nabroji ih par da ti svi vjerujemo ili ne drukaj sa neistinama. Dionica će se vratiti na 380 kuna sa koliko je krenuo ovaj rast bez povoda ali baš bez i jednog najavljenog većeg poslovnog projekta ili zahvata.

@ trener
U tebe optimizma nikad dosta. Je li optimizam želja da se ponovo kupuje na cca 400 kuna? Ili je to glupost?

Kolega trener,nađite bilo koji moj post da sam pisao da će IGH dobiti bilo koji posao i čestitam vam,a činjenice koje iznosim su činjenice i uglavnom uvijek sa nekom službenom podlogom.Samo u mojem zadnjem postu imate dvije činjenice od 40 miliona kuna-malo više,a za projekte imate mojih linkova dosta,koje normalno i sami znate samo se malo pravite neuki.Kaj mislite da je TE izmišljena-400 miliona EURA,a ove države koje spominjete nisam nikad ni spomenuo,osim u svezi sa Bechtelom i CG.INAČE IGH TRENUTNO RADI NA AERODROMU U VRIJEDNOSTI OD 66.700.000,00 KUNA ŠTO JE PO OVIM TRENUTNIM MIZERNIM CIJENAMA DIONICE CCA 50% TRŽIŠNE VRIJEDNOSTI IGH-a.

@ fond300
Nakrcali smo se ispod 450 i nešto ispod 500 kuna, tak da nam ovo više ne treba. To je za one sa kasnijim paljenjem. Prilika za tebe.

Sutra je privremeni nerevidirani konsolidirani izvještaj za četvrto tromjesečje 2012. god. U petak će biti zanimljivo trgovanje. A i sutra, ovisno kad se FI objavi.

Kupnja se povukla na 430 kuna očito ide korekcija žao mi naivnih kupaca koji su se danas malo zaletjeli.[emo_zacudjen]


Kupnja se povukla na 430 kuna očito ide korekcija žao mi naivnih kupaca koji su se danas malo zaletjeli.[emo_zacudjen]

Komarček jel ti žao i ovog koji je opleo po asku????

O čemu vi pričate ,skinuto je sa 174 komada po 545

Netko je opleo ladno 100komada

Taj što je opleo po asku vjerojatno zna da će sutra biti ne-tako-loše FI.

New Report

Close