IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A što ćemo sada, nitko ne prodaje po bidu, a naročito ne po ovim cijenama, i to je prošlost.



A što ćemo sada, nitko ne prodaje po bidu, a naročito ne po ovim cijenama, i to je prošlost.

Koja prošlost pa samo naivci i rasipnici kupuju IGH iznad 400 kuna pa poslije zbrajaju gubitke.[emo_palacd]
[/quote]

Pobjeda, jesi li ti ova cura fina ? Samo naivci nisu kupili na 400, ovo će jako brzo najmanje na cijenu dokapitalizacije, a onda i mnogo više od toga.

Može li ovo već danas na 600, sudeći po ostalima, hoće.

Pa ako se krene ukrcavati netko veći, ići će i daleko iznad 600 kuna. Promet će reći kuda će i koliko.

Ima krcato falših naloga od 1-5 dionica na “prodaji”, ako njih izmaknemo, nema ništa do 1000 kuna.

Pravo stanje na prodaji se vidi baš za vikend kad se maknu svi manipulatori.,Prodaja je nikakva.Pratite onaj nalog od 266 komada koji je normalno nestao kao i prošli vikend,a u pon. će se opet postaviti na cca 580-600.Stvar sa tim nalogom se konstantno ponavlja-očito kolega čeka na lijevoj strani samo mu više ne uspijeva.


Pravo stanje na prodaji se vidi baš za vikend kad se maknu svi manipulatori.,Prodaja je nikakva.Pratite onaj nalog od 266 komada koji je normalno nestao kao i prošli vikend,a u pon. će se opet postaviti na cca 580-600.Stvar sa tim nalogom se konstantno ponavlja-očito kolega čeka na lijevoj strani samo mu više ne uspijeva.

Naravno kolega,
pa to rade vec od 400kn, orketrirano su se udruziloi da ju zatuku do cca 300 ali nisu uspjeli jer je to bilo megalomanski.
Sada opet manipuliraju, i sve im je dobro do 1000.
NjIHOV,ali i moj osobni moto jest, ako je velikima bilo dobro na 760-800…….
Ali vremena ja za manipulaciju sve manje, onaj tko je to skuzio, samo je nebo granica.
lp

Ako se ugurate na listu strateških projekata, sve dozvole u deset dana!

Idealno za novu plinsku TE[emo_smijesak]



Kolega elijah,Geotehnika nije IGH,nego doo firma,znate kaj je to?

ja sam ekonomist a vi kolega?
jel znate kakva utjecaja na maticu imaju eventualni stecajevi 2,3 njegovih doo?
da ne kazem na medije i ulagace u dionicu a potom i cijenu iste na burzi?
lepi pozdrav
[/quote]
Koji mjeur od sapunice raste sa 400 kuna a niti novih poslova, niti dobiti, dugovi i nisplaćivanje plaća uredno i dalje, pa tko srlja u provaliju ?

Taj mjehur nažalost više ne vrijedi 3000, ali 900 sigurno i to zajedno sa svim dubiozama. Posla ima, a novi stižu sigurno. Sad je to valjda jasno. Podijeljeno je puno otkaza, zateže se s isplatama. Poslovna realnost. Ponovno je rađena procjena kompanije i ona se nalazi u okvirima koje sam naveo. U cijenu ispod one iz dokapitalizacije uključen je stečaj koji se neće dogoditi. Pa Gregurić je bio šef i Prki i Lukoviću bankarima koji danas upravljaju Hrvatskom. Lukoviću nije direktno, ali sigurno zna kako je privatizirana i kome ZABA i kako to da je Luković tamo još uvijek prvi čovjek. Ratno profiterstvo je gadna stvar, taj kriminal ne zastarjeva.

Hvaljen Isus i Marija!

@ Nikola1

Ti, nekupnjom ove dionice.
Grčevito držanje novca i nepuštanje novca u normalan opticaj s vremenom dovodi do bijede i siromaštva. Svojim načinom razmišljanja na najboljem si putu.

@G.Nikola,tko zna čitati sve je jasno, tko nezna piše kao vi bez ijednog argumenta.Čekam vašu opservaciju ,sa činjenicama.
Inače samo projekt PLINSKE TE,koji je započeo vrijedi 400 miliona EU

New Report

Close