IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Lijepo čišćenje na kraju dana, dugo to ne vidjesmo[smiley2].

32 komada po asku 7 minuta prije zatvaranja.
Nije baš neko čišćenje, s obzirom kakvo čišćenje smo danas gledali kad su lupali po bidu.[smiley5]
Daleko od toga da nisam zadovoljan, ali moglo je to i bolje.
Čini mi se kad kupnja duplo nadjača prodaju, da će tek tada biti pravog rasta.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

ja dokupio danas 2 kom. po 12700

Za Cesarčevu je takav interes da će izgleda biti licitiranje za svaki poslovni prostor i stan! Lijepo[smiley1]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Evo još malo informacije o trenutnoj podcjenjenosti IGH, lupanja paketima po bidu…………..

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Da moramo na ATH uskoro,to je realno,mene (opet ponavljam kao papagaj) najviše veseli ova likvidnost i prometi rastemo polako ali sigurno s velikim količinama.
Iskreno očekujem scenarij Ingre od prošle godine,jer ako izračunamo čvrsta ulaganja plus i par zemljišta
koja smo poklopili a kojima se šuti biti će zanimljivo.
Računajmo da je luka Zadar 50% projekta željeznice na kojem smo skočili sa 6k na 10k.Koliko vredimo
više sa Splitom i ovim novim projektima razmislite.
Zadar je 5mil eura a pruga 10mil eura,samo ta dva ugovora 100 mil kuna, treba to odraditi…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

[smiley1][smiley1]

skype - ivek1234


Računajmo da je luka Zadar 50% projekta željeznice na kojem smo skočili sa 6k na 10k.Koliko vredimo
više sa Splitom i ovim novim projektima razmislite.
Zadar je 5mil eura a pruga 10mil eura,samo ta dva ugovora 100 mil kuna, treba to odraditi…

I mene veseli ovaj veliki promet.
Kolega davids, ako je to tako kako se priča, onda ćemo uskoro dobiti krila.
Mislim da kad se poveća kupnja npr… k/P 2:1, onda će tek biti belaja, jer ja ovo vidim samo predigru.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Bilo bi ok da se kolega Von Braun ne moderira,hvala G. Vjeko unaprijed

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Mislim da je korekcija iza nas trajala 4 mjeseca i spustila skoro sve dionice. Isto tako vjerujem da
će slijedeća 4 mjeseca biti plodna uz solidu dobit, do negdje iza nove godine, a nakon toga
opet korekcija. Gledam to kao cikluse, i tako se poklapaju, makar i to ne znači ništa.

IGH bi u naredna 4 mjeseca trebao odraditi barem 50% rasta kao što je odradio i u 5mj ove godine.
Ima materijala za rast i poslova ko pljeve. Živi bili pa vidjeli.
U 10h dajem k/P[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Pa zar se neko maorao ovako nekulturno iskrcati, valjda mu se žuri za HT

Nemogu vjerovat kako ruše cijenu, a meni još nije sjeo povrat od HT-a [smiley6]

14.04.2008.

Cijena ustopana ispod 12.600, zanimljivo.
Inace jucer na kraju prodao jednu po 12.998 i uzeo opet danas po 12.700 nek se nađe za čevape. A sto cu nego igrati po njihovim pravilima i zaraditi koju kintu onako usput, predlazem i vama slicno. Nadam se da ce mi danas konacno stici lova od HTja pa da upisem jos 3-4 komada po ovom snizenju.

By the way, Glasnogovornice, jel mi promakla koja tmurna vijest, urusavanje nekog novog potkopa ili je ovo samo nastavak iskrcavanja nepopravljivih pesimista zbog HT-a?

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

New Report

Close