IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@inverter
Zar ti vjeruješ Radiću ? Tek kad njega maknu Igh će krenut kako treba.
Za utjehu mnogima, samo 38% sam u minusu s Igh. Očito sam jedini luzer ovdje.
Ali zato mi se sve drugo zeleni [emo_namigusa]

harpija@ vjerovao si na 38% skupljoj cjeni a sad vise ne vjerujes [emo_naivan] cudno , ne zanima me jure ,djukan ni ostali..zanima me samo trend ..[emo_namigusa]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Zakaj se čudiš,na računu je 250 mil.kuna zadržane dobiti,koja se treba aktivirati ili kroz isplatu ili podjelu dionica postojećim dioničarima,a novce dalje investirati.To je i bio prijedlog tvrtke Stanovi kod zadnje dokap.

Da je IGH imao novaca na računu ne bi išao u dokapitalizaciju?

Kolega jedno je zadržana dobit, a drugo likvidnost i novac na računu.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Vrlo dobro znam kaj je jedno,a kaj drugo,a isto tako znam da su mogli novac iz zadržane dobiti prebaciti u likvidnost,izdati nove dionice po npr.760,00 kuna i podijeliti dioničarima u protuvrijednosti,proporcionalno prema vlasništvu-to mogu danas da hoće


@inverter
Zar ti vjeruješ Radiću ? Tek kad njega maknu Igh će krenut kako treba.
Za utjehu mnogima, samo 38% sam u minusu s Igh. Očito sam jedini luzer ovdje.
Ali zato mi se sve drugo zeleni [emo_namigusa]

Kolega, ako vas tjesi cinjenica da sam i ja tu negdje s prinosom,konkretno 34,55 minus.Bio bi i veci da nisam tukao po asku ili bio na bidu.
Cupam se od 3150 i sada sam zadovoljan.Zalim samo sto nisam lupao po asku na 400 i kusur jer sam bojazljivo cekao na 400 i vrlo nalo ne poklopilo.
No,ako se potvrdi prica s Katarom, udarom po asku sa svime i necu kalkulirati.
lp


Vrlo dobro znam kaj je jedno,a kaj drugo,a isto tako znam da su mogli novac iz zadržane dobiti prebaciti u likvidnost,izdati nove dionice po npr.760,00 kuna i podijeliti dioničarima u protuvrijednosti,proporcionalno prema vlasništvu-to mogu danas da hoće

Uz dužno poštovanje kolega, oni su mogli povećati temeljni kapital izdavanjem novih dinica i podjelom postojećim dioničarima, a likvidnost nije moguće postići na gore objašnjen način.
Kolega bilanca je jedno, račun dobiti i gubitka drugo a novac na računu treće.

npr. tvrtke se guše ili čak propadaju onda kad im ponestane novca neovisno o tome da li u svojim izvješćima prikazuju dobit ili gubitak i jedna od osnovnih zadaća tržišta kapitala jeste omogućiti tvrtkama jeftin novac kroz obveznice, ili npr kroz dokapitalizacije.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

@MiaIII
Haha sad nam je malo lakše. Vidjet ćemo ovih dana što će bit s tim Qatarom, iako osobno smatram da i bez tog posla Igh polako kreće prema gore [emo_palacg]

Institut IGH d.d. – Materijalna činjenica- SPORTSKI GRAD TPNd.o.o
31.12.2012 9:29:48
http://www.zse.hr/default.aspx?id=43633

MiaIII@ korisnik od 2007 i jos uvjek lupas po asku na vjest ,dobar si [emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_vrtimise]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Nekak je g.pobjeda nestal[emo_plazi]

@ inverter
Ti misliš da se netko bavi dionicama od onog datuma kad se s nekim nickom registrirao na Poslovnom? [emo_beztona]

http://www.glas-slavonije.hr/185654/7/Gradjevinari-su-najveci-pesimisti-a-ugostitelji-ipak-optimisticno-u-2013

New Report

Close