IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Za g. matrimon,koji Jure,pa on je mali dioničar,vidjećeš vrlo brzo kaj rade pravi vlasnici,a u svezi toga koji Remetinec,koja opcija-ovo je biznis ,a ne opcije

Jedno pitanje corotu i ekipi, nitko ništa ne komentira.

Prvo Jure Radić laže o dobivenom poslu, a sada se pokazalo kako laže i o iznosu.

Pa to je za prijavu.

Posao je vrijedan 100 milja eura, a ne 130 milijuna eura kako ste navodili.

baš lijepo.

Croatia Gets 100 Million Euro Contract To Build Stadium In Qatar


http://www.vecernji.hr/biznis/rat-ingre-igh-posao-dohi-vrijedan-100-milijuna-eura-clanak-490504

pitanje gdje je nestalo 30 milijuna eura…

pobrisali su crnog ivu, crnog ivu1, pobrisali su mnoge nickove, pobrisali su pobjedu, ALI NE MOGU POBRISATI MENE..a zašto? jer sam u pravu bio i tada i sada... živjela demokracija i PD

koji to Vlado Čović 17 milja kuna, pokra sve šta je moga pokrast i uša u Montmontažu, Vladigorski vlasnik par fondova, Dropulička sa tisućama dionica, Crnjak sa tisućama , samo šta sad njih dvoje nema da davaju poslove nako od ruke , pa tu su sami igrači iz klupa Sanadera tako da ti veliki ne mogu mimo politike ništa , a politika i IGH hm???

Nitko nije navodio 130 mil. EURA nego dolara,pa nemoj brkati pojmove,to kaj su neki novinari polupismeni-od matke znaju zbrojati plaću,je njihov problem

Zaboravil sam reći g.pobjedi da nitko iz IGH nije rekao ni riječ da je posao dobiven, a pogotovo ne cijenu,pa bi dotičnog molio da ne izmišlja i da budem politički korektan,ne govori istinu


Jedno pitanje corotu i ekipi, nitko ništa ne komentira.

Prvo Jure Radić laže o dobivenom poslu, a sada se pokazalo kako laže i o iznosu.

Pa to je za prijavu.

Posao je vrijedan 100 milja eura, a ne 130 milijuna eura kako ste navodili.

baš lijepo.

Croatia Gets 100 Million Euro Contract To Build Stadium In Qatar


http://www.vecernji.hr/biznis/rat-ingre-igh-posao-dohi-vrijedan-100-milijuna-eura-clanak-490504

pitanje gdje je nestalo 30 milijuna eura…

Ne kužiš ti razliku između eura i dolara? Vidi se koliko pažljivo čitaš ono što je napisano.
Vrijeme loše karme IGH-a je upravo nedavno završilo. Sada nastupaju neka druga, bolja i perspektivnija vremena. Tko to još uvijek ne shvaća i ne kuži, stvarno nema što raditi na ovoj temi.



Jedno pitanje corotu i ekipi, nitko ništa ne komentira.

Prvo Jure Radić laže o dobivenom poslu, a sada se pokazalo kako laže i o iznosu.

Pa to je za prijavu.

Posao je vrijedan 100 milja eura, a ne 130 milijuna eura kako ste navodili.

baš lijepo.

Croatia Gets 100 Million Euro Contract To Build Stadium In Qatar


http://www.vecernji.hr/biznis/rat-ingre-igh-posao-dohi-vrijedan-100-milijuna-eura-clanak-490504

pitanje gdje je nestalo 30 milijuna eura…

Ne kužiš ti razliku između eura i dolara? Vidi se koliko pažljivo čitaš ono što je napisano.
Vrijeme loše karme IGH-a je upravo nedavno završilo. Sada nastupaju neka druga, bolja i perspektivnija vremena. Tko to još uvijek ne shvaća i ne kuži, stvarno nema što raditi na ovoj temi.
[/quote]

Ajmo vidjeti kaj će biti sa Katrom i dvoranom.
To bi moglo nešto i značiti.
Jer ako IGH i ovo izgubi, onda ćeš morati priznati poraz i sve prodati sa minusom od 50-75% jer tada slijedi opaka padavica.

A ako IGH bude nositelj posla i on potpiše, morati ću početi razmišljati kako dalje.

čekajmo pa ćemo biti pametniji. Nema smisla pametovati o oporavku i inim imaginarnim situacijama dok se to ne riješi.

to bi mogao biti korak naprijed ili sedam koraka nazad.

pobrisali su crnog ivu, crnog ivu1, pobrisali su mnoge nickove, pobrisali su pobjedu, ALI NE MOGU POBRISATI MENE..a zašto? jer sam u pravu bio i tada i sada... živjela demokracija i PD

Ovi i dividendu spominju ???!!!
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/0ei9mibAz00oiTtjWqBMFg==.pdf

Zakaj se čudiš,na računu je 250 mil.kuna zadržane dobiti,koja se treba aktivirati ili kroz isplatu ili podjelu dionica postojećim dioničarima,a novce dalje investirati.To je i bio prijedlog tvrtke Stanovi kod zadnje dokap.

Zakaj se čudim? Ti ne čitaš pobjedine postove o smaku svijeta na ovoj dionici?
Ako on ne zna, tko zna? [emo_plazi]
Šalu na stranu. Činjenica je da su se kupci naslagali i da se i dalje naslaguju, te da im više niti brojka od 500 kuna nije strana.

Hahaha, dat će Vama Jure šipak !
Kako Vam nije jasno da je njima u interesu da dionica nikad ne prijeđe 1000 kn.
Dugo sam i ja živio u snovima pa se probudio i sve prodao iznad 500 kn. Da bi stvar bila gora opet zaspao i na 400 kuna se vratio natrag. Ne da se sada kajem nego proklinjem taj dan.
O Bože hoću li više ikad doživjetih tih 1000 kuna ?

@ harpija
Ne vjerujemo ti, nisi uvjerljiv. Dionicu nisi mogao kupiti po 400 kuna.
Još uvijek živiš u snovima. Nisi ušao na 400 i koju desetinu kuna i sad se kaješ.
I pišeš ovakve postove.

New Report

Close