IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zar treba neka "reketaška" agencija da zaključi da smo "smeće". Svako normalan je to mogao zaključiti već sam. Zato ne vidim čemu ova "bježanija" sa ZSE-a

IStina, ali jedno je kada to svi znamo a drugo je kada se obveznice bace na koljena.

To kaj smo u banani to svi znaju, ali ovo je udarac koji puno govori.

Nije ti jasna bežanija?
Tek sada počinje.

Puno toga Vam nije jasno, ali znate kako vrijeđati nas koji smo vas upozoravali.

Sada Vam želim svu sreću ovog svijeta.
LP

pobrisali su crnog ivu, crnog ivu1, pobrisali su mnoge nickove, pobrisali su pobjedu, ALI NE MOGU POBRISATI MENE..a zašto? jer sam u pravu bio i tada i sada... živjela demokracija i PD

Opaka bježanija, 33 tisuće kuna. Ask razrijeđen. E, moj pobjeda.

Ta vrla agencija je dala vrhunski kreditni rejting 2007. banki L&B,pa znamo kak je završila,a usput srušila i cijeli svjetski sustav.


Opaka bježanija, 33 tisuće kuna. Ask razrijeđen. E, moj pobjeda.

Je je opaka bježanija protrgovano 72 dionice ……..neka ih kupi nazad po 400?

Na 539 kuna imate skriveni nalog već 3-4 dana,bio je i sa sto komada na 513,ali je bilo opasno i uredno vam uzima,spika za malu djecu

Kako god bilo, priča oko rušenja ove dionice je završena. Kako sada stvari stoje može ili stajati, ili rasti. Treće opcije očito nema, jer već danima je tako.

Sutra bi moglo biti zanimljivih informacija sa skupštine

Prodaja tek na 488 kuna i tu stoji bez nervoze, bez namjere da se spušta niže, bliže bidu. Ali na lijevoj strani, osjeća se lagana nervoza. S razlogom.

http://www.vecernji.hr/biznis/gazprom-stize-hrvatsku-i-odmah-najavljuje-rusenje-cijene-plina-clanak-489222

+

Veniamin Mezhibovskiy Radiću ulaznica za Gazprom

Dal su tu neke uzročno posljedične veze, vidjet će se s vremenom…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Samo [emo_smijesak],stvari se razvijaju po očekivanju


pobjeda

Slovenci imaju AAA rejting , a gori od nas xy puta, ostavi rejtinge

S ovakvim izjavam možeš jedino biti dioničar igh-a. Upišite kreditini rejting slovenije u google pa pročitajte prije nego bubnete

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

Nema se tu više što pričati, broker sve u Igh i zadrži kusur [emo_smijesak]

New Report

Close