IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




tada ce dionica biti vec oko 4000, vi se cak necete niti ukrcati na 2000 jer ce biti relativno nesigurno..
lp
aha sad vise nije 3000 ne go 4000 target ..fino fino…i to vec sljedece godine jel da ? ma sto je to 900-1000% [emo_smijesak] [emo_palacg]
[/quote]
E pa zasto se nebih nadao da se vrati na iste razine s kojih je palo( 4400 na 400) a bez vidljivog razloga.
I vi sada meni objasnjavate da je to znanstvena fantastika.
Dakle, vidimo se ,ne na 4400 nego na 7500.
lp
[/quote] divim se tvom optimizmu ,ali to je malo vise od naucne fantastike..[emo_plazi]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Koliko je bajno da nemaju za plaće!!! [emo_smijesak]

@ Branitelj
Napisao sam vam na pp da ovdje ne pišem jer više namam volje

Školovana budala je veća budala od one neškolovane




tada ce dionica biti vec oko 4000, vi se cak necete niti ukrcati na 2000 jer ce biti relativno nesigurno..
lp
aha sad vise nije 3000 ne go 4000 target ..fino fino…i to vec sljedece godine jel da ? ma sto je to 900-1000% [emo_smijesak] [emo_palacg]
[/quote]
E pa zasto se nebih nadao da se vrati na iste razine s kojih je palo( 4400 na 400) a bez vidljivog razloga.
I vi sada meni objasnjavate da je to znanstvena fantastika.
Dakle, vidimo se ,ne na 4400 nego na 7500.
lp
[/quote]

Bez vidljivog razloga?

Građevinski sektor u svijetu (osim BRICS-a) je krahirao zbog derivativnog rasta i FED policya (11 puta smanjili kamatne stope u 2001) koji je napuhao taj balon, ali ne nema problema niti vidljivog razloga, i da ok je da prosječni PE tržišta bude 40.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Netko je opleo po kupnji i ista više ne izgleda bajno. Bojim se da je rast bio kratkog vijeka i da ćemo potegnuti natrag.

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

Brutalno iskrcavanje po nalozima koji su glumili kupnju na 488,xx kn, sad umjesto svježeg keša imaju virtualne papiriće IGH [emo_beztona]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Brutalno iskrcavanje po nalozima koji su glumili kupnju na 488,xx kn, sad umjesto svježeg keša imaju virtualne papiriće IGH [emo_beztona]

Da je glumio kupnj onda bi valjda bjezao.




tada ce dionica biti vec oko 4000, vi se cak necete niti ukrcati na 2000 jer ce biti relativno nesigurno..
lp
aha sad vise nije 3000 ne go 4000 target ..fino fino…i to vec sljedece godine jel da ? ma sto je to 900-1000% [emo_smijesak] [emo_palacg]
[/quote]
E pa zasto se nebih nadao da se vrati na iste razine s kojih je palo( 4400 na 400) a bez vidljivog razloga.
I vi sada meni objasnjavate da je to znanstvena fantastika.
Dakle, vidimo se ,ne na 4400 nego na 7500.
lp
[/quote]

mia pozdrav…moram malo reagirati na ovo “bez” razloga!
naime, prvo je negdje 2007 Jure Radić objavlio kako će IGH raditi brane u Čečeniji, u vrijednosti od cca 2 mlrd eura. Tada je IGH odletio na 16500 kuna. Lupalo se po ask-u kao da nema sutra te kako će graditi pelješki most vrijedan cca 500 milijuna eura.

Kreće kriza, investitori saznaju da je Elektroprojekt dobio posao u Čečeniji, a ne IGH. Polagano ali sigurno IGH pada na 1250 kuna.
Tada jedan dan, oko 15,30 Jure Radić objavljejuje da je IGH dobio posao u CG u vrijednosti od 2 mlrd eura. Bar-Boljare.

Kreće sumanuti rast, amerika se oporavlja a po asku se lupa kao da nema sutra. Ipak Jure Radić gradi Pelješki most i CG. Na tim vijestima IGH raste do nekih 4.500 kuna. Nažalost, poćinju špekulacije kako IGH neće dobiti bank jamstva i nakon što je to i objavljeno, IGH kreće u svoj ponor. Vijest koja je odjeknula balkanom. IGH ipak neće graditi autoput.

Tada ostaje nada Pelješki most.

IGH pada i pada. Posla nema. Kriza u RH sve jača i jača. Građevinarski sektor tone. Posao nitko ne može dobiti. Sve se raspada i kraja nigdje.
IGH tone i dalje. Dolazi vijest da se Pelješki most neće graditi te samim time da ga IGH neće graditi. U samo nekoliko godina Jure Radić izgubio je tri posla u ukupnoj vrijednosti od cca 5 mlrd eura. Novi posao nije dobio.

Dolazi neki Rus u kojeg se polažu nade. Obećava da će Rusi graditi Pelješki most, a mi dobiti Južni tok.

Južni tok propada.

Što je ostalo poštovana kolegice????

IGH je objavljivao brutalne poslove i niti jedan nije dobio.

KAKO ONDA MOŽETE GOVORITI DA JE PAO BEZ RAZLOGA???
PA DA JURE RADIĆ NIJE MULJAO LJUDE NEBI NITI RASTAO TOLIKO, A DANAS BI BIO DEBELO ISPOD 200 KUNA.

Ja vidim da kraja ponora nema. IGH ide ispod 200 kuna, samo je pitanje vremena.

I sada za kraj. Rejting RH je jedno veliko i obično smeće. Ljudi moji, iskreno, ne mogu shvatiti od kuda vi crpite pozitivu. Pa da, treba biti pozitivan, ali ovo kaj vi raditi je mazohizam.

LP i laku noć.

pobrisali su crnog ivu, crnog ivu1, pobrisali su mnoge nickove, pobrisali su pobjedu, ALI NE MOGU POBRISATI MENE..a zašto? jer sam u pravu bio i tada i sada... živjela demokracija i PD



Brutalno iskrcavanje po nalozima koji su glumili kupnju na 488,xx kn, sad umjesto svježeg keša imaju virtualne papiriće IGH [emo_beztona]

Da je glumio kupnj onda bi valjda bjezao.
[/quote]

Utekao bi da je stigao, ali mislio je da se više nitko neće istresti pa su ga natrpali [emo_zloban]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

pobjeda

Slovenci imaju AAA rejting , a gori od nas xy puta, ostavi rejtinge

Zar treba neka “reketaška” agencija da zaključi da smo “smeće”. Svako normalan je to mogao zaključiti već sam. Zato ne vidim čemu ova “bježanija” sa ZSE-a


Zar treba neka "reketaška" agencija da zaključi da smo "smeće". Svako normalan je to mogao zaključiti već sam. Zato ne vidim čemu ova "bježanija" sa ZSE-a

A ti bi “kao ” kupio pa kupuj dionica imaš viška a nema kupaca.

New Report

Close