IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



znači, IGH je narastao sa 415 na 515 ili oko +20% zapravo bez ikakvih novih poslova, sve samo na forumskim bajkama o pelješkom mostu, navodnom projektiranju dvorane u kataru i sličnim fatamorganama….
vidim da su neki propustili zadnju lekciju s "poslom stoljeća u crnoj gori" kad su desetine forumaša ostale i bez gaća [emo_palacd]

Ne, IGH je pao 50% s cijene iz dokapitalizacije bez razloga. Bilo je strahova da će firma u stečaj. Tad je i 400 puno. Očito neće. Svi su znali da će to otići skokovito gore – isto kao što je i padalo. Sa stabilizacijom tvrtke koja upravo počinje realno je očekivati knjigovodstvenu cijenu vrlo brzo, a onda bumo množili 'multiple' 🙂 i veselili se novim poslovima. S gotovim projektima u fasciklu koji čekaju investitore IGH ide opet gdje mu je mjesto. S mostom smo na 4000, a i on će doči na red.
[/quote]

Ovo je najbolji dio… “S gotovim projektima u fasciklu koji čekaju investitore IGH ide opet gdje mu je mjesto.” [emo_smijeh]

Pa kolega, najbitniji dio ste potpuno zanemarili… Znači, trebali ste početi post sa: “Kad bi IGH našao investitore…”

Zaboravili ste da zbog manjka investitora smo tu gdje jesmo, i da je to lako kao što kažete nebi se nikada ni našli u ovoj situaciji…

Onako usput, zbilja smatrate da će IGH sa jednim poslom se izvući na zelene grane i doći na 4000kn? To je višegodišnji proces, a ne posao za dva dana…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

to je to ..100 kn odbijanja..sa 500 tinjak dionica…hebemti na sto je ovo doslo [emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Dobru igru igraju igrači,kupi na 505-510,stane sa 250 kom na 539,pa se makne, sa 100 kom na 518 i čeka naivce na kupnji po 488.Mislim da to više neće proći-jako prozirno.

Na žalost kupnja se ohladila i prorijedila, bez vijesti o nekakvim potpisima cijena će pasti natrag.

Čitaj informacije,ovaj tjedan se radi troškovnik,a za skupštinu 20.12. bu svega-tko sad prodaje žalim ga ,jer vjerovatno mora,a sve drugo je bedastoća-pa kaj ne vidite da vam uzimaju na sve moguće smicalice.
Na ovaj vlak se nebu moglo uskočit samo tak,a od 01.07.2013. da ne pričam


Na ovaj vlak se nebu moglo uskočit samo tak,a od 01.07.2013. da ne pričam

tko zna hoće li ovaj vlak (IGH) 01.07.2013. još uopće voziti i po kojim cijenama…

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


znači, IGH je narastao sa 415 na 515 ili oko +20% zapravo bez ikakvih novih poslova, sve samo na forumskim bajkama o pelješkom mostu, navodnom projektiranju dvorane u kataru i sličnim fatamorganama….
vidim da su neki propustili zadnju lekciju s "poslom stoljeća u crnoj gori" kad su desetine forumaša ostale i bez gaća [emo_palacd]

Arijan,
hvala na dusebriznistvu….samo da ne bi ti ostao ovdje bez gaca,a za nas se ne brini.

@ rader
Hoće, po vrlo visokim cijenama. Hvala na pitanju.
Uvijek je dobro pitati, ako ti nešto nije jasno.
Zato forumi i postoje.

Dajte mi recite – šta se je na ovoj dionici promjenilo osim cijene?

Školovana budala je veća budala od one neškolovane


Dajte mi recite – šta se je na ovoj dionici promjenilo osim cijene?

sentiment [emo_naivan]



Dajte mi recite – šta se je na ovoj dionici promjenilo osim cijene?

sentiment [emo_naivan]
[/quote]

Ja sam mislio u vrijednosti, naravno, ne osjećajima. Iako su osjećaji jedno vrijeme važni na kraju se sve svodi na vrijednost. Ja bi želio da vam dionica naraste na te razine o kojima vi pričate, ali nema nikakvog razloga (trenutno) koji to podupire. Jedino vaše pisanje. I ingr-a je narasla sa 4 na 12 pa sad pala na 3. Zasto? Ništa se nije promjenilo. Samo su ljudi postali lakomi (kao i mnogo puta) i zamjenili su vrijednost s brzom zaradom. Ja ću rađe platiti igh 2000kn kad bude imao posla nego 20kn po ovim uvjetima. To je svakom pravom investitoru jasno. Osim nekima, naravno.

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

IGH ima samo u projektima 120 mil. EURA min,nenaplaćeno 300 mil. kuna,kroz dividendu može izbaciti 400 mil. kuna,i..Poslove ne računam

New Report

Close