IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne pratim baš IGH ali koliko su oni samo u godinu dvije dobili poslova stoljeća?

Pomalo sramežljivo, ali dionica je krenula. Kasno objavljena vijest jači zamah će donijeti u ponedjeljak, a do tada svima u ovoj dionici sretan vikend.

Svi koji su sudjelovali u priči oko posla stoljeća u Crnoj Gori će ovaj put pričekati službenu potvrdu da posao sklopljen…
Mislim da ovaj put neće biti nekog rasta na temelju špekulacija…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Svi koji su sudjelovali u priči oko posla stoljeća u Crnoj Gori će ovaj put pričekati službenu potvrdu da posao sklopljen…
Mislim da ovaj put neće biti nekog rasta na temelju špekulacija…

Slažem se, tim više jer piše da nikakva odluka još nije donijeta nego da će se tek o tome odlučivati, tako da treba sačekati hoće li uopće biti što od toga jer kod zadnjeg “posla stoljeća” bila je žestoka pušiona za one koji su povjerovali Juri Radiću…

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

gismund@

nije ovo Radić objavio…. On to tek treba objaviti ako potpišu…. Samo onda neznam bas za cijenu IGH-R-A na burzi…..[emo_cool]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

IGH nakon poslova u Hrvatskoj prodaje…golubove na grani…..nigdje vrapca u ruci!

dugo nisam pisao ali ovdje stvar postaje jasnija ,krećemo gore.(sjetite se rasta sa 1300 na 4000 )? za početak na 900 ……

@CoRot2em
Pozlatile ti se riječi ! Ja sam se na 530-505 iskrcao do zadnjeg u minusu do bola a nedugo vratio u igru. Hehe, nije ovo loše ispalo. [emo_smijesak]

p.s. nadam se !

Koliko bi IGH mogao zaraditi na projektiranju jedne dvorane …????

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

ohladite malo, AKO se uopće ugovori taj posao, IGH će biti samo projektant! neka projekt nosi 5-10% vrijednosti tog posla, onda se vidi da bi udio IGH u svemu bio zapravo vrlo mali pa su te priče o 900 kn jadno drukanje s ciljem da se iznad 500 kn dionice uvale naivnima koji bi nasjeli na te pričice [emo_palacd]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica


ohladite malo, AKO se uopće ugovori taj posao, IGH će biti samo projektant! neka projekt nosi 5-10% vrijednosti tog posla, onda se vidi da bi udio IGH u svemu bio zapravo vrlo mali pa su te priče o 900 kn jadno drukanje s ciljem da se iznad 500 kn dionice uvale naivnima koji bi nasjeli na te pričice [emo_palacd]
[/

KOLEGA,MALO SI POGRIJEŠIO,NE 900,NEGO MIN.2000..A TI SAMO ČEKAJ I PIŠIquote]


ohladite malo, AKO se uopće ugovori taj posao, IGH će biti samo projektant! neka projekt nosi 5-10% vrijednosti tog posla, onda se vidi da bi udio IGH u svemu bio zapravo vrlo mali pa su te priče o 900 kn jadno drukanje s ciljem da se iznad 500 kn dionice uvale naivnima koji bi nasjeli na te pričice [emo_palacd]

Nevjerovatno nemust post….pa znate li vi izracunati bazne parametre-pokazatelje o ovoj dionici……ako neznate ja cu vam privatno dati poduku o tome, besplatno,
.Dakle, vrijednost matematicka( nakon dokapitalizacije) dionice bez Plesa i bilo cega drugoga je 1644..o kojih vi 500kn pricate..alaj cete plakati ovdje kada vam dignu dionicu na 2000 kuna a usput otmu na 500-600.Pa zato je i spustena na ove besramne razine ispod 1000 kn da; 1) nadju korektnog kupca u dokapu te su ju jos diskontirali na 760( nasli su dva jaka igraca), 2) namjerno je rusena na malom prometu ispod 760 da vam otmu, svim malim i nesigurnim spekulantima koji truju dionicu;
Ako te dvije osnovne stvari nisu jasne, onda tu nema pomoci.
Vidimo se na 7500 ili 1000 EUR.
lp

New Report

Close