IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Po čemu bi to bilo uračunato u cijenu? Ja neznam koji vi novčani tok koristite pri određivanju realne cijene ali sigurno nije ispravan. Inače, mislim da je ovo jedini točan FI od kad je ove firme. Svi do sad su bili mazanje oči. Nadam se da su me neki poslušali šta sam ranije govorio i da su izbjegli dramu koja će ovdje dogoditi

Dramu mislite rasprodaju kolega ?

Na dan 30.09.2012 ima ugovorenih/nerealiziranih poslova 604 mil kn[emo_palacg]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

FI je loše, nema se tu što muljati. Ipak, ono je odraz poslovanja prošlih mjeseci koji su iza nas. Učinak dokapa i svježeg novca tek će se vidjeti…

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


FI je loše, nema se tu što muljati. Ipak, ono je odraz poslovanja prošlih mjeseci koji su iza nas. Učinak dokapa i svježeg novca tek će se vidjeti…

Izvjesce je tocno u skladu s ocekivanjima i nista spektakularno se ne dogadja.Bilo je znatno boljih pa dionica pada li pada.Sada grebemo po dnu vec mjesecima i ovdje prakticki trguju mali burek investirori ili ocajnici.
Kada napokon krenu nove vijesti-poslovi,ova dionica ce biti katapultirana u neslucene visine. Onaj tko ju prati 6 godina kao ja( od 2006) vrlo dobro zna o cemu pricam.Normalno je da su prihodi smanjeni za trecinu ali je mnogo vaznije da su rashodi smanjeni 25% a s obzirom da je financijski konsolidarana dokapom,prakticki ne postoji ugroza od strane banaka.
Ovdje vise ne pisem cesto jer ovi drukeri o katastrofi firme me ponekad iritiraju kolicinom nesuvislih komentara.
No,cujemo se 2014-15 kada se budemo vracali u skokovima prema ATH..a sada smo na ATL apsolutno bezrazlozno jer fer izracun ovog momenta je cca 2200kn.Onaj tko nezna izracunati,ja mu ne mogu pomoci.No,treba vidjati analize i procjene HAAB i Erste pa cete vidjeti gdje je bila prije dokapa a gdje poslje dokapa s uracunatom ZLP.
Pozdrav,


FI je loše, nema se tu što muljati. Ipak, ono je odraz poslovanja prošlih mjeseci koji su iza nas. Učinak dokapa i svježeg novca tek će se vidjeti…

Morao sam dati stoticu. Vi stvarno na igh-u nikad ne gubite nadu. Uvijek znate izvući najbolje iz dionice iako je to ponekad teško (pogotovo na igh-u). Ja se iskreno nadam da će vam se na kraju isplatiti (iako sam ne vjerujem u to).

Školovana budala je veća budala od one neškolovane



FI je loše, nema se tu što muljati. Ipak, ono je odraz poslovanja prošlih mjeseci koji su iza nas. Učinak dokapa i svježeg novca tek će se vidjeti…

Izvjesce je tocno u skladu s ocekivanjima i nista spektakularno se ne dogadja.Bilo je znatno boljih pa dionica pada li pada.Sada grebemo po dnu vec mjesecima i ovdje prakticki trguju mali burek investirori ili ocajnici.
Kada napokon krenu nove vijesti-poslovi,ova dionica ce biti katapultirana u neslucene visine. Onaj tko ju prati 6 godina kao ja( od 2006) vrlo dobro zna o cemu pricam.Normalno je da su prihodi smanjeni za trecinu ali je mnogo vaznije da su rashodi smanjeni 25% a s obzirom da je financijski konsolidarana dokapom,prakticki ne postoji ugroza od strane banaka.
Ovdje vise ne pisem cesto jer ovi drukeri o katastrofi firme me ponekad iritiraju kolicinom nesuvislih komentara.
No,cujemo se 2014-15 kada se budemo vracali u skokovima prema ATH..a sada smo na ATL apsolutno bezrazlozno jer fer izracun ovog momenta je cca 2200kn.Onaj tko nezna izracunati,ja mu ne mogu pomoci.No,treba vidjati analize i procjene HAAB i Erste pa cete vidjeti gdje je bila prije dokapa a gdje poslje dokapa s uracunatom ZLP.
Pozdrav,
[/quote]

damnn dude…what are you talking about?
legendo kakva 2006 godina, pa svi je pratimo i crobex uz nju…
pa IGH je stvoren HDZ-om, i propada zajedno sa tom strankom..

ako država nekaj ne napravi, a bojim se da nema kako i što, jer moraju krenuti prema proizvodnji hrane i općenito industruji (hrvatska je manje više izgrađena) a ne prema građevini, i 200 će biti puno za ovu dionicu…

građevina je out…to je prošlost…oni imaginarni letovi IGH više se nikada neće ponovi…

ATH – možemo se vi i ja naći i kladiti u koliko želite da se to na ovoj dionici NEĆE dogoditi…ulažem stan u to ako želite…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

kako kolega pobijeda kaze ova je firma cisti stecaj i nista vise


kako kolega pobijeda kaze ova je firma cisti stecaj i nista vise

Mozete li nam objasniti koji su se uvijeti stekli za nastupanje stecaja i likvidacije….pa shvacate li o kakvim bljezgarijama pisete ili..?

TEŠKA VREMENA
Institut Jure Radića u minusu 62,4 milijuna kuna

Institut IGH i njegova ovisna društva u prvih su devet mjeseci ove godine poslovali s konsolidiranim gubitkom nakon oporezivanja od 62,4 milijuna kuna, dok su u istom razdoblju lani imali neto dobit od 2,2 milijuna kuna, podaci su iz financijskog izvješća koje je IGH objavio na Zagrebačkoj burzi.
Po podacima iz devetomjesečnog izvješća, ukupni su prihodi grupe Institut IGH iznosili 258,1 milijun kuna i smanjeni su za 35,3 posto u odnosu na isto lanjsko razdoblje, dok su ukupni rashodi pali za 18,9 posto, na 318,9 milijuna kuna.

Konsolidirani poslovni prihodi iznose 243,5 milijuna kuna i za 35 posto su manji u odnosu na prihode ostvarene u istom razdoblju prošle godine. Institut IGH i njegovih 20 ovisnih društava u prvih su devet mjeseci ostvarili prihode od prodaje usluga i proizvoda od 228,7 milijuna kuna, od čega je na inozemnom tržištu ostvareno 42,4 milijuna kuna.

uff uff uff…ovo će sada biti raketa…do 400 u tri munute…lagano igh tone i tone..
posla nema, utega oko vrata koliko želiš…

šta će nam biti sa Splitom i dvoranom?
uff sretno svima ljudi…čuvajte se

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ma naći će Jure neki poslić u Rusiji, nije onaj Rus u dokap bezveze ulupao 50 milja kuna.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Ovo mi je škola na ovoj dionici[emo_smijeh]
Postao sam dugoročni investitor[emo_bijesan]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Kad Radić objavi vijest letjet će perije[emo_palacg]

Neko vrijeme samo pratim i ne mogu vjerovat u kojim vremenima ljudi zive, ili se to samo tjese. Kolega, hocete vi sumanuto kupovat i dizat cijenu kad Radic objavi da potpisuje ugovor u npr. Armeniji? Pa dizite onda i Dalekovod za poslove u Norveskoj, Ukrajini…IGH ima jos uvijek znacajne ljudske i tehnicke resurse i dobre reference. To se da spasit samo ogromnim promjenama u upravljacko/vlasnickoj strukturi. I tocka. Pobjedu ne znam, ovo mi je jedini nick…ali, covjek vam sve lijepo pise dugo vremena. Izvjestaji su u skladu s onim sto govori, a tih imaginarnih objava nema…

New Report

Close