IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ode mi na 400 kuna zbog ove zadnje vijesti samo tako.

Ne baš 400 kolega ali da danas idemo ispod 500 kuna dao bih se kladiti.
[/quote]
Hoće neće, ide ne ide ?

[b]Svakim danom u svakom pogledu sve više i više napredujem.[/b][emo_euro][emo_cool]

@ gklemenc

Znači, ti postaš na ovom forumu kako bi spriječio “nevješte” koji pojma nemaju o ničemu da kupuju ovu dionicu? Stvarno si si dao poslanje, zadatak i smisao.
Čini se meni da si ti sanjar koji sanja o 400 komada na 281 kunu.
Prvo – neće biti te cijene,
Drugo – nitko na toj imaginarnoj cijeni nebi prodao 400 komada jer već i na iznad 500 kuna zapinje se s prodajom,
Treće – nemaš 112.400,00 kuna
(Ovo Treće je vjerojatno Prvo)

p.s.
Ovog trena je bitnije koliko će poslova dobiti ova firma, a ne koliko ih je ovog trena dobila u odnosu na recimo Viadukt. IGH stoji, a Viadukt već nekoliko dana pada.

CoRot2em@ jedini si ovdje optimista ostao…[emo_zacudjen] ajde bar netko…[emo_palacg]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@CoRot2em
Prvo:ja ovu firmu nebi kupio za 2.81kn
drugo: nemam 112,400kn
trece: nadam se da se zezate za VDKT. pa u mjesec dana je skocio sa 240kn na 370kn. 60%. Pa šta bi trebala rasti 400% dnevno bez korekcije.
četvrto: meni je draže da mi firma ima posla nego imaginarni poslovi koje će možda imati u budućnosti.
Evo ja sam rekao inverteru (kolega iznad ovog posta) da proda igh i kupi vdkt (prije mjesec dana) kada je vdkt bio 240kn (slobodno ga pitajte dali lažem). Da me poslušao imao bi sada 50% više. To je onaj oportuni gubitak koji ostvarujete držeći ovu dionici a mogli ste vec vratiti ohoho para da ste samo izašli iz nje. Više neću pisati na ovoj grupi jer su neki ljudi stvarno …

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

gklemenc@ nemam igh niti me zanima njezina vrijednost …trazim TA odbijanje 10-15 % i drugo me ne zanima…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


gklemenc@ nemam igh niti me zanima njezina vrijednost …trazim TA odbijanje 10-15 % i drugo me ne zanima…

U tehničkoj analizi su odbijanja 23,7%, 38,2%, 50% i 61,8%. Koliko ja znam. Još nisam čuo za 10-15%. To neki novi fibonnacijev niz?

Školovana budala je veća budala od one neškolovane



gklemenc@ nemam igh niti me zanima njezina vrijednost …trazim TA odbijanje 10-15 % i drugo me ne zanima…

U tehničkoj analizi su odbijanja 23,7%, 38,2%, 50% i 61,8%. Koliko ja znam. Još nisam čuo za 10-15%. To neki novi fibonnacijev niz?
[/quote] [emo_smijeh] to je hr fibo odbijanje [emo_plazi]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@ gklemenc

Više nečeš pisati na ovoj grupi (pod ovim nickom) jer su neki ljudi stvarno …
Tko zna što su ti ljudi stvarno? Valjda to spada u zabranjene riječi.

@ inverter

Ma nisam ja baš neki pretjerani optimista. Jasna je meni situacija na ovoj burzi. Nema tu kruha tako skoro. Ali ovakvo intenzivno plitko i iritantno pisanje multinicka koji se isfurava kao da je popio svu pamet svijeta i tu se izdaje za nekog stručnog financijskog savjetnika svakako je dovoljno poticajno da mu odgovorim. Već samo korištenje desetak nickova dovoljno govori o tom liku. Na Business.hr forumu rastjerao je sve forumaše jer je toliko gušio forum svojim qlupostima da su se svi makli. To će se dogoditi i ovdje. Vidiš li koliko je uopće ljudi koji na ovoj temi pišu? Samo on, ja i još možda dvojica. On valjda misli da je jedino njemu jasno što se u Hrvatskoj događa sa građevinarima i kakva je situacija općenito. Svakako ljiqav lik.


@CoRot2em
Prvo:ja ovu firmu nebi kupio za 2.81kn
drugo: nemam 112,400kn
trece: nadam se da se zezate za VDKT. pa u mjesec dana je skocio sa 240kn na 370kn. 60%. Pa šta bi trebala rasti 400% dnevno bez korekcije.
četvrto: meni je draže da mi firma ima posla nego imaginarni poslovi koje će možda imati u budućnosti.
Evo ja sam rekao inverteru (kolega iznad ovog posta) da proda igh i kupi vdkt (prije mjesec dana) kada je vdkt bio 240kn (slobodno ga pitajte dali lažem). Da me poslušao imao bi sada 50% više. To je onaj oportuni gubitak koji ostvarujete držeći ovu dionici a mogli ste vec vratiti ohoho para da ste samo izašli iz nje. Više neću pisati na ovoj grupi jer su neki ljudi stvarno …

Očigledno nisi shvatio što je corot htio reći. Naime, on tvrdi da si ti ja odnosno ja ti (ipak je tvoj nick napravljen prije moga).

Nevjerojatno je što admin dozvoljava njegove iste postove.

Pa corot nije sva ekipa na ovom forumu pobjeda.Zar ti misliš da sam ja jedina osoba koja ima loše mišljenje o I i koja smatra da je i ovih 500 kuna previše?

Pa kaj si se kolega toliko izgubio u minusu da sve žive optužuješ da su pobjeda?

Još buš rekao da je i Vjeko pobjeda i da zato dionica pada.

Ufff nije tebi lako legendo, nije!

Najbolje od svega, uopće ne vidim koja je shvrha imati 10 nickova kada imaš jedan IP.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ovako bi IGH riješio problem navodnjavanja sustava ‘Đolta’

Ako se pokrene gospodarski ciklus, očekujem da će IGH biti vrlo zaposlen. Svi oni koji govore negativno, molim da kažu koje još poduzeće ima ovakvu strukturu zaposlenih. Kad nema posla, ovako visokoobrazovani zaposleni su veliki trošak, ali kad ga ima onda su velika prednost.
Zbrojni ispis zaposlenika po stručnoj spremi na dan 31.12.2011
Str. sprema UKUPNO %
DR 18 2,12 %
MR 66 7,78 %
VSS 441 52,00 %
VŠS 82 9,67 %
VKV 4 0,47%
SSS 215 25,35 %
KV 13 1,53 %
NSS 5 0,59%
NKV 4 0,47 %
UKUPNO 848

Strana 43
http://igh.hr/upload/tbl_struktura/godisnje_izvjesce_2011_134143.pdf

Ovako bi IGH riješio problem navodnjavanja sustava ‘Đolta’


A koliko se toga još ima navodniti u hrvata? I na sjeveru i na jugu. Ovogodišnja suša svima je otvorila oči i bila dobra škola, a za IGH velika dodatna prilika.

New Report

Close