IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

4xx
Tko zna zna, tko nezna dva!
Lp i uživajte u optimizmu!

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Više nije upitno dali će IGH na 400 kuna svi znamo da hoće nego je pitanje dali će ići na 300 možda 200 to će biti prilika za dokup pravim znalcima.

Da to će MOŽDA biti dobar dokup.



Više nije upitno dali će IGH na 400 kuna svi znamo da hoće nego je pitanje dali će ići na 300 možda 200 to će biti prilika za dokup pravim znalcima.

Da to će MOŽDA biti dobar dokup.
[/quote]

šefe, opet otvaraš nove nickove i sam sebe citiraš, nije ti neugodno? [yawn]

A crvenila. Što ćemo, kupovat ili ne?

a kako je lijepo poletjela na čačićeve najave pokretanja investicija i od tada samo pada, taj čovjek već 7 mjeseci nije ništa izjavio vezano za građevinski sektor


a kako je lijepo poletjela na čačićeve najave pokretanja investicija i od tada samo pada, taj čovjek već 7 mjeseci nije ništa izjavio vezano za građevinski sektor

krajem ove godine trebale bi ići početi velike javne investicije, masu toga trebat će projektirati i atestirati… ne krene li to, onda će pasti ne samo IGH nego SVE dionice, gospodarstvo, nezaposlenost će skočiti prkeo 350.000, pad BDP-a u 2013. bit će -3% i više….jedino što može kad nas masovno pokrenuti rast i zaposltiti ljude je građevina, posla će biti, para će biti , samo se treba još malo strpiti jer cijeli sustav je sad u hladnom pogonu i trebat će koji mjesec da se to sve pokrene…a onda će ove cijene dionica građevinara biti daleka prošlost



a kako je lijepo poletjela na čačićeve najave pokretanja investicija i od tada samo pada, taj čovjek već 7 mjeseci nije ništa izjavio vezano za građevinski sektor

krajem ove godine trebale bi ići početi velike javne investicije, masu toga trebat će projektirati i atestirati… ne krene li to, onda će pasti ne samo IGH nego SVE dionice, gospodarstvo, nezaposlenost će skočiti prkeo 350.000, pad BDP-a u 2013. bit će -3% i više….jedino što može kad nas masovno pokrenuti rast i zaposltiti ljude je građevina, posla će biti, para će biti , samo se treba još malo strpiti jer cijeli sustav je sad u hladnom pogonu i trebat će koji mjesec da se to sve pokrene…a onda će ove cijene dionica građevinara biti daleka prošlost
[/quote]
Pa onda autoceste po Sibiru malo preko sjevernog pola , most preko Bospora , autocesta kroz Kazahstan. Da sve to i ne samo to radit će naš čuveni graditelj mostova " zatvoreno zbog bure " i kako IGH pored tako velikih i novih poslova nebi rastao na recimo jedno 300 kuna brat bratu. [tongue]

http://zse.hr/default.aspx?id=42472

Jesmo danas u zelenom!

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Institut IGH d.d. – SUDSKA NAGODBA HAC d.o.o. – INSTITUT IGH d.d.

27.9.2012 9:45:49

Temeljem predmetne pravomoćne sudske nagodbe Hrvatske autoceste d.o.o. obvezne su isplatiti društvu INSTITUT IGH d.d. iznos od 26.465.429,82 kn. (slovima: dvadesetšestmilijunačetristošezdesetpettisućačetristodvadesetdevet kuna i osamdesetdvije lipe).
Vezani dokumenti:
Institut IGH d.d. – SUDSKA NAGODBA HAC d.o.o. – INSTITUT IGH d.d.

Opaaa, bit će para kao blata [thumbsup]

+ još 18 milijuna kuna za zagrepčanku!

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Pozdrav kolege!

Pristižu nam stvarno dobre vijesti u zadnje vrijeme, svaki dan sve bolje i bolje…

Unatoč tome, cijena dionice ne raste koliko bi mi svi željeli. Zašto je to tako?

Čini mi se da je s dionicama i njihovim cijenama priča malo drukčija nego s korporativnim rezultatima.

Naime, koliko sam uspio pohvatati cijena ovisi o sentimentu kupaca i prodavača prema transakcijama, a što nije u uskoj korelaciji s dobrim ili lošim vijestima vezanim za određenu kompaniju – u kraćem vremenskom periodu.

No, u dužem vremenskom periodu stvari ipak dođu na svoje, dakle poruka svima: budite dugoročni ulagači a ne dnevni trgovci – više ćete zaraditi i bit ćete manje napeti 😉

Ja ću uzeti u obzir sve ove dobre vijesti u zadnje vrijeme, ali i negativističke poruke našeg uvaženog kolege Pobjede koji posjeduje kristalnu kuglu i ima velik utjecaj na ovome forumu i …. odlučiti za sebe kad je pravi trenutak…
A čini mi se da nije daleko 😉

Lp,
G.




a kako je lijepo poletjela na čačićeve najave pokretanja investicija i od tada samo pada, taj čovjek već 7 mjeseci nije ništa izjavio vezano za građevinski sektor

krajem ove godine trebale bi ići početi velike javne investicije, masu toga trebat će projektirati i atestirati… ne krene li to, onda će pasti ne samo IGH nego SVE dionice, gospodarstvo, nezaposlenost će skočiti prkeo 350.000, pad BDP-a u 2013. bit će -3% i više….jedino što može kad nas masovno pokrenuti rast i zaposltiti ljude je građevina, posla će biti, para će biti , samo se treba još malo strpiti jer cijeli sustav je sad u hladnom pogonu i trebat će koji mjesec da se to sve pokrene…a onda će ove cijene dionica građevinara biti daleka prošlost
[/quote]
Pa onda autoceste po Sibiru malo preko sjevernog pola , most preko Bospora , autocesta kroz Kazahstan. Da sve to i ne samo to radit će naš čuveni graditelj mostova " zatvoreno zbog bure " i kako IGH pored tako velikih i novih poslova nebi rastao na recimo jedno 300 kuna brat bratu. [tongue]
[/quote]
Ne piši protiv drukera za istinu ćeš dobiti jedinicu kao kuća.

Ovih 26,5 milja kuna je 20% ukupne tržišne kapitalizacije IGH [huh]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

New Report

Close