IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

IGH je kupio hidroinženjering i planira u ovom području zagospodariti jer slijedi puno projekata vezanih uz vode.(to sam već pisao).

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Jel netko slusao vijesti na RTL? Ja uletio na kraju pa nisam skroz cuo ali da ne dizem paniku ako sam dobro shvatio u Osijeku je slicna situacija gradi se nesto veliko ljudima popucali zidovi, razdvojle se kuce, studentski centar ima rupe od cca 5 cm a navodno gradi Tehnika??? Ovo je mozda dezinformacija jer nisam uhvatio vijest od pocetka do kraja pa evo ako je netko cuo neka potvrdi ili demantira.

Ma to su gluposti, malo je popucao studentski centar i par kućica i to je bilo prije cca 1 god., s tim da je investitor Euroherc, koji je sve već obeštetio tako da nema straha. A što se tiče Tehnike ona nije ni jednu lopatu zakopala na tom gradilištu i mislim da ona nema veze s tim gradilištem!

14.04.2008.


I ne samo to…svaki građevinski proizvod mora za tržište dobiti mišljenje i atest IGH…[smiley2]

kad su najstrucniji…mnogi od inzinjera rade kao predavaci na gradevinskim fakultetima….

OBAMA................SPASITELJ

Ja očekujem sutra pomak na 13k s obzirom na Zadar i ostale nove posliće[smiley1]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Ja očekujem sutra pomak na 13k s obzirom na Zadar i ostale nove posliće[smiley1]

Kolega Davids, daj molim te ponovi vijesti za sutra, ako nije problem, sa linkovima,
da nam se ne kače ovi sa korekcijom u glavi.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Budem ja………..
Vaš link
Vaš link

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


davids: ” Ja očekujem sutra pomak na 13k s obzirom na Zadar i ostale nove posliće[smiley1] ” Kolega Davids, daj molim te ponovi vijesti za sutra, ako nije problem, sa linkovima, da nam se ne kače ovi sa korekcijom u glavi.[smiley11]

Projekcija bilance je za ovu godinu preko 800 mil i 100mil dobiti,biti će plakanja već sam spomenuo 3Q rezultate koji dolaze[smiley1]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


I ne samo to…svaki građevinski proizvod mora za tržište dobiti mišljenje i atest IGH…[smiley2]

ne mora to nuzno biti atest IGH ali u praksi to najcesce jest tako


ivek123: ” Jel netko slusao vijesti na RTL? Ja uletio na kraju pa nisam skroz cuo ali da ne dizem paniku ako sam dobro shvatio u Osijeku je slicna situacija gradi se nesto veliko ljudima popucali zidovi, razdvojle se kuce, studentski centar ima rupe od cca 5 cm a navodno gradi Tehnika??? Ovo je mozda dezinformacija jer nisam uhvatio vijest od pocetka do kraja pa evo ako je netko cuo neka potvrdi ili demantira. ” Ma to su gluposti, malo je popucao studentski centar i par kućica i to je bilo prije cca 1 god., s tim da je investitor Euroherc, koji je sve već obeštetio tako da nema straha. A što se tiče Tehnike ona nije ni jednu lopatu zakopala na tom gradilištu i mislim da ona nema veze s tim gradilištem!

Misko, krivo!
Osobno sam bio tamo i Tehnika je GLAVNI IZVOĐAČ!
Iako sami nisu ni zakopali lopate, oni su GLAVNI nosioc ugovora/posla.Trebali su i kasnije gradit EUDRODOM, ali, kako je ispala “frka” s jamom, Tehnika se povukla, a lokalni serifi su posao dogovorili s lokalnim izvodjacem (pretpostavljam da se radi o osijeckoj tvrtci GRADNJA)
Iskop je radila tvrtka Eurco iz Vinkovaca, a dijafragmu Crosco iz Zagreba….

Toliko od mene…


Asko: ” I ne samo to…svaki građevinski proizvod mora za tržište dobiti mišljenje i atest IGH…[smiley2] ” ne mora to nuzno biti atest IGH ali u praksi to najcesce jest tako

Imamo pristojan ugovor sa Nexeom za cement, IGH certificira kavlitetu cementa u svom laboratoriju.

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Prema novom ZOG-u, i ostalim pravilnicima svaki građ. proizvod bi trebao imati certifikat tvorničke kontrole, a koji jedini kod nas izdaje IGH.[smiley1]

14.04.2008.

Bilo kako bilo, moram ponoviti da dok se Top 10…Jurić ne makne s prodaje, nema nam
poleta do 15k, ali mislim da bi on trebao ovaj tjedan završiti priču. [smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close