IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nebi me ništa čudilo da dno bude između 200 i 300 kuna jer IGH nema više niti jedan veliki posao.Drugo je vrijeme bilo kad je Franjo dao lovu a Jure gradio koliko je htio a građani će otplaćivati generacijama.

8 pa asku, 66 po bidu – pametnom dovoljno.
Činjenice a ne demagogije!

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


8 pa asku, 66 po bidu – pametnom dovoljno.
Činjenice a ne demagogije!

Znači da jedino možemo niže sasvim logično.



8 pa asku, 66 po bidu – pametnom dovoljno.
Činjenice a ne demagogije!

Znači da jedino možemo niže sasvim logično.
[/quote]

Dakle, nije 8 po asku, nego li 255 po 518,01 u 11.15.18, ja sam rekao da stize teska artiljerija( vidi par postova ispred)..a vi mislite da se salim.No, idemo dalje.Pa da vidimo hoce li medvjedi i dalje opstruirati ovaj biser.
lp




8 pa asku, 66 po bidu – pametnom dovoljno.
Činjenice a ne demagogije!

Znači da jedino možemo niže sasvim logično.
[/quote]

Dakle, nije 8 po asku, nego li 255 po 518,01 u 11.15.18, ja sam rekao da stize teska artiljerija( vidi par postova ispred)..a vi mislite da se salim.No, idemo dalje.Pa da vidimo hoce li medvjedi i dalje opstruirati ovaj biser.
lp
[/quote]
1. opet lažeš – moj post se odnosio na jučernjašnji promet i ti to dobro znaš
2. nakon tri žestoka dana lupanja po bid-u ti dana pjevaš borbene
3. i dalje si kod stajališta da se na ovim razinama ne može kupiti veća količina?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!





8 pa asku, 66 po bidu – pametnom dovoljno.
Činjenice a ne demagogije!

Znači da jedino možemo niže sasvim logično.
[/quote]

Dakle, nije 8 po asku, nego li 255 po 518,01 u 11.15.18, ja sam rekao da stize teska artiljerija( vidi par postova ispred)..a vi mislite da se salim.No, idemo dalje.Pa da vidimo hoce li medvjedi i dalje opstruirati ovaj biser.
lp
[/quote]
1. opet lažeš – moj post se odnosio na jučernjašnji promet i ti to dobro znaš
2. nakon tri žestoka dana lupanja po bid-u ti dana pjevaš borbene
3. i dalje si kod stajališta da se na ovim razinama ne može kupiti veća količina?
[/quote]

Kolega, nikada vas nisam nazvao lazovom, a osobno nisam nikada slagao.Stojim iza svake svoje rijeci napisane na ovom forumu.
**** brisano ****
LP….to,inace, ne znaci Long Play ploca..nego lijepi pozdrav koji je uvrijedjeni nacin komunikacije medju normalnim ljudima.U skolu kolega!

Svašta se tu piše, Pogledao sam grafikon na gornjem desnom uglu i……dokupio. [shocked]

marcello

Ja sam dokupljivao ovih dana jer nisam mogao kupiti željenu količinu u jedan dan i sad sam pun ko brod,a kolegi pobjedi čestitam na pogođenoj cijeni dionice i želim mu brz ulaz ovih dana.

Pomozi bože!!!! [pray]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Katnić: EIB spremna dati novac za detaljan plan autoputa Bar-Boljare

http://www.seebiz.eu/katnic-eib-spremna-dati-novac-za-detaljan-plan-autoputa-bar-boljare/ar-45045/

oppa…izgleda da je dno 500 kn

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Da si se malo informirao, shvatio bi o čemu se radi a ne pročitao samo naslov teksta.

Naime, parlamentarni izbori će se održati za točno mjesec dana. Njihova imaginarna cesta u predizborno vrijeme ti je isto kao i imaginarni peljeski most u rh.

Btw da očito je 500 bilo dno, ali samo privremeno. Završni udarac je daleko ispred nas.

P.s. Nisam kupovao ništa


Katnić: EIB spremna dati novac za detaljan plan autoputa Bar-Boljare

http://www.seebiz.eu/katnic-eib-spremna-dati-novac-za-detaljan-plan-autoputa-bar-boljare/ar-45045/

oppa…izgleda da je dno 500 kn

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Trenutačno se samo udara po asku.

@abt

Trenutačno se uopće ne udara, pa pobogu pogledaj promet.

New Report

Close