IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

izgleda da je ovih 300 komada danas + 300 komada jučer prodao indeksni fond jer IGH izlaz iz crobexa (zbog premalog prometa)
ima li još koju stoticu za gladnu raju ili je to bilo to? [proud]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje!


Pozdrav po prvi put (s komentarom naravno)!
Ova riječ "stečaj" na svakom ticku me ponukala da se registriram jer više čak nisu ni smješni već iritirajuće "neslani" postovi.
Pa ljudi moji od kuda samo nekome takva ideja da IGH. DLKV, ali i druge "zdrave" firme samo tako mogu ići u stečaj?!. Pa one imaju kapital po dionici 3-4 puta veći nego je cijena dionice i još usto čak i danas gotovo da posluju pozitivno ( a sve do jučer su i poslovale pozitivno) ili oko nule!?.
I još usto su izvršili uspješno restrukturiranje što mora poboljšati rezultate poslovanja u vrlo kratkom roku?
Ne znam kako netko više ima snage pisati takvo što a da bar ne navede i najmanji razlog zašto bi do toga trebalo doći!
Što je previše, previše je!


Bravo kolega, svaka čast! Savršen post. Nek si čitaju oni koji čitati znaju i nek si razmišlaju oni koji razmišljati mogu.

Nekako mi se čini da se ova dionica neće kupovati po 500 kuna, a još manje po 401 kunu, 341 kunu i 281 kunu. Da, da, čini mi se.


Baš me zanima da HANFA prati ove egzibicije sa 300 komada. Očito se radi o dogovorenim pretakanjima iz šupljeg v prazno ali kak HANFA-in pravilnik veli v jednom djelu da se "sankcioniraju oni za čije se transakcije utvrdi da imaju cilj stvaranja privida likvidnosti za određeni vrijednosni papir" …
otprilike tak nekak.

Ak ovo nije manipulacija tržištem onda neznam kaj je! U biti cela burza je zadnjih par let jedna vel’ka za..bancija.

[tongue]

1. Kolega, čemu služe market makeri koji su instalirani na nekoliko dionica? Da bi provocirali članak Pravilnika koji vi navodite? Fakat za razmišljati.
2. Kolega, da li vas boli što se na IGH povečao promet sa … predznakom?
3. Kolega, da li vam je problem što nam kreditni rejting nije srušen, već naprotiv … ?


Nekako mi se čini da se ova dionica neće kupovati po 500 kuna, a još manje po 401 kunu, 341 kunu i 281 kunu. Da, da, čini mi se.

Kolega, i meni se cini da se polako dize iz mrtvila i da se nesto dogadja jer prometi su se pojacali.
Evidentno je da kupaca ima, ali cini mi se, da se i orkestrirano stopa rast cijene.
No,o cijeni dionice ionako ne odlucujemo mi mali s ovog foruma vec ipak srednji i veliki igraci.
LP

Ovo još nije ništa. Rast tek treba biti krajem godine.
Kad vješti znalci na proljeće prebace svoj cash na brokerski račun, kolika će već tada biti cijena IGH-a?



Nekako mi se čini da se ova dionica neće kupovati po 500 kuna, a još manje po 401 kunu, 341 kunu i 281 kunu. Da, da, čini mi se.

Kolega, i meni se cini da se polako dize iz mrtvila i da se nesto dogadja jer prometi su se pojacali.
Evidentno je da kupaca ima, ali cini mi se, da se i orkestrirano stopa rast cijene.
No,o cijeni dionice ionako ne odlucujemo mi mali s ovog foruma vec ipak srednji i veliki igraci.
LP
[/quote]

Znači kupaca ima jer je dionica kvalitetna a cijena se štopa?
Pa kaj niste mogli biti fer i napisati slijedeće "Evidentno je da kupaca ima, ali cini mi se, da ima i prodavatelja. Dok se prodavatelja ne riješimo nećemo znatnije povući gore."

Corot*
kaj i dalje tvrdiš da se ne može kupiti veća količina na razinama do 550 kuna?
hahahaha vidim kako nemože, koliko god dođe vas sa "teškom" artiljerijom, pojaviti će se dobrovoljci na assk-u.

btw ja sam svoje na ovoj temi već debelo pokazao, i ono dno prije mjesec dana 530-550 i vrh na oko 650, i govorenje da se proda ovo smeće od razina 1200 kuna, dok ti kao malo djete cviliš i od 1500 kuna dokupljuješ. Bogami si ili imaš love (nekoliko milijuna kuna) ili redovno pikneš po 1-2 dionice ili si lažov kakvog svijet nije vidio.

hehehe neću tipovat koji si ali je očito…xd

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Ovo još nije ništa. Rast tek treba biti krajem godine.
Kad vješti znalci na proljeće prebace svoj cash na brokerski račun, kolika će već tada biti cijena IGH-a?





Nekako mi se čini da se ova dionica neće kupovati po 500 kuna, a još manje po 401 kunu, 341 kunu i 281 kunu. Da, da, čini mi se.

Kolega, i meni se cini da se polako dize iz mrtvila i da se nesto dogadja jer prometi su se pojacali.
Evidentno je da kupaca ima, ali cini mi se, da se i orkestrirano stopa rast cijene.
No,o cijeni dionice ionako ne odlucujemo mi mali s ovog foruma vec ipak srednji i veliki igraci.
LP
[/quote]

Znači kupaca ima jer je dionica kvalitetna a cijena se štopa?
Pa kaj niste mogli biti fer i napisati slijedeće "Evidentno je da kupaca ima, ali cini mi se, da ima i prodavatelja. Dok se prodavatelja ne riješimo nećemo znatnije povući gore."

Corot*
kaj i dalje tvrdiš da se ne može kupiti veća količina na razinama do 550 kuna?
hahahaha vidim kako nemože, koliko god dođe vas sa "teškom" artiljerijom, pojaviti će se dobrovoljci na assk-u.

btw ja sam svoje na ovoj temi već debelo pokazao, i ono dno prije mjesec dana 530-550 i vrh na oko 650, i govorenje da se proda ovo smeće od razina 1200 kuna, dok ti kao malo djete cviliš i od 1500 kuna dokupljuješ. Bogami si ili imaš love (nekoliko milijuna kuna) ili redovno pikneš po 1-2 dionice ili si lažov kakvog svijet nije vidio.

hehehe neću tipovat koji si ali je očito…xd
[/quote]
Bit će cijena od 250 do 300 kuna mislim sasvim realno.

… evo malo štiva,,, http://limun.hr/main.aspx?ID=847212&pojam=igh

DAJ PET !!!

… još malo … http://limun.hr/main.aspx?ID=840346&pojam=igh

DAJ PET !!!

Naslušao sam se tih znalaca poput vas koji su mjesecima vrištali ide to gore. I išlo je. Nije bilo realno ali je išlo. Danas ih većinom nema. Tako je i danas vi što vrištite ide to dole pogađate. Brzo ćete nestati kao oni s početka priče. Kao onaj rast od prije par godina tako ni ovaj pad nije normalan i sigurno će biti zaustavljen. Zato bolje ne bulaznite, jasno je da navijate iz nekog razloga. Vi najbolje znate kojeg – altruisti sigurno niste.

Hvaljen Isus i Marija!

@ pobjeda
Što je? I dalje ne kužimo?
Ti stvarno ne vidiš da ti je vrijeme ulaska. S kojim se ti demonima boriš?

New Report

Close