IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pozdrav legendo…samo se drži…
da znam za dlkv…ali to je ono o čemu ja pričam…

ma da i ima projekata niš ne znači kada se nema love…
ovo što sam pisao za igh vrijedi i za dlkv…

ne kažem ja da će propast dlkv ili igh, ali da ih nitko neće niti može kupovati

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!




Hoće li i tu biti nekih projekata, nadzora, testiranja materijala
…….. [undecid]

http://www.poslovni.hr/vijesti/hep-ulaze-600-milijuna-eura-u-novu-akumulaciju-213805.aspx


Imamo stalno testiranje cijene na koti 400 kuna to je zasad jedini posao i testiranje koje IGH radi, nema više pokrovitelja HDZ-a nema niti poslova za IGH.
[/quote]


@ pobjeda

U svakom slučaju na ovim razinama nije moguće kupti ili prodati veće količine zato će cijena drastično gore ili dolje uskoro.

E sad budući da ste do sada bili u pravu možete li svima objasniti sliejdeće:
– kolega zašto sugerirate prvi ulaz na 401 kn ako to nije dno dna po Vama ?,
– možda je bolje biti strpljiv i možda ući na dnu dna pa prodati na sredini sredine, pa Vas molim možete li nam reći gdje je to dno kako bi i mi svi skupa počeli kupovati baš tada (samo otprilike nije u 10 % gore ili dolje )
Unaprije zahvaljujem na odogovoru i lijepo Vas pozdravljam


Zato što su mene učili da se u pojedinu dionicu ulazi sa minimum 3 ulaza a maksimalno 5 ulaza, sve što je više od 5 ulaza predstavlja "pušionu" odnosno nepotrebno dokupljivanje zbog pogrešno procijenjenog ulaza.

Idealno je kada se pogodi tri zacrtana ulaza.

Samo primjer
– 401 kn – 100
– 341 kn – 200
– 281 kn – 400 komada

Zaključno, ovo vrijedi za investitore poput mene, koji nemaju vremena igrati najbrži prst i buljiti u gledalicu cijeli dan. Ovo vrijedi ako misliš danas kupiti i malo pričekati.

Izlaz isto ide u tri faze.
prva cca 650-750 kn ali to je daleko, tek kraj 2013 – možda, samo možda
[/quote]
Najrealniji komentari bravo kolege. [thumbsup]
[/quote]
Kako se čini danas bi mogli lagano ispod 500 kuna i krenuti prema vašim željama.


Koji građevinar će krenuti prvi za Ingrom IGH . Hidroelektra ili Tehnika.

Teško da će itko od tih velikih (bivših velikih) u stečaj.
Jer da ingra ode recimo u stečaj, nastala bi gora panika nego ona 2008 a to nitko ne želi i nikome ne treba.

Vezano uz IGH, to je ono kaj sam vam govorio, neka se malo svijet zacrveni ovo će roniti, jer svijet je otišao gore cca 15% a igh dole 20%.

Stoga vam je moralo biti jasno da će igh dole, puno brže nego svijet, a svijet se mora malo korigirati ako misli nastaviti sa rastom.

Čuvajte se, vlakić je tek krenuo. Sada svaka nova razina prema dole, boli dvostruko više i stvara dvostruko veću paniku.

p.s. nemojte više prodavati demagogije da se ne može kupiti veća količina dionica na ovim razinama, jer da ste branili 550 mogli ste kupiti punooooo dionica.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Casheri, ništa od nominale i ostalog bajanja. Više sreće drugi put. Sretno onima unutra.

Dan poslije dokapa!
Baja sretno ti bilo, više sreće drugi put.
Vidimo se nisko nisko nisko.
LP

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Pobjeda, pa zar nevidite da ste smjesni s lupetanjem.Pa od zadnjih 6 postova na IGH..5 je vasih;
A vi stalno lupetate kako niste zainteresirani za smece..pa vidite da se ovdje pokusava strahom oteti sitnis od dionicara koji su isfrustrirani cjelokunim stanjem u drzavi,burzi,firmi itd.
Pa ako ju i stjerate na 400.igurni budite da cu na tim razinama ja i mnogi kao ja, uletiti bez i malo razmisljanja a u cilju smanjenja ulaza.I taman ce mi tada ulaz biti oko 750…a ako je taj ulaz dobar deckima koji su ulupali 10 mil.eur po 760..onda je dobar i meni…stopga samo sanjajte da cete vi omastiti brke..stoga, izvolite samo drukajte dolje jer ima nas koji cekamo.
Ja sam sve ulupao na 550-570 i sada sam u procesu dovlacenja teske artiljerija za novih 200-ak komada po cca 450..pa da vidimo tko ce na kraju likovati..lp

hebate vas par dugorocnih dokupljivaca ,dionica pada li pada a vi sve bahatiji …u cemu je tajna ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak





Hoće li i tu biti nekih projekata, nadzora, testiranja materijala
…….. [undecid]

http://www.poslovni.hr/vijesti/hep-ulaze-600-milijuna-eura-u-novu-akumulaciju-213805.aspx


Imamo stalno testiranje cijene na koti 400 kuna to je zasad jedini posao i testiranje koje IGH radi, nema više pokrovitelja HDZ-a nema niti poslova za IGH.
[/quote]


@ pobjeda

U svakom slučaju na ovim razinama nije moguće kupti ili prodati veće količine zato će cijena drastično gore ili dolje uskoro.

E sad budući da ste do sada bili u pravu možete li svima objasniti sliejdeće:
– kolega zašto sugerirate prvi ulaz na 401 kn ako to nije dno dna po Vama ?,
– možda je bolje biti strpljiv i možda ući na dnu dna pa prodati na sredini sredine, pa Vas molim možete li nam reći gdje je to dno kako bi i mi svi skupa počeli kupovati baš tada (samo otprilike nije u 10 % gore ili dolje )
Unaprije zahvaljujem na odogovoru i lijepo Vas pozdravljam


Zato što su mene učili da se u pojedinu dionicu ulazi sa minimum 3 ulaza a maksimalno 5 ulaza, sve što je više od 5 ulaza predstavlja "pušionu" odnosno nepotrebno dokupljivanje zbog pogrešno procijenjenog ulaza.

Idealno je kada se pogodi tri zacrtana ulaza.

Samo primjer
– 401 kn – 100
– 341 kn – 200
– 281 kn – 400 komada

Zaključno, ovo vrijedi za investitore poput mene, koji nemaju vremena igrati najbrži prst i buljiti u gledalicu cijeli dan. Ovo vrijedi ako misliš danas kupiti i malo pričekati.

Izlaz isto ide u tri faze.
prva cca 650-750 kn ali to je daleko, tek kraj 2013 – možda, samo možda
[/quote]
Najrealniji komentari bravo kolege. [thumbsup]
[/quote]
Kako se čini danas bi mogli lagano ispod 500 kuna i krenuti prema vašim željama.
[/quote]
Kolega fulali ste dan sutra sigurno.


Pobjeda, pa zar nevidite da ste smjesni s lupetanjem.Pa od zadnjih 6 postova na IGH..5 je vasih;
A vi stalno lupetate kako niste zainteresirani za smece..pa vidite da se ovdje pokusava strahom oteti sitnis od dionicara koji su isfrustrirani cjelokunim stanjem u drzavi,burzi,firmi itd.
Pa ako ju i stjerate na 400.igurni budite da cu na tim razinama ja i mnogi kao ja, uletiti bez i malo razmisljanja a u cilju smanjenja ulaza.I taman ce mi tada ulaz biti oko 750…a ako je taj ulaz dobar deckima koji su ulupali 10 mil.eur po 760..onda je dobar i meni…stopga samo sanjajte da cete vi omastiti brke..stoga, izvolite samo drukajte dolje jer ima nas koji cekamo.
Ja sam sve ulupao na 550-570 i sada sam u procesu dovlacenja teske artiljerija za novih 200-ak komada po cca 450..pa da vidimo tko ce na kraju likovati..lp

čekaj malo, kao prvo da se unaprijed ispričam ako te krivo optužujem, ali nisi li ti rekao da je na razinama od 550 nemoguće kupiti veću količinu?
mislim jedan od mnogih koji je tako govorio???

a vidi sada sada ste na 450..
za razliku od 95% ljudi ovdje ja sam svoje rekao i nisam u niti jednom trenutku promijenio mišljenje, za razliku od nekih…lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Danas se vidimo ispod 500 kuna eto i oni koji čekaju okruglo 400 imaju veliku šansu da kupe.

Kolega, nemam nista protiv da ju stjerate do 400..samo izvolite.Pametan covjek nece prodati na ovim razinama.Budala i teski manipulator hoce..Ali pametan covjek ce se ukrcati na 450-420 a budala opet nece. haj bog i znajte da vam sekam dolje ako ju pokusate zatuci prema 400.
lp


Uvijek na kraju tunela dolazi svijetlo.

to je svjetlo vlaka koji ti punom brzinom juri u susret

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje


Danas se vidimo ispod 500 kuna eto i oni koji čekaju okruglo 400 imaju veliku šansu da kupe.

Sad je na redu, strah, panika, margin col pozivi banaka klijentima i daljnji ozbiljniji pad IGH.

Kolega, nemam nista protiv da ju stjerate do 400..samo izvolite.Pametan covjek nece prodati na ovim razinama.Budala i teski manipulator hoce..Ali pametan covjek ce se ukrcati na 450-420 a budala opet nece. haj bog i znajte da vam sekam dolje ako ju pokusate zatuci prema 400.
lp
[/quote]

Bogami se netko istresao s cca 50-ak k kuna..hmm to nekad bilo 3 bijedna komada IGH,.
Moguce da cete ju zatuci ali ima zainteresiranih bez brige.
lp

New Report

Close