IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

u jednom deal-u (ako dobiju) bi okrenuli svoju tržišnu kapitalizaciju[smiley1]

Heaven or Las Vegas

vorda:

Von Braun:

Dobro kolega Matrix kaže, da su strane ponude bez naknada. Ako se naknade kod stranaca zbroje, možda ipak IGH i Tehnika će graditi…tko zna[smiley11] ”

O kakvim naknadama je riječ i o kojim izvorima govorimo.

70 kn taksenih maraka? [smiley1]

Jel meni jedinome izgleda bolesno dati 5 mlrd kn za stadion?

valjda oni za tih 5 mlrd misle napraviti 2-3 stadiona u svim gradovima koji sudjeluju u rukometnom prvenstvu

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

Ma banditos je mislio da će to biti puno jeftinije.[smiley2]
Spiskati 6 milijardi dok HDZ dijeli na sve strane i to upravo prije izbora bilo bi političko samoubojstvo. Zato sam i ja mišljenja da, barem u dogledno vrijeme, od toga nema ništa.

Pozdrav


Ma banditos je mislio da će to biti puno jeftinije.[smiley2]
Spiskati 6 milijardi dok HDZ dijeli na sve strane i to upravo prije izbora bilo bi političko samoubojstvo. Zato sam i ja mišljenja da, barem u dogledno vrijeme, od toga nema ništa.

Pozdrav

Kolega, istina je. Teorija zavjere funkcionira.[smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


cantona: ” dok je hdz bit ce i radica,a nakon izbora ko zna… ” NE brinite se kolega, sve će biti u redu. Samo da se ovaj makne sa prodaje.[smiley1]

Da Blami ali kad će to biti
ti si me navuko na kupnju IGH nadam se da imaš dobre inf,[smiley2]

Po mojem proračunu, kad se taj iskrca, cijena će od strane malih ulagača, pod budnim okom fondova,
će se dići na realnu cijenu “preko noći”, a to neću govoriti koliko bi moglo biti.
Živi bili pa vidjeli.[smiley11]

Hvala kolegi modearatoru, što možemo normalno komunicirati.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Evo malo friškog kruha……pa vi prodajte dalje…..Vaš link

Vaš link

Vaš link

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ne prodajemo , kupujemo !

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AKCIONAR D.O.O. 20.086 12,67 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 11.067 6,98 Skrb. račun
3. PBZ D.D. 8.655 5,46 Skrb. račun -46
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 4.183 2,64 Skrb. račun
5. ĐUKAN PETAR 4.013 2,53 Osnovni račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 3.600 2,27 Skrb. račun
7. DEŠKOVIĆ ŽARKO 3.258 2,05 Osnovni račun
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SLAVONSKI ZATVORENI INVESTICIJSKI FOND D.D. 2.687 1,69 Skrb. račun
9. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 2.226 1,40 Skrb. račun
10. SMILJAN JURIĆ 2.128 1,34 Račun portfelja -10 (i jučer -7)
Ukupno: 39,04

Heaven or Las Vegas

Evo malo freskih ‘poslica’ za IGH:
http://www.slobodnadalmacija.hr/20071005/burza03.asp
very good
[smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


Evo malo freskih ‘poslica’ za IGH: http://www.slobodnadalmacija.hr/20071005/burza03.asp very good [smiley9] /quote]

vorda, 05.10.2007. u 23:33
Nova luka Zadar gradit će se do 2012. godine u tri faze. Projektna dokumentacija do građevinskih dozvola vrijedna je preko 38 milijuna kuna (bez PDV-a) i mora biti dovršena do kraja 2008. godine. Izrada dokumentacije povjerena je konzorciju domaćih tvrtki na čelu s poslovnim jedinicama IGH iz Rijeke i Splita.

Ima li prognoza kako bi se ovaj glamurozni posao mogao reflektirati na cijenu dionice. Hoćemo li nakon ovoga konačno na 15k.[smiley2]

Povodom završetka hidrauličkih modelskih ispitivanja evakuacijskih organa HE Ombla, 3.10.2007. je održana prezentacija projekta HE Ombla i modela evakuacijskih organa HE Ombla za upravu HEP d.d. na čelu sa mr. sc. Ivanom Mravakom, predsjednikom Uprave, i predstavnike Naručitelja, HEP Proizvodnje d.o.o., na čelu sa direktorom Željkom Dorićem. Nakon pozdravnih govora direktora IGH d.d. prof. dr. sc. Jure Radića i direktora HEP Proizvodnje Željka Dorića, o projektu HE Ombla su govorili Tomislav Paviša, HEP Proizvodnja, voditelj projekta, Zvonimir Sever, Elektroprojekt, glavni projektant HE Ombla, i prof. dr. sc. Vinko Jović, Građevinsko-arhitektonski fakultet Sveučilišta u Splitu, autor studija i revident projekta HE Ombla, a o hidrauličkom modelu HE Ombla su govorili dr. sc. Marijan Babić, Zavod za hidrotehniku IGH d.d., voditelj projekta hidrauličkog modeliranja, i prof. dr. sc. Vladimir Andročec, Građevinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, glavni projektant modela. Nakon obilaska i demonstracije rada hidrauličkog modela HE Ombla u hidrauličkom laboratoriju IGH d.d., uvaženi gosti su obišli nove laboratorije IGH d.d.

14.04.2008.

New Report

Close