IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

E, da. Znaš koliko plačaju dan? 100.000 eura. Sad su negdje oko Pelješca :).

Widra, Blue yacht Trogir?

Ovdje naivci naviru svaki dan. Tko je danas prodao. Volio bih ga upoznati. Odmah je stiglo naloga za novih 50 dionica iznad zadnje cijene. I to u kolovozu, kad nitko ne trguje.

Hvaljen Isus i Marija!

1. Grga nije mi zao jer nisam za trejd, imam posao i nemrem se igrati brzog prsta
2. Velis dokupiti ćeš, ali svejedno tvrdis da se grebe po dnu – nije li to ironija???
Drugi bi trebali braniti cijenu, a ti ćeš dokupiti niže. Druge drukas da sada kupe, a ti ćeš jeftinije!! Lijepo od tebe kaj si iskren
3. Dlkv je 3 puta jača i snaznija firma – dlkv dobiva poslove zbog referenci a igh zbog kradezea – bitna razlika!!

Papa i čekamo rasplet

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



19.07.12. | 15:20

inverter | privatna poruka | profil
korisnik od: 15.05.2008.

ocjena poruke
1%
zajednica

moderatori
100 kn odbijanje…pametnom dosta

Anonimno, 02.08.2012. u 15:32
ho ho ho …evo nas nazad… [yawn] cim se widra pojavi znak je za sell… [tongue]
[/quote]

Evo me, samo da ti dam sell signal. Samo ti prodaj. Osobno poznajem zainteresirane kupce :). Upravo krstare jadranom na Sunseekeru. Što ćeš direktori, seljačine.
[/quote]
bome ste se isprsili ,uspjelo se prodat jedva 100 tinjak komada na odbijancu…hebemti ,jaki ste mi [thumbsup] [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Ovdje naivci naviru svaki dan. Tko je danas prodao. Volio bih ga upoznati. Odmah je stiglo naloga za novih 50 dionica iznad zadnje cijene. I to u kolovozu, kad nitko ne trguje.

Ha, ha, ha, baš stigao nalog i na puno manje i idemo očekivano prema nominali igra velikih tu mi mali ništa ne možemo.

Danas možda osvojimo kotu 500 ili 505 s crtom. [thumbsup]

ajde malo argumentirati to…

Nema argumenata, laprda se.
Do početka rujna sve je ovo bez veze. Sitna kuna znatno mijenja cijenu, a to nije to. Dok se ne pojavi promet, sve je ovo vrlo relativno. Ovo svakako nije cijena koja nešto pametnom govori ili znači.
A blente će uvijek naći razloga za svoje veselje.

neka gužva na kupnji, da nije to početak novog vala…Mogla bi ekipa sa DIOKI-ja navratit.. [proud]

mnogi će reči da se ne može uspoređivati, neki će reči da to nema veze, ali kolege zadnja tri mjeseca svijetske burze rastu. Više od 10% su gore od zadnjeg "dna".

A IGH?

Kaj bu tek bilo kada se burze malo ohlade.
sp500 na 1400 ključna razina. Vidjeti ćemo da li će je uspjeti probiti ili se ide dalje dole..

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Burze u europi pocrvenile do bola sad možemo lagano nazad na 500 kuna i svi sretni i zadovoljni.

New Report

Close