IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni je prvi glas da je i IGH član kozorcija ZAIC .

Hrvatski članovi konzorcija ZAIC, građevinske tvrtke Viadukt, Zagorje tehnobeton i IGH, zasad ne žele otkriti kako teku pripreme za projekt.

http://www.poslovni.hr/vijesti/gradnja-novog-terminala-nece-poceti-u-jesen-vec-2013-210897.aspx

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Što su ono rekli u Dnevniku: ‘Projektanti mogu sjesti za stol i projektirati.’ Valjda vam je jasno gdje su ti stolovi. Nekima nije ili se samo prave. U shortera ne moraju biti kratke noge, al’ su prinosi.
http://www.hrt.hr/index.php?id=enz&tx_ttnews%5Bcat%5D=119&cHash=d7f45f87cb

grga*

zbog tebe i sličnih velika masa je već jako puno love popušila, a još će!

Ma koja realizacija Pelješkog mosta??? Si čuo gđu Vesnu P.????

Možemo se kandidirati tek 2014 godine, ALI SAMO U SLUČAJU AKO DOKAŽEMO DA JE TO BOLJE RIJEŠENJE OD KORIDORA.

A i onda, ako to dokažemo, a nećemo jer je to bolje riješenje za šaku ljudi onda treba novce i dobiti te početi gradnja.

Čak i da IGH to radi prvi profit od mosta neće biti prije 2016. godine, ali IGH tu nema kaj tražiti.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@pobjeda
rekao si da ćeš kupovati IGH. Hoćeš li nam reći zbog čega kad sve ove sadašnje potencijale ignoriraš? Pa koliko onda IGH vrijedi? Ti očito znaš neke povjerljive informacije.

Hvaljen Isus i Marija!

@pobjeda jel to bilo tvojih 10 na 600kn. Gadno si nas preplašio. Što ih nisi ostavio? I ostalima koji žele dionicu prema dolje je ostala sića. Kako to ne razumijete? Treba vam 1000 dionica za rušiti cijenu – kojih nemate.

Hvaljen Isus i Marija!

Kolega pobjeda,

Pelješki most će se očito graditi, ali je potrebno izraditi dodatne studije i projekte – a to je upravo ono što je IGH core business, jel tako?

Pa ako dodamo da je postojeći projekt izradio upravo IGH – ima li išta logičnije nego da napravi i ove nove dodatne studije i projekte?

Za mene je to logično, ali za vas nije… OK, no problem..

ALi što se tiče vaše optužbe da su ljudi zbog mene gubili novce – moram vas podsjetiti da sam upravo ja bio najžešći u dokazivanju i objašnjavanju malim i neupućenim ulagačima da ne prodaju kad smo bili na dnu cijene 550 kn.

Za razliku od mene vi ste preporučivali prodaju dionica na samom dnu cijene 550, jer bi kao trebala pasti na 401 kunu!!!

Tako ste mnogima izbili i zadnju kunu iz džepa u ova teška vremena besparice..

Nek vam je na čast i ponos !

Lp,

G.


Kolega pobjeda,

Pelješki most će se očito graditi, ali je potrebno izraditi dodatne studije i projekte – a to je upravo ono što je IGH core business, jel tako?

Pa ako dodamo da je postojeći projekt izradio upravo IGH – ima li išta logičnije nego da napravi i ove nove dodatne studije i projekte?

Poštovani kolega

podsjetio bih vas na blamažu IGHa sa studijom nizinske pruge Zagreb-Rijeka a za što je u člancima pisalo da se ne mogu javiti na ponovni natjećaj koji bi se financirao iz EU fondova. Kako će većinu projekta mosta financirati EU nisam baš siguran da je taj posao bez obzira na sve reference zagarantiran IGH.

Most će se graditi, to je vrlo vjerojatno. Zašto? Kratka prića, EU u slućaju koridora teretni promet ne dopušta rusima prema Kalinjingradu tako da je astronomski mala šansa da bi kod nas isti mogao ići planiranim koridorom preko BiH. Ali sa druge strane, to se znalo i godinama prije pa nisu rađeni konkretniji koraci za povlaćenje novaca iz fondova nego se inzistiralo na kreditu EIB/EBRDa. Zašto? Kod povlaćenja sredstava iz fonda postoji tijelo koje nadgleda trošenje a kod kredita banke gleda se samo uredno vraćanje rate. A iz EIB/EBRDa su uredno otpiljivali RH i upućivali na rješenje prometa koridorom iako je RH bila slijedeći kandidat za članstvo, a ponavljam, znalo se da EU neće dopustiti teretni promet radi kalinjingradskog slućaja.

Dao sam par informacija pa neka svatko sam izračuna matematiku. IGH jest kandidat za gradnju ali sa prstima preduboko u pekmezu da bi ga se gledalo nevino, osobno držim da su šanse 50:50.

Pobjeda

Koja je svrha pisato non stop negativno o dionici koju ne posjeduješ?
Da ćim više padne,pa ju ti kupiš,te se onda smiješ kako si neke navukao na tanak led !


Pobjeda

Koja je svrha pisato non stop negativno o dionici koju ne posjeduješ?
Da ćim više padne,pa ju ti kupiš,te se onda smiješ kako si neke navukao na tanak led !


sinko jedno pitanje, da li ti dulje pratiš moje pisanje na ovoj temi ili od jučer?
stari moj mnogima sam spasio min 800 kuna gubitka po dionici…

smijem se njima?? ne veselim se jer su bili mudri za razliku od većine i pobjegli na 1300 ili više.

JA AKTIVNO ILI TI KAKO GRGA I EKIPA KAŽU "DRUKAM" OD RAZINA 1300-1500 KUNA PA TI VIDI TKO SE SMIJE!!!

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


@pobjeda
rekao si da ćeš kupovati IGH. Hoćeš li nam reći zbog čega kad sve ove sadašnje potencijale ignoriraš? Pa koliko onda IGH vrijedi? Ti očito znaš neke povjerljive informacije.

600 kune sigurno ne!
barem dok toliko ekipa bježi iz firme jer vide da brod tone (mislim da direktore prvenstveno i voditelje)

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

eto slušate vijesti…da li ste vi (prvenstveno ekipa SA JUGA) suglasna da BiH nesmetano koristi Luku Ploće?????

to je glavni uvjet da se Pelješki most gradi!!!

ajmo da Vas čujemo, prvi Grga?????????

AJMOOOOOOOO

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


eto slušate vijesti…da li ste vi (prvenstveno ekipa SA JUGA) suglasna da BiH nesmetano koristi Luku Ploće?????

to je glavni uvjet da se Pelješki most gradi!!!

ajmo da Vas čujemo, prvi Grga?????????

AJMOOOOOOOO

Moram vas razočarati kolega, to što BiH želi su samo njihove lijepe želje, EU želi da luka Ploče posluje po načelima slobodnog tržišta i bez ikakvih državnih poticaja, koje god vrste. Poseban status ne dolazi u obzir.

Naravno, nitko mi ne mora vjerovati ali imam razloga vjerovati u istinitost te informacije.

New Report

Close