IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sve je to ok, ali mislim da se najviše očekuje po pitanju novih poslova od V. Mezhibovskiy-og koji je ušao u IGH kroz nedavni dokap. – sa svojim vezama u Gazpromu mogli bi ubrzo osvanut novi projekti – znaju Rusi kako se radi biznis = veze i poznanstva.

Treba biti strpljiv do jeseni!!!!

bogami, izgleda da je ekipa odlučila vratiti IGH bar na cijenu dokapa tj. oko 760 kn

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjeti za ulaganja

Nema???

Pad industrijske proizvodnje, pad BDP-a, pad grad aktivnosti, najavljen porez na nekretnine. Svi zazivaze jesen??? Haha pa u jesen nastupa depra u RH.

Kada se svi ohlade od turističke sezone, kada ljudi opet završe na cesti, kada sve nastavi padati vidjet ćemo!!

Sretno

Ovih 650 je za izlazak barem 30% kupljenog
Lp


Zašto IGH ne bi još jače potegao?
Spašena je INGRA, znači da i za IGH nema brige.
Vraćen je novac od Zagrepčanke.
Pelješki most se vraća u igru.
Strane burze su 10% od dna prije mjesec dana.
Dokapitalizacija i izdanje obveznica uspjelo.

Ne vidim negativnih vijesti, negativno govore oni koji se nisu stigli ukrcati!

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

http://hr.seebiz.eu/infrastruktura/hajdas-doncic-sudbina-peljeskog-mosta-poznata-za-desetak-dana/ar-40499/

jos sinoc je bilo da ce se sudbina mosta znati u ponedjeljak, a sada vec za desetak dana. obicni spin vlade radi cimanja bosanaca. ocito bosanci imaju neke zahtjeve koji se ne svidjaju vladi (problem luke ploce, veza sa autoputom Vc, visina koncesije koridora i dr. vec poznato, a u medjuvremenu vjerojatno i nesto novo), pa se spinom zateze bosance.

na kraju ce bosanci popustiti (da ne izgube sve ustupke rh strane), a za most ce se ispostaviti da opet ne moze, jer ce bih uskoro biti dio eu.

a dionica – pusiona. a sve opet placa raja gubitkom na dionicama.

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja

100 kn odbijanje…pametnom dosta [sealed]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


bogami, izgleda da je ekipa odlučila vratiti IGH bar na cijenu dokapa tj. oko 760 kn

IGH je po vijestima vezanim uz samu firmu najbolji od svih građevinara pa bi bilo vrijeme da odradi jedan konkretan rast

100 je otišla, samo na osnovu čega, priče da će se raditi Pelješki most, samo pitanje je kada i novi
Evropski natječaj, u toj priči kakve veze ima IGH, ako će biti novi natječaj.Pozdrav.

P.S.
Oprezno sa novcima puno je 100 kuna na osnovu ničega. [thumbsup]

cxy2012 @ tehnicko odbijanje…laprdanja o tim svakojakim projektima niti ne citam [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Mene je priča oko Pelješkog mosta iznenadila. Mislim, da Vesna Pusić zagovara Pelješki most je ipak previše i za najveće optimiste. IGH je krenuo na 1000 bez te priče, sad govorimo o x2. Zar vi stvarno mislite da Hrvatska ima s kim u Bosni i Hercegovini pregovarati o tako važnim stvarima kao što je koridor. I što bi taj dogovor značio?
http://hr.seebiz.eu/politika/sda-sprjecava-smjenu-svojih-ministara-pozivajuci-se-na-nacionalni-interes/ar-40493/

Prosječna 6,16 posto plusa. A ima se i prometa.

E, da. Nije loše ni ovih 18,7 milijuna kuna. I još uvijek ima plašljivaca. Nevjerojatno!


Prosječna 6,16 posto plusa. A ima se i prometa.

Ljepše je u utorak skakati 20% sa razine 750 nego 550.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close