IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


svaka čast kako si navukao naivce pa ih natrpao na 640-650 kn [thumbsup]

Naivci su oni koji još uvijek prodaju na ovim razinama, a takvih očito još uvijek ima. Njih mi je žao, inače se ne bih javljao. 1000 do jeseni i to bez mosta! Pozdrav iz sunčane Moskve :).



svaka čast kako si navukao naivce pa ih natrpao na 640-650 kn [thumbsup]

Naivci su oni koji još uvijek prodaju na ovim razinama, a takvih očito još uvijek ima. Njih mi je žao, inače se ne bih javljao. 1000 do jeseni i to bez mosta! Pozdrav iz sunčane Moskve :).
[/quote]
Kolega , jel ti radiš u IGH-u, Moskva je skupa, nisi tamo kao turist, sigurno dogovaraš sa Rusima nove poslove,ugodan dan!!!


nitko ne komentira odličnu vijest? [proud]
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/DuUk4uPCOpg1PFhgSGQqMQ==.pdf

Nema se tu što komentirati. Novih 18,65 milijuna na računu firme.

Ajmo vi protivnici – GLEDAJTE !!!

Prosječna + 5,11 posto. A i promet se gomila. Još kad se uključe trenutno uspavani i neodlučni.



nitko ne komentira odličnu vijest? [proud]
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/DuUk4uPCOpg1PFhgSGQqMQ==.pdf

Nema se tu što komentirati. Novih 18,65 milijuna na računu firme.
[/quote]

ima netko iz računovodstva da pojasni kako će to prikazati u FI? kao izvanredna dobit ili? koliko je to po dionici?

moji postovi nisu investicijski sasvjeti niti prijedlog za kupnju ili prodaju dionica


Ići će potom i most Pelješac-Korčula. Bit će posla. Citat iz nakovana.com …

"Dubrovačko-neretvanska županija je jedina županija čiji je dio teritorija fizički odvojen od ostalog teritorija Republike Hrvatske, stoga se prije desetak godina došlo na ideju o povezivanju. Izgradnjom mosta Hrvatska bi po prvi put u povijesti bila povezana i teritorijalno i cestovno. S druge strane most bi omogučio pojačan turistički, pa tako i opći gospodarski razvitak do sada, prometno izoliranog poluotoka Pelješca i otoka Korčule, pa i Lastova i Mljeta. Skratio bi se put do Korčule za 50 km, na njega bi se nadovezala veza s Mljetom preko trajektnog pristaništa u Prapratnom, a uvjetovao bi i gradnju mosta Pelješac-Korčula".

hahahahahahahahahahahhahahahhahahahahahahahahahahahahahahaha

e ovakvu glupost jos nisam vidio kao komentar. znaci, peljeski je most vec siguran, a sad se radi na mostu peljesac-korcula. ma jasno, za koji dan projekt ce se prosiriti kad se sagleda sva nepovezanost svih nasih otoka sa kopnom. a onda vjerojatno iduci tjedan i svih otoka medjusobno.

bit cemo zemlja tisucu tisuca mostova.

eto, kako to izgleda kad apetiti nebulozno i neutemeljeno porastu, a nema se ni za mlijeko 0,9% m. m.

nazalost, jos danas slijedi otreznjenje. ispod 600.

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja

Neće sigurno danas. Ima još snage. Sutra, ako će biti zeleno je dan za prodaju, naravno pod uvjetom da zavlada još bolja i jača pohlepa.

Ulaz vam je rečen i izlaz također, stoga bez prozivanja hanfe ako na vrijeme ne prodate.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Vjerujemo da je kroz europske fondove moguće realizirati projekt Pelješkog mosta, poručio je danas premijer Zoran Milanović, prozivajući bivšu, HDZ-ovu vlast za zlouporabu i manipuliranje tim za Hrvatsku izuzetnom važnim pitanjem.

http://www.poslovni.hr/vijesti/milanovic-peljeski-most-moguce-je-realizirati-kroz-eu-fondove-210666.aspx

Ne vidim razlog zašto ne bi bilo moguće dobiti sredstva za investiranje u ovaj projekt koji je od koristi cijeloj EU a sa druge strane ovdje je mnogo ljudi izgubilo novac i razumijem njihove frustracije, samo ispadaju smiješni sa svojim negativnim piskaranjem ovdje jer kada nekoga nešto ne zanima tada se niti ne trzne a kamoli da pravi ljute reakcije.

Zašto IGH ne bi još jače potegao?
Spašena je INGRA, znači da i za IGH nema brige.
Vraćen je novac od Zagrepčanke.
Pelješki most se vraća u igru.
Strane burze su 10% od dna prije mjesec dana.
Dokapitalizacija i izdanje obveznica uspjelo.

Ne vidim negativnih vijesti, negativno govore oni koji se nisu stigli ukrcati!


Prvi znakovi su pozitivni

"Za sada su prvi znakovi ili znakovi u ovih desetak ili 12 dana koliko na tome intenzivno radimo vrlo pozitivni. Vidjet ćemo definitivno, ne bih vikala hop prije nego što skočimo, ali mislim da su nam šanse dobre", istaknula je Pusić.

Prvi korak je proglasiti izgradnju Pelješkog mosta projektom koji se može financirati novcem Europske unije. "Ja ću u ponedjeljak u okviru sastanka Vijeća ministara vanjskih poslova, imati i sastanak s povjerenikom za regionalni razvoj da vidimo i nadam se tu dobiti konačan odgovor", rekla nam je Pusić.

Bude li odgovor pozitivan, slijedi prikupljanje dokumentacije i kandidiranje za strukturne fondove, koje Hrvatska ima pravo koristiti kada postane punopravna članica.
Vaš link

Da li je to sutra sindrom Ingra na pomolu,a ko odgovor u ponedjeljak bude pozitivan: badabum!


Još jedan i po radni dan burze do odluke + lova od holdinga, a cijena skočila par posto i neki zazivaju 400, ajd da vidimo, meni izgleda realnije 1000

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Sve je to ok, ali mislim da se najviše očekuje po pitanju novih poslova od V. Mezhibovskiy-og koji je ušao u IGH kroz nedavni dokap. – sa svojim vezama u Gazpromu mogli bi ubrzo osvanut novi projekti – znaju Rusi kako se radi biznis = veze i poznanstva.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

New Report

Close