IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://globus.jutarnji.hr/hrvatska/gradit-cemo-peljeski-most


Ništ s toga danas ringišpil do 400 kuna pa tko stigne prvi prodat taj bu sretan.
[/quote]

ahaa, to cemo jos vidjeti. veliki je obrat na vrhu. ovaj projekt je vec gotov i pripremljen, a vise se nema vremena cekati. ne bi se ovo izjavljivali tek tako, neodgovorno. ide ovo gore zestoko!

http://hr.seebiz.eu/infrastruktura/hajdas-doncic-gradit-cemo-peljeski-most/ar-40358/

disclaimer: ovaj post nije nagovor na kupnju ili prodaju, vec je izraz osobnog misljenja


http://globus.jutarnji.hr/hrvatska/gradit-cemo-peljeski-most


Ništ s toga danas ringišpil do 400 kuna pa tko stigne prvi prodat taj bu sretan.
[/quote]

Bencek,Bencek,ništa od toga,pa juče si otvoril profil i već pišeš bez veze.

Kad se napravi Pelješki most bilo bi logično da se nestaje sa radovima.

Najbolje bi bilo prudužiti trasu do Libije pa onda ponton do Kanade.

Super vijest…

Bit će posla…

Treba to netko i projektirat..

Možda bi se projekt mogao preimenovati u Balkanski Bermudski trokut:

Pelješac-Libija-Kanada

Aj ti Bog!
[kiss]

LEAVE THE WORLD BEHINED

http://globus.jutarnji.hr/hrvatska/gradit-cemo-peljeski-most

Ne bi taj naslov trebao biti na temi viadukta???? ili se posta kako kome odgovara [rolleyes]?

smiješno da se cijena pumpa zbog pelješkog mosta od kojeg još dugo neće biti ništa [yawn]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.

Još da se klasteru Đuro-Ingra-Magma-Dioki pridruži IGH-a pa takve kompanije nema do Kine reko bi Todorić.

Tu je toliko sinergije da me strah da od tolike sinergeziranosti ne puknu.

Do Kine!

Aj ti Bog!
[kiss]

LEAVE THE WORLD BEHINED


smiješno da se cijena pumpa zbog pelješkog mosta od kojeg još dugo neće biti ništa [yawn]

Da li bi IGH trebao zamijeniti INGR kao najomiljenijui igračku na ZSE.
Kupnja po 600 je premija,a o pumpanju se može pričati tek ako probije 1000 ili možda 1400 koliki je BV.



smiješno da se cijena pumpa zbog pelješkog mosta od kojeg još dugo neće biti ništa [yawn]

Da li bi IGH trebao zamijeniti INGR kao najomiljenijui igračku na ZSE.
Kupnja po 600 je premija,a o pumpanju se može pričati tek ako probije 1000 ili možda 1400 koliki je BV.

[/quote]

tebi je IGH bio premija i nedavno na 750 kn [lol]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.

i opet vječita dilema??? dal će danas dolje ili gore,..e mi koji ovdje piskaramo smo samo sitne ribe u ovom moru plavom,..malo veći morski pasi vuku konce, kud će to ići ,..hoće li roknuti ili narasti kao Ingra??,…i opet možemo samo piskarati a kako će biti,..a to ćemo vidjeti!!!Kako neki ””’bajo”” danas odluči,..pa kom opanci, kom obojci,..a od one cijene dionice po kokoj sam je ja plaćao, ostadoše mi samo gaće na štapu..



smiješno da se cijena pumpa zbog pelješkog mosta od kojeg još dugo neće biti ništa [yawn]

Da li bi IGH trebao zamijeniti INGR kao najomiljenijui igračku na ZSE.
Kupnja po 600 je premija,a o pumpanju se može pričati tek ako probije 1000 ili možda 1400 koliki je BV.

[/quote]

Pa zar nije book 2482 kn, izvor mojedionice.com ???

ovo je od 4.7.

Ulaz sam vam rekao, precizno u kunu a izlaz tu negdje. Ako dođe do 650 nemojte biti pohlepni – to je 100 kuna po dionici u tjedan dana.

Samo pitanje je ima li snage još 10% otići gore



Šanse postoje, jer na burzi je svašta moguće, ali ipak logična vjerojatnost je gotovo nikakva. Vani je komešanje sa promjenama raspoloženja. Da bi se išlo dalje dolje morali bi biti skroz i stalno crveni dani, a nisu. Od kraja kolovoza vjerojatno će biti više zelenila nego crvenila. Pa ako do tada ne pukne na 400, onda niti neće. Doduše, priča se o nekoj novoj velikoj, najvećoj ponovnoj recesiji u cijelom svijetu i šire, ali avaj … o tom potom.

Čuj prvo ne razumijem zašto si toliko siguran da krize neće biti? Po meni je neminovno da Grčka izlazi iz eurozone. Pitanje je kaj će biti sa Španjolskom, ipak je nekoliko puta veća od grčke i tih 100-150 mlrd neće joj pomoći.

Također oko razina 530-550 očekujem nagli skok cijene igh pa i do razina 650 kuna…a potop daljnji pad…
rekao sam dno građevine će biti TEK nekoliko mjeseci nakon što se uvede porez na nekretnine…nakon uvođenja poreza cijene će pasti, tržište će se dodatno zatresti, a potoM očekujem spori, jako spori i teški, ali stabilni rast…
a cijenu od 400 ne očekujem prije studenog ili prosinca, bolje reći ne prije veljače 2013 godine

OVO JE SAMO MOJE MIŠLJENJE – BUMO VIDJELKOLIKO SAM BIO U PRAVU ILI KRIVU
[/quote]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!




smiješno da se cijena pumpa zbog pelješkog mosta od kojeg još dugo neće biti ništa [yawn]

Da li bi IGH trebao zamijeniti INGR kao najomiljenijui igračku na ZSE.
Kupnja po 600 je premija,a o pumpanju se može pričati tek ako probije 1000 ili možda 1400 koliki je BV.

[/quote]

tebi je IGH bio premija i nedavno na 750 kn [lol]
[/quote]

i dalje mislim isto,u padu dokup,u rastu prodaja za IGH je odlična šema,jer nakon dokapitalizacije
bilanca je puno stabilnija i garantira dugoročno poslovanje

U IGH će teći med i mlijeko!

New Report

Close