IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Eto od prije 7 dana.

Pa ljudi jedini još od razina 1300 – 1500 kuna
govorim kako će se kretati cijena dionice.

Kada sam ovo napisao bio sam "vidovita budala" a danas ste to zaboravili.

Eto vam dokaza da se prekrijete ušima i možda glupog pobjedu koj put i poslusate!!’



Šanse postoje, jer na burzi je svašta moguće, ali ipak logična vjerojatnost je gotovo nikakva. Vani je komešanje sa promjenama raspoloženja. Da bi se išlo dalje dolje morali bi biti skroz i stalno crveni dani, a nisu. Od kraja kolovoza vjerojatno će biti više zelenila nego crvenila. Pa ako do tada ne pukne na 400, onda niti neće. Doduše, priča se o nekoj novoj velikoj, najvećoj ponovnoj recesiji u cijelom svijetu i šire, ali avaj … o tom potom.

Čuj prvo ne razumijem zašto si toliko siguran da krize neće biti? Po meni je neminovno da Grčka izlazi iz eurozone. Pitanje je kaj će biti sa Španjolskom, ipak je nekoliko puta veća od grčke i tih 100-150 mlrd neće joj pomoći.

Također oko razina 530-550 očekujem nagli skok cijene igh pa i do razina 650 kuna…a potop daljnji pad…
rekao sam dno građevine će biti TEK nekoliko mjeseci nakon što se uvede porez na nekretnine…nakon uvođenja poreza cijene će pasti, tržište će se dodatno zatresti, a potoM očekujem spori, jako spori i teški, ali stabilni rast…
a cijenu od 400 ne očekujem prije studenog ili prosinca, bolje reći ne prije veljače 2013 godine

OVO JE SAMO MOJE MIŠLJENJE – BUMO VIDJELKOLIKO SAM BIO U PRAVU ILI KRIVU
[/quote]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ovo prije dva dana.

Eto neka forumska zajednica vidi tko je grga_navlakusa_cvarak i neka shvate tko je ovdje zlonamjeran a tko dobronamjeran.

Odahnite i uživajte u odbijancu, nažalost samo kratkotrajnom!


Ako ovako nastavi danas bi mogao biti prvi ulaz (naravno ne za mene) ja čekam svoje, mislim ja sam poslusni psic pa sa poslušao mrguda – veli on strpljen spašen!

Neka se još malo danas zakuca i spremni ste za mali predah – odbijanac

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Sastanak i glasine potvrđeni !!!

Interesantno, što je to INGRA u prednosti pred IGH-om i DLKV kad raste 20 % u odnosu na ove 2 %!!

Špekulanti!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Čini se da se u IGH ne sjećaju sastanka 😉
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/bFDSVvwQO9QAgfWFY4VEXg==.pdf

IGH opovrgava da je u dogovorima i pregovorima, znači država hoće isprovocirati svoj ulazak u IGH, još bolje, znači da im je napeto. Još jučer sam govorio o besmislu uvlačenja IGH u tu priču, a čini mi se da se sve i režira zbog preuzimanja kontrole nad IGH.

Ovo prije dva dana.

Eto neka forumska zajednica vidi tko je grga_navlakusa_cvarak i neka shvate tko je ovdje zlonamjeran a tko dobronamjeran.

Odahnite i uživajte u odbijancu, nažalost samo kratkotrajnom!


Ako ovako nastavi danas bi mogao biti prvi ulaz (naravno ne za mene) ja čekam svoje, mislim ja sam poslusni psic pa sa poslušao mrguda – veli on strpljen spašen!

Neka se još malo danas zakuca i spremni ste za mali predah – odbijanac

[/quote]

Kolega "pobjeda",

stalno govoriš da si upozoravao na cijeni od 1.500 kuna da će cijena dolje. Moram priznati da ja IGH tada nisam pratio, pa ne mogu potvrditi, ali ni negirati. Ali, ako jesi – to je OK – imao si pravo!

Ali, s kojim pravom danas tvrdiš da će cijena biti još niža, kad je na povijesnim minimumima ??

S kojim pravom utječeš na labilnije dioničare da izgube i ono malo preostale vrijednosti (oni koji su ulazili na puno većim razinama cijene), da bi sebi jeftino natrpao džepove vrijednim dionicama IGH od nekih nesretnika ??
Zamisli se malo. Sve da i bude po tvome, i da dionica stvarno i dosegne tih tvojih 401 kunu, trebaš upozoriti ljude da im je to premala razlika u cijeni da bi se isplatilo riskirati zbog vrlo upitnog malog profita (uz naravno veliki rizik da ne bude tako kako si ti zamislio!), a ne ih navlačiti na prodaju! Jer ako i bude po tvome, cijena će opet brzo porasti kako je i brzo padala, jer ima previše zainteresiranih za kupnju po takvim cijenama..
A ljudi koji će tebi prodati više neće moći po tim cijenama kupiti, nego naravno puuuno skuplje (od tebe).

Ipak, ljudi znaju da dionica IGH (ali naravno i INGRE) više nije ona ista od jučer – od danas je "krvna slika" HR-građevinara potpuno promijenjena !!!

http://www.poslovni.hr/vijesti/-drzava-bi-u-ingrinu-vlasnicku-strukturu-trebala-uci-sa-20-do-25-posto-209979.aspx

Stečaja nema za INGRU (IGH-u nije ni prije prijetio), ali stvara se moćna platforma za izlazak naših građevinara na strana tržišta. A bome i na domaća, jer ako se budu realizirali Čačićevi projekti s našim građevincima, a na čemu se očito intenzivno radi, samo ti Čačićevi projekti se mjere u milijardama EUR!!!

Ovo je suštinski i najznačajniji projekt Vlade i Čačića – i oni dobro znaju da je rast gospodarstva koji su obećali baziran upravo na ovome. Na tome će dobiti ili izgubiti izbore, i još važnije spasiti zemlju ili je otjerati u propast. I zato će se dobro potruditi da projekt uspije pa smatram da je dobro biti sudionik cijele ove nadajmo se na kraju uspješne priče, makar kao mali dioničar.

A da ne spominjemo još ostale projekte IGH o kojima će se intenzivno pričati na jesen, kao npr. Zagrebački aerodrom od nekoliko stotina mil. EUR za koji je Ugovor kao što znamo potpisan ?

Pobjeda, živi ali i pusti druge da žive – bit ćeš sretniji, a možda nešto i zaradiš 😉

A mene nemoj nazivati navlakuša, jer se pokazalo da si to upravo ti ! Ja sam kao što sam već i rekao investitor u dionice i zanima me mogućnost zarade na duže staze (kao zamjena ulaganju u oročenu štednju), a ne dnevni špekulant..

Lp,
G.

p.s. to što si ti slučajno pogodio "odbijanac" – samo se nemoj hvaliti s time! Jer svi dobro znamo zbog čega je ovaj "odbijanac" (nije zbog tvoje kristalne kugle, nego vidi gornji link) – a pogotovo kod INGRE +20%

http://www.jutarnji.hr/tajni-pregovori-cacica-i-propalih-gradevinskih-mocnika–drzava-ulazi-u-ingru–igh–konstruktor-i-dalekovod-/1040672/


http://www.jutarnji.hr/tajni-pregovori-cacica-i-propalih-gradevinskih-mocnika–drzava-ulazi-u-ingru–igh–konstruktor-i-dalekovod-/1040672/

Znaci ipak igh neće u stečaj?
Ajd fala Bogu sutra možete krenuti prema 561 kuni.

Aj uživajte jer sada kada je gradevinarstvo pokrenuto igh može samo gore.
Lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Sastanak i glasine potvrđeni !!!

A što je sad s glasinama o stečaju IGH, Dalekovoda i Ingre ? Dali te glasine šire isti igrači prema potrebi ?


Sastanak i glasine potvrđeni !!!

Danas očito nove nepovoljnije glasine i rasprodaja.

Kinezi u CG, u Bosni . Kinezi svuda oko nas……….

http://www.vecernji.hr/vijesti/kinezi-zainteresirani-izgradnju-auto-ceste-banja-luka-split-clanak-430980
Kinezi će nas spasiti, mašala!!!!!!

New Report

Close