IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



BakicaVuka @ samo ti daj..ja se uopce ne nerviram u cashu i cekam kupovne razine [rolleyes]

Samo ti čekaj. Ali da ti se nebi dogodilo da kad naumiš kupiti na prodaji baš i ne bude dovoljno za sve takve kao ti. Događalo se več, tako da nečeš biti prvi.
[/quote]
ja vidim samo usko grlo u prodaji… [cool] [yawn] KUPNJE (114) – IGH-R-A PRODAJE (1.767) – IGH-R-A

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




BakicaVuka @ samo ti daj..ja se uopce ne nerviram u cashu i cekam kupovne razine [rolleyes]

Samo ti čekaj. Ali da ti se nebi dogodilo da kad naumiš kupiti na prodaji baš i ne bude dovoljno za sve takve kao ti. Događalo se več, tako da nečeš biti prvi.
[/quote]
ja vidim samo usko grlo u prodaji… [cool] [yawn] KUPNJE (114) – IGH-R-A PRODAJE (1.767) – IGH-R-A
[/quote]

to nema veze s IGH kao što niti ovaj pad ispod 700 kn nema veze s IGH, jednostavno je stanje na ZSE komatozno i kupnja se totalno povukla, a onda se prodaja u pravilu počne spuštati dolje. ako ovako kilavo nastavi na ZSE, može IGH pasti i na 500 kn, ali može u 15 minuta i preko 700 kn

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.





BakicaVuka @ samo ti daj..ja se uopce ne nerviram u cashu i cekam kupovne razine [rolleyes]

Samo ti čekaj. Ali da ti se nebi dogodilo da kad naumiš kupiti na prodaji baš i ne bude dovoljno za sve takve kao ti. Događalo se več, tako da nečeš biti prvi.
[/quote]
ja vidim samo usko grlo u prodaji… [cool] [yawn] KUPNJE (114) – IGH-R-A PRODAJE (1.767) – IGH-R-A
[/quote]

to nema veze s IGH kao što niti ovaj pad ispod 700 kn nema veze s IGH, jednostavno je stanje na ZSE komatozno i kupnja se totalno povukla, a onda se prodaja u pravilu počne spuštati dolje. ako ovako kilavo nastavi na ZSE, može IGH pasti i na 500 kn, ali može u 15 minuta i preko 700 kn
[/quote]
Prije bih bio siguran na 400 kuna na 700 je sad nemoguće niti u ludilu.

http://www.poslovni.hr/vijesti/ipsilon-ide-dalje-208243.aspx

Da li bude tu nešto za nas?


http://www.poslovni.hr/vijesti/ipsilon-ide-dalje-208243.aspx

Da li bude tu nešto za nas?


Za nas će biti kroz desetak dana a možda i malo više odlična prilika dokup dionice IGH po 400 kuna pa nas nije niti briga za ipsilon. No kad smo kod ipsilona što je s onim prema Bjelovaru i Koprivnici kako čujem ništa od autoceste ako bude love možda samo brza cesta ali i to možda.

Građevinska aktivnost u Hrvatskoj i dalje u padu

Građevinska aktivnost i dalje nezaustavljivo pada te je prema podacima Državnog zavoda za statistiku vrijednost radova u ovom sektoru u prvom tromjesečju pala za dodatnih 13,7 posto.

ČINJENICA A NE DRUKANJE NITI NADA, SAMO PUKA ČINJENICA!!!!!

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



http://www.poslovni.hr/vijesti/ipsilon-ide-dalje-208243.aspx

Da li bude tu nešto za nas?


Za nas će biti kroz desetak dana a možda i malo više odlična prilika dokup dionice IGH po 400 kuna pa nas nije niti briga za ipsilon. No kad smo kod ipsilona što je s onim prema Bjelovaru i Koprivnici kako čujem ništa od autoceste ako bude love možda samo brza cesta ali i to možda.
[/quote]
Kojih 10 dana na stranim burzama pokolj krvi do koljena IGH će pasti puno brže nego su predviđali najveći pesimisti.

Koji spuštaju dionicu,ti će ju i dizati !

abt@a ko ce dizat ? ovi sto skupljaju po 2 komada denvno na kupnji … [shocked]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kakva ste vi hrpa luzera.
Burzu nitko ne diže i ne spušta, ovisi o mnogo faktora, makrozbivanja , monetarne politike zemlje, poslovanju tvrtke (što je po meni najvažnije) te o očekivanjima te tvrtke. A svi vi koji mislite da neki "zli ljudi spuštaju i pumpaju burzu" nema vam spasa, primite se učenja i knjiga, jer ste na najboljem putu da pogubite sav novac

reisman*

tako je!
Ali i ti moraš shvatiti nakon što su neki, većina u golemom minusu jedino teorija urote čisti njihovu savjest i spašava ih.

Inače bi shvatili i prihvatili da su pljuga i prodali .
Ovako trabunjaju i čekaju.

A GDJE JE MRKI SADA?

REKAO SAM VAM, SITUACIJA U GRAĐEVINRASTVU U HRVATA JOŠ NIJE NA DNU, BITI ĆE TEK NEKOLIKO MJESECI NAKON ŠTO POREZ NA NEKRETNINE STUPI NA SNAGU. AKO ĆE BITI OVIH 1.5% KAJ SPOMINJU BITI ĆE KRVI NA BURZI – 1000 KUNA BITI ĆE SAN

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!




http://www.poslovni.hr/vijesti/ipsilon-ide-dalje-208243.aspx

Da li bude tu nešto za nas?


Za nas će biti kroz desetak dana a možda i malo više odlična prilika dokup dionice IGH po 400 kuna pa nas nije niti briga za ipsilon. No kad smo kod ipsilona što je s onim prema Bjelovaru i Koprivnici kako čujem ništa od autoceste ako bude love možda samo brza cesta ali i to možda.
[/quote]
Kojih 10 dana na stranim burzama pokolj krvi do koljena IGH će pasti puno brže nego su predviđali najveći pesimisti.
[/quote]
Znaš li što je pesimist?
Samo vrlo dobro informirani optimist!

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close