IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mene samo strah da marginaši IGH ne sruše na nominalu i to bi se moglo lako dogoditi.


Burza je mrtva i do jeseni teško da će biti kakvih bitnijih pomaka u valuaciji dionica. Sredina je lipnja i do Velike Gospe se nitko nebi trebao previše opterečivati time što se događa na burzi. Ali najesen … biti će zanimljivo. Naročito ako prođe, a trebao bi, Čačićev investicijski program. Valjda će se do tada stišati i panika oko Grčke i Španjolske. Uglavnom, treba se strpiti još dva mjeseca, a onda će valjda i IGH zagaziti u neke sebi realnije cijene.

Sve krivo, niti Čačić niti Grčka ne mogu spasiti IGH nego uprava. Čačić može imati posebni program samo u Mađarskoj. U Grčkoj neće biti bolje nikad, pa ni onda.


Mene samo strah da marginaši IGH ne sruše na nominalu i to bi se moglo lako dogoditi.

Oni su kolega odavno prodali.
Kontinuirano ruše cijelu burzu,a do kad će to samo oni znaju?!

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

@ modrljin
Vidim, kužiš materiju. Uprava IGH je srušila sve dionice, a ne samo ovu.
Ostavi se burze.

rok and rol

cijena igh je 666
sretno svima, posebice onima koji čekaju realnu cijenu igh dionice a to je ispod 500 kuna.

LP

p.s. kako je lijepo biti u pravu – btw ide ovo do nekih 580 kn prije novog kratkog odbijanca…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


rok and rol

cijena igh je 666
sretno svima, posebice onima koji čekaju realnu cijenu igh dionice a to je ispod 500 kuna.

LP

p.s. kako je lijepo biti u pravu – btw ide ovo do nekih 580 kn prije novog kratkog odbijanca…


Da, kad bi se bilo u pravu. Ali avaj …


@ modrljin
Vidim, kužiš materiju. Uprava IGH je srušila sve dionice, a ne samo ovu.
Ostavi se burze.

To nisam rekao. Rekao sam da je IGH u banani i da ju neće spasiti ni Čačić ni Grčka kako ti misliš. Hvala na savjetu, vidim da sve kužiš i da si dobronamjeran.

Barem ce smanjit troskove osoblja. 200 novih otkaza, ostalima 20 posto dole placa. Jel ono strucno osoblje najvece bogatstvo IGH?

Vidim da svi dajete jedinice….Ne znate za to ili mislite da se ne smije znat ili mislite da je to dobro? Pa to znaju i djeca u vrticu u Folnegovicevom….


Barem ce smanjit troskove osoblja. 200 novih otkaza, ostalima 20 posto dole placa. Jel ono strucno osoblje najvece bogatstvo IGH?

je, je, zato ce sad igh sigurno u stecaj. ma, ide to dolje, mora to u stecaj…

disclaimer: ovaj post nije nagovor na kupnju ili prodaju, vec je izraz osobnog misljenja



Barem ce smanjit troskove osoblja. 200 novih otkaza, ostalima 20 posto dole placa. Jel ono strucno osoblje najvece bogatstvo IGH?

je, je, zato ce sad igh sigurno u stecaj. ma, ide to dolje, mora to u stecaj…
[/quote]

Zasto bi islo u stecaj? Ja samo kazem da ce biti nesto manje doktora i nesto ojacane konkurencije…nista drugo…..btw, koliki je odnos vrijednosti projektiranja potencijalne "plinske gazprom cijevi" kroz Hrvatsku i projektiranja Dalmatine?

66x prvi put..66x drugi put … oce li treci put bit prodano…
[yawn] [proud]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close