IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/oKxWmWrqohzsEdGoXzIEOQ==.pdf
[thumbsup]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

@inverter
ajde stavi 200 komada na prodaju na 700 kn pa ćemo vidjeti ima lu kupnje? [cool]


@inverter
ajde stavi 200 komada na prodaju na 700 kn pa ćemo vidjeti ima lu kupnje? [cool]

imas do 750 koliko hoces pa lupaj…sto ti je 20 tak kuna skuplji ulaz za ovaj biser od dionice [tongue] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



@inverter
ajde stavi 200 komada na prodaju na 700 kn pa ćemo vidjeti ima lu kupnje? [cool]

imas do 750 koliko hoces pa lupaj…sto ti je 20 tak kuna skuplji ulaz za ovaj biser od dionice [tongue] [lol] [lol]
[/quote]

Evo danas se baja odvazio i stavio 100-icu na 700,pokusavajuci pritisnuti cijenu dolje.No, otisla mu je nepovratno 100-ica.Isto tako i proslotjednom manevru s 150 kom.
Pametni tuku po asku cim je malo veci od nekoliko.Ja moram priznati da bih isto ucinio ali nema vise baruta.
LP


@pobjeda što ćemo sada????

čekamo 401 kunu

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



@pobjeda što ćemo sada????

čekamo 401 kunu
[/quote]
čekat ćete i niže … jer je već sada jasno da dioničarima neće ostati ništa.

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.




@pobjeda što ćemo sada????

čekamo 401 kunu
[/quote]
čekat ćete i niže … jer je već sada jasno da dioničarima neće ostati ništa.
[/quote]

a jel? obrazloži tu teoriju nakon provedenog dokapa i uspješnog plasiranja obveznica [yawn]

Ruski Gazprom otvara predstavništvo u Zagrebu

http://www.poslovni.hr/vijesti/ruski-gazprom-otvara-predstavnistvo-u-zagrebu-207207.aspx

Institut IGH je danas putem Zagrebačke burze izvijestio o iskupu komercijalnih zapisa.

IGH je objavio da je 8. lipnja iskupio u cijelosti u nominalnom iznosu (po cijeni od 100 posto) 4. tranšu komercijalnih zapisa u iznosu od 11,100.000 eura, pod oznakom IGH-M-223A, stoji u kratkoj obavijesti.

Nema više problema s likvidnosti ka šta imaju ostali iz branše da ne imenujem sad.. [thumbsup]

A ovo nikako da padne na 600, pa ka će više da mi uleti u onu moju mrižu dole…

Puno gladni usta – malo ribe [lol] [lol]

Adio lipi

Ova poruka nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica... Ali bakica voli kad svi zaradite.. Lipi moji..


Institut IGH je danas putem Zagrebačke burze izvijestio o iskupu komercijalnih zapisa.

IGH je objavio da je 8. lipnja iskupio u cijelosti u nominalnom iznosu (po cijeni od 100 posto) 4. tranšu komercijalnih zapisa u iznosu od 11,100.000 eura, pod oznakom IGH-M-223A, stoji u kratkoj obavijesti.

Nema više problema s likvidnosti ka šta imaju ostali iz branše da ne imenujem sad.. [thumbsup]

A ovo nikako da padne na 600, pa ka će više da mi uleti u onu moju mrižu dole…

Puno gladni usta – malo ribe [lol] [lol]

Adio lipi


Da, netko je pokusao u prosla 2 dana manipulirati s cijenom postavljajuci nalog od 150 kom,pa jucer i 100.
S obzirom da su oba popana, i taj je prestao s manipulacijama.
Ja bih zaista volio vidjeti koji je to investitor koji se iskarcava ispod 700 a znajuci koji su igraci usli na 760 gdje je, sveukupno, uspricano 20 mil.eura.
Kada se ti mocni igraci odluce da dignu cijenu na 3000, biti ce u hipu ostavrena a da se mali nece niti okrenuti jer nece shvatiti sto se dogadja.
Uzivajmo u skupnjanju mrvica sa stola do tada.
lp

A kad se odluči srušiti na 500 kuna onda to ide kao od šale.

Burza je mrtva i do jeseni teško da će biti kakvih bitnijih pomaka u valuaciji dionica. Sredina je lipnja i do Velike Gospe se nitko nebi trebao previše opterečivati time što se događa na burzi. Ali najesen … biti će zanimljivo. Naročito ako prođe, a trebao bi, Čačićev investicijski program. Valjda će se do tada stišati i panika oko Grčke i Španjolske. Uglavnom, treba se strpiti još dva mjeseca, a onda će valjda i IGH zagaziti u neke sebi realnije cijene.

New Report

Close