IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Danas utvrđujemo put prema novom dnu.

Ja bi prije rekao odbijanac.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

over25 @ tebi je odbijanac jos od 2500 kn [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@inverter
Vidjećeš kolega danas kad Radić skupi lovu ,a sutra relly [thumbsup]

Što misliš da je netko prije dva/tri mjeseca kupovao onolike količine bez -veze u rasponu cijene 700-900 kn.Taj isti će Vam prodavati troduplo više i zaraditi 10-12 milja kuna u periodu od 6 mjeseci.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

over25 @ moze ,,bas se veselim uskakanju u vlakić … [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Pa evo maca popala s aska 150 laganih komadica,
hvala mu za iskrcaj.
Ja ,unatoc ozbiljnoj situaciji,acekujem uspjesni zavrsetak kapitalnog osnazivanja te napokon do kraja godine da dodjemo oko 2000.
Nadam se da i ostale dionice nakon ,ocito tmurnog, ljeta krecu na putu prema gore.
lp




corot* misliš?

a ovakve izjave će sigurno pomoći igh da raste???

Hrvatska dotakla "dno dna": "Više ni jedna kuna ne smije u građevinu i energetiku"
http://www.index.hr/vijesti/clanak/hrvatska-dotakla-dno-dna-vise-ni-jedna-kuna-ne-smije-u-gradjevinu-i-energetiku/618490.aspx

hhahahahahaa


Jel ovaj tvoj zluradi "hhahahahahaa" obilježje tvojih dobronamjernih temeljnih ljudskih vrijednosti i dobrote? Bolje si nađi neku pozitivniju vijest za radovanje i veselje. Onako, čisto judski.

[/quote]
ljudski se veseliti da više nema hdz-a i pljačke preko igh i inih firma…to je veselje..
veselje je da više nema idiotskih ideja poput gradnje nepotrebnog mosta (tzv. pelješki lopovluk)…veselje je da će se obustaviti gradnja nepotrebnih idiotarija…

zbog toga kaj su se ekipa poput tebe veselila takvim ludim projektima je stanje RH sada…

pa ti mene legendo reci gdje je moral i što je moral???
el moral to kaj se veseliš daljnjoj gradnji autocesta – za vrijeme bivše vlade cijena po m2 narasla je više od 10 puta???!!!! – el to moral???

sinko niti znaš tržiti na burzi niti znaš kaj je moral..
laku noć i sretni vlažni snovi sa igh na 800+ kuna…7lp
[/quote]
Pomiješao si kruške i jabuke. Ovo o čemu ti pišeš svakako ukazuje na to da ti nije jasno sve o čemu si pisao. IGH je učestvovao u autoputu jer je hrvatska najveća i najznačajnija projektantska tvrtka, a ne isključivo zato što su pojedinici bili povezani sa ADZ-om. Kad su bude opet gradilo (ne samo autoputevi), a bude se već od jeseni, IGH će opet biti unutra i to pod SDP-om (jer je SDP sada na vlasti). To je naprosto tako, shvatio ti ili ne.
Svoja zicer i pametna ulaganja svedi na vezanu štednju u banci. Tamo si siguran, kad već nisi siguran u nemirnim vodama burzovne ulagačke aktivnosti.


Pa evo maca popala s aska 150 laganih komadica,
hvala mu za iskrcaj.
Ja ,unatoc ozbiljnoj situaciji,acekujem uspjesni zavrsetak kapitalnog osnazivanja te napokon do kraja godine da dodjemo oko 2000.
Nadam se da i ostale dionice nakon ,ocito tmurnog, ljeta krecu na putu prema gore.
lp

A ja mislio da s novopridošlom lovom plaćaju dospjele obaveze. Kakav kapital? Samo knjigovodstveni.


Danas utvrđujemo put prema novom dnu.

Ask prosipao 150 komada po bidu još jedan takov iskrcaj i bid neće izdržati.

Ima što novog?
Ako netko nešto zna bilo bi ljepo da podjeli info sa nama.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



Danas utvrđujemo put prema novom dnu.

Ask prosipao 150 komada po bidu još jedan takov iskrcaj i bid neće izdržati.
[/quote]

Zasto lazete neuke kolega,
pa od 10.28-10.41 sve je rjeseno udarom po asku s 12 transakcija….joj cemu sve mutikase pribjegavaju,nevjerovatno podlo i pokvareno.
No znam da se nesramis jer ti to nije u krvi.

@mia III
mickan/bilogorac je naš vrli forumaš "šef", a treba ga razumijeti jer IGH mu je bolna točka (otkad je ušao na 3000kn, a izašao 15 dana poslije na 1800 kn)

da se vratim na temu – zna li se kako je prošlo izdavanje novih obveznica?



@mia
III
mickan/bilogorac je naš vrli forumaš "šef", a treba ga razumijeti jer IGH mu je bolna točka (otkad je ušao na 3000kn, a izašao 15 dana poslije na 1800 kn)

da se vratim na temu – zna li se kako je prošlo izdavanje novih obveznica?


Tu gledaš http://zse.hr/default.aspx?id=20 i kad bude saznat ćemo.

New Report

Close