IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa IGH je naj veća prevara na ZSE samo ćete vidjet rasplet u negativnom smislu

Koliko negativnom 400 , 500 ili 600 kuna ?



A loše jer je ovim srušen book, odnosno sama vrijednost firme.

Book je pao sa nekih 2.480 kn na 1.800, znači trenutno se dionica trguje na cca 0,4 booka
[/quote]

Nije tocno kolega, book je 2054kn…digitron u ruke.


Dok se ne riješi pitanje Grčke, teško da će biti ikakvih pozitivnih pomaka na bilo kojoj, a ne samo IGH dionici.

Kakve veze ima pitanje Grčke. Ja sigurno neću kupovati grčke obveznice a vjerovatno ni itko od vlasnika dionica IGH.

pobjeda ovo pobjeda ono, prozivali me, vrijeđali a IGH niti makac. 735 kuna sa tedencijom daljnjeg pada.
Ma ići će igh i do 900 kuna ali nakon toga opet daljnji pad. Konočno dno, dno svih dna, nećete vidjeti ove godine.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


pobjeda ovo pobjeda ono, prozivali me, vrijeđali a IGH niti makac. 735 kuna sa tedencijom daljnjeg pada.
Ma ići će igh i do 900 kuna ali nakon toga opet daljnji pad. Konočno dno, dno svih dna, nećete vidjeti ove godine.

Kolega, da bi išao na 400 ili 500 kako ti kažeš mora da odradi jedan ludi odbijanac koji će trajati 7-9 dana do cijene 1800-2000 kn.

Viđeno mnogo puta i tom se ja nadam [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



pobjeda ovo pobjeda ono, prozivali me, vrijeđali a IGH niti makac. 735 kuna sa tedencijom daljnjeg pada.
Ma ići će igh i do 900 kuna ali nakon toga opet daljnji pad. Konočno dno, dno svih dna, nećete vidjeti ove godine.

Kolega, da bi išao na 400 ili 500 kako ti kažeš mora da odradi jedan ludi odbijanac koji će trajati 7-9 dana do cijene 1800-2000 kn.

Viđeno mnogo puta i tom se ja nadam [thumbsup]
[/quote]
1200 je bio zadnji odb. sljedeci je nizi (ako ga bude)

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




pobjeda ovo pobjeda ono, prozivali me, vrijeđali a IGH niti makac. 735 kuna sa tedencijom daljnjeg pada.
Ma ići će igh i do 900 kuna ali nakon toga opet daljnji pad. Konočno dno, dno svih dna, nećete vidjeti ove godine.

Kolega, da bi išao na 400 ili 500 kako ti kažeš mora da odradi jedan ludi odbijanac koji će trajati 7-9 dana do cijene 1800-2000 kn.

Viđeno mnogo puta i tom se ja nadam [thumbsup]
[/quote]
1200 je bio zadnji odb. sljedeci je nizi (ako ga bude)
[/quote]
Nije to bijo taj odbijanac.To je bio na utjecaj drugih dionica jer je cijela burza odradila"lažni" odbijanac.
Sjeti se odbijanca sa 1200 na 2500 prije godinu dana,sjeti se INGRE,DLKV sa 200 na 320 kn itd…
Zato ovdje očekivam jedan malo jači al kratkoga vijeka i nazad na 950 -1100 kn al nikako na ove razine i na razine o kojem pobjeda govori.
Mislim da će dno IGH biti oko 1000 kn ako se nastavi ova agonija sa svijetom.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]




A loše jer je ovim srušen book, odnosno sama vrijednost firme.

Book je pao sa nekih 2.480 kn na 1.800, znači trenutno se dionica trguje na cca 0,4 booka
[/quote]

Nije tocno kolega, book je 2054kn…digitron u ruke.
[/quote]

Jesi siguran, po meni je 1800,00 kn, ako je podatak o vrijednosti booka prije dokapa od 2.480 kn točan.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Pobjeda pobjeda…. Mijenjas te datume svaki dan… Tebe ce tvoja gorcina dotuc

Ostaje za vidjeti tko je ovaj baja ali,nesluzbeno, jak igrac iz ruske gradjevine.S obzirom da su rusi iznimno uticajni u Crnoj Gori,uopce se nebih iznenadio u iznenadne obrate u nasu korist i ondje.No to je nebitno.Kljucno je trziste bivseg SSSR-a a posebice Rusije.
Uzivajmo

http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/trziste-kapitala/–veniamin-mezhibovskiy-stekao-udjel-od-227-posto-u-institutu-igh-/
evo Baje…to je nas paradni konj za trku po SSSR,
Idem nesto popiti….sljedi jos malo skupljanja na ovim razinama a onda katapult u troskoku,
lp

http://www.seebiz.eu/ruski-biznismen-najveci-pojedinacni-kupac-dionica-igh/ar-35592/

http://www.poslovni.hr/vijesti/veniamin-mezhibovskiy-radicu-ulaznica-za-gazprom-205480.aspx

ako me sjecanje ne vara kupili su rusi adpl po 250 pa znamo po kojoj se cijeni trenutno isti trzi

New Report

Close