IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega Mangat, ja se uopće ne žalim, i svjestan sam i rizika.

Al pogledajte ovo:

U skladu s prvom špekulacijom su i one prijašnje koje se odnose na to da bi u IGH mogao ući Behtel, Strabag, Trigranit, GTC ili čak neki britanski developerski fondovi.

Uh, ovo bi bilo fenomenalno ako je istina, jer onda bi s velikima u kompi bilo posla ko u priči, i to po cijelom svijetu – zaboravi nelikvidnost i recesiju u Hrvatskoj. Jupiii

http://www.poslovni.hr/vijesti/zavrsen-drugi-krug-upisa-dionica-igh-kupac-velika-strana-tvrtka-205246.aspx

ma svaka čast pozitivnim vijestima…ali ovdje je bilo tolko euforije i katastrofe u zadnje tri godine da ni jedno ekstremno stanje nije dobro kolege…samo je bitna hladna glava … nos nekih kolega ( npr invertera )za vlakove . …i igrat se pametno …

Ma bit ce tu svega, nece to rast svaki dan 7% to bih morao biti lud da mislim..i padat ce itd… Ali vijest je dobra,jako dobra…

zadnja 734 kn….to je bilo to od rasta, do kraja tjedna ponovo ispod 700 kn [cry]

http://www.poslovni.hr/vijesti/nadzorni-odbor-i-upravu-igh-cekaju-velike-promjene-dolaze-zvucna-imena-205305.aspx

Joka treba skocit 50% ??? Ako ne skoci 50% onda ide na nominalu. Jel vi to samo drukate ili nemate pojma?

Jure Radić
Svi smo mi bili svjedoci gomile lažnih vjesti koje je doticni plasirao kroz medije
zadnjih godina sa namjerom da podigne cjenu dionice bilo je tu stvarno laži
na kubik i kvadrat..
pitam se koja je to misteriozna firma kupila dionice i zasto Jure suti o tome i
pod kojim uvjetima su uopće dionice kupljene kad u prvom krugu nikoga nisu zanimale po ovoj cijeni..
Dali jos postoji neki pozadinski dogovor kojeg nismo svjesni možda je >Jure morao ko zna što još ispod stola ponuditi nebili nagovorio dotićnu firmu da uzme IGH po ovoj cijeni..

Previse se ovdje suti o svemu da bi to bila cista posla zasto je tajna tko je kupio…
Biti će ovdje opet teških šprekulacija i muljaža…
Ne velim da dionica vrijedi ili ne vrijedi ovu cijenu ja zasada nisam nimalo zainteresiran…
Netko ce tu dobro zaraditi a bome i popušiti…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


zadnja 734 kn….to je bilo to od rasta, do kraja tjedna ponovo ispod 700 kn [cry]

Lega , nemoj biti toliko ljubomoran, pa ništa se nije spektakularno desilo, tek kad se sazna kupac, te promjeni uprava , tek onda treba očekivati brzi rast, a koga briga što si ti zaglibio u Validusu, pa tvoj problem.

Evo novih vijesti;

znači dokap je uspio po 759,54 Kuna. Znači 105.590 dionica je kupljeno po 759,54 Kuna.

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/195221/Legendarni-Radicev-IGH-dobiva-novog-vlasnika.html

Drugim riječima imamo novog vlasnika ?

imamo novog vlasnika tj. RUSI su ušli unutra, isti oni rusi koji su kupili vinariju i hotel od ZDJELAREVIĆA


imamo novog vlasnika tj. RUSI su ušli unutra, isti oni rusi koji su kupili vinariju i hotel od ZDJELAREVIĆA


A KINEZI…..


Jure Radić
Svi smo mi bili svjedoci gomile lažnih vjesti koje je doticni plasirao kroz medije
zadnjih godina sa namjerom da podigne cjenu dionice bilo je tu stvarno laži
na kubik i kvadrat..
pitam se koja je to misteriozna firma kupila dionice i zasto Jure suti o tome i
pod kojim uvjetima su uopće dionice kupljene kad u prvom krugu nikoga nisu zanimale po ovoj cijeni..
Dali jos postoji neki pozadinski dogovor kojeg nismo svjesni možda je >Jure morao ko zna što još ispod stola ponuditi nebili nagovorio dotićnu firmu da uzme IGH po ovoj cijeni..

Previse se ovdje suti o svemu da bi to bila cista posla zasto je tajna tko je kupio…
Biti će ovdje opet teških šprekulacija i muljaža…
Ne velim da dionica vrijedi ili ne vrijedi ovu cijenu ja zasada nisam nimalo zainteresiran…
Netko ce tu dobro zaraditi a bome i popušiti…

Lipi moj

Čudiš se što Jure šuti i ne kaže ko je misteriozni ulagač?

Pa sve ti piše u novinama prika, samo triba pažljivo čitat:

U IGH nam nisu željeli komentirati ove navode, pozivajući se na zakonsku zabranu. Poručuju kako će uskoro objaviti popis novih dioničara. S obzirom da povećanje još nije upisano, ne mogu zasad otkriti tko su upisnici.
Od izvora bliskih IGH doznajemo kako će se velike promjene dogoditi u Nadzornom odboru kompanije, ali i Upravi. Promjene će, špekulira se, uključivati značajno osnaživanje navedenih tijela, i to – kako doznajemo – zvučnim imenima iz financijskog sektora.

Ovdi sve piše, i pametnom dosta [thumbsup]

Ja sam danas još podeblja, jer ovakve dobre vijesti, uz minimalan rast cine su ko dar s neba [bye]

Hvala prodavačima,
i lipi pozdrav svima

Ova poruka nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica... Ali bakica voli kad svi zaradite.. Lipi moji..

New Report

Close