IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gradilište Pelješkog mosta pretvara se u trajektnu luku za kamione

Kamionski promet riješio bi se trajektnom vezom koja će se uspostaviti na mjestu gradilišta Mosta Pelješac. Prema našim informacijama na lokacijama gdje je trebao početi i završiti Pelješki most bit će trajektna pristaništa na kojima će se se ukrcavati kamioni. Na taj način želi se iskoristiti ono što je dosada napravljeno u projektu izgradnje Pelješkog mosta!

Još malo i službeno. Napokon da su shvatili da je taj most suluda prevara!

lp

p.s. nisam li bio u pravu da će sdp razjebati ove sulude prevarantske poslove koje je igh trebao raditi?
Još mi samo nije jasno kaj je sa zračnom lukom, ali i to ćemo vidjeti

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Gradilište Pelješkog mosta pretvara se u trajektnu luku za kamione

Kamionski promet riješio bi se trajektnom vezom koja će se uspostaviti na mjestu gradilišta Mosta Pelješac. Prema našim informacijama na lokacijama gdje je trebao početi i završiti Pelješki most bit će trajektna pristaništa na kojima će se se ukrcavati kamioni. Na taj način želi se iskoristiti ono što je dosada napravljeno u projektu izgradnje Pelješkog mosta!

Još malo i službeno. Napokon da su shvatili da je taj most suluda prevara!

lp

p.s. nisam li bio u pravu da će sdp razjebati ove sulude prevarantske poslove koje je igh trebao raditi?
Još mi samo nije jasno kaj je sa zračnom lukom, ali i to ćemo vidjeti


Bit će veselo sdp ne voli Juru i logično da IGH tone prema 600 kuna samo da ne ode i niže toga me strah.

Sdp ne voli juru..ahahahah, ali vole njihovu konkurntsku kompaniju? Postoji li takva?

Firma tipa IGH nema konkurencije u ovom dijelu Europe, tako da samo malo strpljenja i bit će, bit će.
Čak i nije bitno do kuda će padati, nego je bitno do kuda će rasti kad jednom dođe do toga da se sve poklopi. Ponedjeljak je zadnji dan roka za dokapitalizaciju. U utorak bi se valjda moglo već znati koliko je dionica prodano i koliko novaca skupljeno.


Firma tipa IGH nema konkurencije u ovom dijelu Europe, tako da samo malo strpljenja i bit će, bit će.
Čak i nije bitno do kuda će padati, nego je bitno do kuda će rasti kad jednom dođe do toga da se sve poklopi. Ponedjeljak je zadnji dan roka za dokapitalizaciju. U utorak bi se valjda moglo već znati koliko je dionica prodano i koliko novaca skupljeno.

Nema konkurenciju?
To je sigurno ili?
Juri Radiću propao ‘povijesni’ posao u Čečeniji vrijedan 100 milijuna eura

IGH već godinama pobjeđje na gotovo svim natječajima za projektiranje, pa čak i nadzor, ali nakon toga za te poslove angažira druge tvrtke. Tako IGH stoji iza mnogih studija, projekata i nadzora, iako ih je u biti izradio netko drugi!

U svibnju prošle godine (2009) Jure Radić je na velika zvona objavio kako je njegov IGH u suradnji sa slovenskom Riko grupom dobio posao za projektiranje hidroelektrana u Čečeniji vrijedan 100 milijuna eura.

Partner u tom poslu Riko grupa shvatila je kako IGH nema iskustva u projektiranju hidrocentrala, već da im je primarna djelatnost projektiranje mostova i cesta, pa je posao povjerila drugoj hrvatskoj tvrtki, Elektroprojektu.

A to je samo jedna mala nit.

p.s. vidim da IGH nije niti radio studiju u CG – zakaj – jer nezna – i jer ju je konkurencija POMELA

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Pobjeda vijest iz 2009.???? Ovo već postaje otužno.. iGH nema pojma? Ti si totalni ignorant i pojma nemaš o čemu pričaš… Tebe više ozbiljno ne shvaća ni osoba koja prvi puta kreće na ZSE… Toliko gorčine ja nigdje nisam vidio…

Konkurencija?…Najveći institut ove vrste u JI Europi i sl… Dal se netko od vas pita jel ovakav igh uopce moguc? To da je najveci i ne mora bas biti za pohvalit se. Ako pogledate listu zaposlenika, prvih 250 su direktori, tajnice, administracija. Naravno da konkurencije ima, po svim djelatnostima koje igh radi. Istina, igh ima objedninjeno ono sto imaju tri konkurentske firme zajedno. Istrazivanje, projektiranje, nadzor…i sve sto ide unutra. Pa postoji firma koja ima 10 zaposlenih i radi ono sto radi odjel u igh s 20 zaposlenih i cijelom upravljackom piramidom iznad. Ako se igh uistinu dokapitalizira da bi se vratio svojoj osnovnoj djelatnosti, ovako nece moci biti konkurentan. Nekad je postojala vertikala direktor-direktor zavoda-šef odjela…i gotova priča. Raspitajte se kako to izgleda sada. Zato mislim da je konkurencija (koje kao nema) i te kako opasna po igh.

eto biznisa

IGH i Stipić grupa ulažu: Ruševna zgrada Nade Dimić postat će poslovno-stambena zona

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.



Gradilište Pelješkog mosta pretvara se u trajektnu luku za kamione

Kamionski promet riješio bi se trajektnom vezom koja će se uspostaviti na mjestu gradilišta Mosta Pelješac. Prema našim informacijama na lokacijama gdje je trebao početi i završiti Pelješki most bit će trajektna pristaništa na kojima će se se ukrcavati kamioni. Na taj način želi se iskoristiti ono što je dosada napravljeno u projektu izgradnje Pelješkog mosta!

Još malo i službeno. Napokon da su shvatili da je taj most suluda prevara!

lp

p.s. nisam li bio u pravu da će sdp razjebati ove sulude prevarantske poslove koje je igh trebao raditi?
Još mi samo nije jasno kaj je sa zračnom lukom, ali i to ćemo vidjeti


Bit će veselo sdp ne voli Juru i logično da IGH tone prema 600 kuna samo da ne ode i niže toga me strah.
[/quote]

Vidi njega, strah ga je… Jedna bevanda bi ti sinko dobro sjela, pa će biti manje straja [thumbsup]

A šta se tiče SDP-a, ne bi ja na nji trošio riči, jer oni jadni neznaju ko im glavu nosi..danas ovako-sutra onako [bye]

IGH Institut je jak, jako je jak, i nemojte brinut zanjega…

A šta se tiče Pelješkoga mosta, još će se tu koplja lomiti…opet pišu novine svašta…

Dok aktualna hrvatska vlast planira Dubrovnik s maticom zemljom uoči ulaska u Europsku uniju povezati tzv. koridorom kroz Neum, čelnici tog bosanskohercegovačkog mjesta uz more protive se takvom projektu. S druge strane, ministar pomorstva, prometa i infrastrukture Siniša Hajdaš Dončić (SDP) u srijedu je u Pločama izjavio da Dubrovčani zapravo ‘ne žele autocestu’, što je izazvalo brojne negativne reakcije u Dubrovniku

Tereza Kesovija, estradna zvijezda, za Slobodnu Dalmaciju osvrnula se na izjavu hrvatskog ministra, koju je dao u Pločama. ‘Molim malo poštovanja prema Dubrovniku! Jasno mi je da treba imati u vidu kolike su mogućnosti i što se može učiniti, ali izjaviti da Dubrovniku autocesta nije potrebna, znači zauzeti ‘baš me briga’ stav, a to Grad nije zaslužio’, ogorčeno se osvrnula na Dončićevu izjavu Tereza Kesovija.

Izrazila je i vlastito mišljenje o neumskom koridoru: ‘Koridor kroz Neum bolji je nego stajati na granici i uzrujavati se u koloni, ali to je privremeno rješenje i bilo bi bezobrazno izgraditi ga i misliti da se time sve riješilo.’

Negativne reakcije prema ministru uputili su i lokalni HDZ-ovci, ističući da je Dončićeva izjava nečuvena te pokazuje slabo poznavanje potreba i omalovažavanje stanovnika dubrovačkog kraja. ‘Ujedno je i uvrjedljiva za sve građane Dubrovačko-neretvanske županije, posebice zato što dolazi od jednog ministra prometa’, stoji u priopćenju gradskog odbora HDZ-a.

‘Uloga Dubrovnika od neprocjenjive je važnosti ne samo za Hrvatsku, nego i za Europu i cijeli svijet. Ne prihvaćamo ‘kićenje’ Dubrovnikom kada to nekome odgovara, a istodobno zapostavljanje u ključnim razvojnim projektima i pretvaranje naših građana u hrvatske građane drugog reda. Vlada koja zaustavi gradnju autoceste do Dubrovnika, Dubrovniku nije majka, nego maćeha’, poručili su.

Adio strpljivima,
veselićemo se uskoro, jako, i pivati od srca [cool]

Ova poruka nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica... Ali bakica voli kad svi zaradite.. Lipi moji..

evo malo tehnikalija osnovnih ..na rubu litice stoji…dole ogromna rupa cca 550 ceka vec godinama ,
[rolleyes] nemam igh niti mislim kupovati dok ne vidim ishod…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Danas je usto i zadnji dan roka za prijavu kupnje najmanje 500 dionica po 760 kuna. Sutra će valjda biti objavljeno jel bude što od te dokapitalizacije ili ne bude. Iako, uz ovakvo stanje EU i naše burze teško da išta može biti dobra vijest.

IGH kupnja 175 komada a prodaja 1.463 komada.

New Report

Close