IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kad cijela burza krene gore, IGH će krenuti jače, jer je takvo pravilo.

Prema kojem članku ZTK je to pravilo?






http://www.nacional.hr/clanak/129495/krah-slavonskog-gradevnog-diva

jos jedan na izdisaju….a oni jos i imaju poslova….


Pomalo prema 600 kuna.
[/quote]
bit ce tu i nominale ,treba vremena
[/quote]
Može doći i na minimalu,ali na zse postoje dionice i "dionice". U ove druge spada igh,koji u jednom danu na objavi neke vijesti,a ne posla dobivenog,odradi rast 50 % ,ako ne i više. Tko prati live dionicu jako dugo zna o čemu pričam.
Nema veće špekulantske dionice na zse.
[/quote]
badava to za one koji su kupili po 1000-1200 ili više…može narasti sada za 50% a opet su u minusu a gdje je 400 kuna ili još niže
[/quote]

A gdje je Vama kolega strpljenje? Ako se zeli zarada u nekoliko minuta onda bi trebali biti svercer ili nesto slicno tome. Ne ponizavajte ovu dionicu i ovu firmu ako nemate dovoljan fitilj. Nije lijepo na druge pokusavati sa losim utjecajem jer lako je za "stare" ali novi su ipak neuki, sjetite se i sami svog vremena. Pa lijepo ako Vas ne zanima IGH, ako ste puni gorcine "samo onako iz djira", onda se prosetate po lijepom vremenu i izvjetrite IGH iz svoga uma, to bi Vam bilo korisnije. Samo iskrena sugestija.


Institut IGH je u prvom tromjesečju 2012. zabilježio konsolidirani gubitak nakon oporezivanja u iznosu od 3,3 milijuna kuna, stoji u izvještaju objavljenom na Zagrebačkoj burzi.

Manjinskom interesu pripisan je gubitak od 111 tisuća kuna, a imateljima kapitala matice 3,2 milijuna kuna. Godinu ranije IGH je poslovao s dobiti od 2,76 milijuna kuna.

Smanjenje konsolidiranih poslovnih prihoda posljedica je gubitka HDZ-a na izborima i manjka nepotrebnih investicija, komentirao je IGH analitičar pobjeda.

Kolega, kada je IGH konstantno imao pozitivna izvjesca stanje na burzi je bilo isto jer je dionica padala. Stoga? Niste otkrili toplu vodu osim sto Vam je cilj istresti svoj nakupljeni stres kao i unistiti nove dionicare koji sigurno nemaju iskustvo burze na svojoj kozi. Nije lijepo od Vas, no neznam kako ne uvidjate da Vam se svi ovdje smiju ne lagano, nego na veliko.

laiv*

1. gorčine – čuj ja sam svoje ukupno stanje trgovanja na IGH prikazao ovdje (na tvoju žalost mnogu su i vidjeli i nečeš vjerovati ali je lijepo pozitivno)
2. igh se napuhavao godinama na temelju laži – to svi znamo, to je jednostavno tako
3. nakupljeni stres – ne nikako već tuga zbog upropaštene države koju volim svim srcem, a IGH i sličnu su je uništili
4. a to kaj mi se tupani smiju to me boli neka stvar – smiju se oni koji plaču zbog svojeg minusa – a za to mi se hebe

p.s. ti si neka dobra duša, anđeo čuvar da me savjetuješ?

zaključno, koje laži sam ja iznio? – pa nisam ja Jure Radić i poslovi od mlrd euro svugdje po svijetu – ja nisam lagao kao neki ovdje – ja sam svoje stanje prikazao

lp i sretno sa minusom – tek je počelo padanje ove ponzi tvrtke

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Kad cijela burza krene gore, IGH će krenuti jače, jer je takvo pravilo.

Prema kojem članku ZTK je to pravilo?
[/quote]
Da malo ozbiljnije i duže pratiš burzu (i imaš novac unutra), znao bi i ne bi pitao.


laiv*

1. gorčine – čuj ja sam svoje ukupno stanje trgovanja na IGH prikazao ovdje (na tvoju žalost mnogu su i vidjeli i nečeš vjerovati ali je lijepo pozitivno)
2. igh se napuhavao godinama na temelju laži – to svi znamo, to je jednostavno tako
3. nakupljeni stres – ne nikako već tuga zbog upropaštene države koju volim svim srcem, a IGH i sličnu su je uništili
4. a to kaj mi se tupani smiju to me boli neka stvar – smiju se oni koji plaču zbog svojeg minusa – a za to mi se hebe

p.s. ti si neka dobra duša, anđeo čuvar da me savjetuješ?

zaključno, koje laži sam ja iznio? – pa nisam ja Jure Radić i poslovi od mlrd euro svugdje po svijetu – ja nisam lagao kao neki ovdje – ja sam svoje stanje prikazao

lp i sretno sa minusom – tek je počelo padanje ove ponzi tvrtke


A da Ti nas koji želimo vjerovati u lijepu budučnost ove dionice ostaviš na miru sa svojim crnilom i deprom?


Danas konačno silazimo ispod praga 700 kuna.

Ne bi reka prika..

Jučer si se treba postavit na bid, kad su prosipali marginašima..

Danas više nema, papala maca… puno gladni usta, malo ribe..

Adio momci

Ova poruka nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica... Ali bakica voli kad svi zaradite.. Lipi moji..

Nema prometa, nema pomaka, nema ničega. Samo dosada. Čekanje, čekanje, čekanje.


Nema prometa, nema pomaka, nema ničega. Samo dosada. Čekanje, čekanje, čekanje.

kad nema shorta onda cekas…ako si pun dionica cekas isto bilo kakvu kupnju da to prospes po bidu .. [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Uf ova dionica je kolega stvarno zaglibila, ali po meni prije dole nego gore ipak razmislite i o soluciji da dokapitalizacija propadne. Šta onda? Gdje je onda dno.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]



Nema prometa, nema pomaka, nema ničega. Samo dosada. Čekanje, čekanje, čekanje.

kad nema shorta onda cekas…ako si pun dionica cekas isto bilo kakvu kupnju da to prospes po bidu .. [yawn]
[/quote]

Imaš bar 100 komada do 700, pa šta ne prospeš?

Ili si jedan od onih šta imaju još više?

Velike ribe će plaćat po 760, a mi sretnici kupovali po 700 i nešto sitno [thumbsup]

Samo strpljivo ekipa, uspih neće izostat!! [thumbsup]

Ova poruka nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica... Ali bakica voli kad svi zaradite.. Lipi moji..




Nema prometa, nema pomaka, nema ničega. Samo dosada. Čekanje, čekanje, čekanje.

kad nema shorta onda cekas…ako si pun dionica cekas isto bilo kakvu kupnju da to prospes po bidu .. [yawn]
[/quote]

Imaš bar 100 komada do 700, pa šta ne prospeš?

Ili si jedan od onih šta imaju još više?

Velike ribe će plaćat po 760, a mi sretnici kupovali po 700 i nešto sitno [thumbsup]

Samo strpljivo ekipa, uspih neće izostat!! [thumbsup]
[/quote]
nula komada…mrtva trgovina vec mjesecima…rasprodalo bi se al se nema kome…al ti to jako dobro znas…zato i otvarate nove nickove bjesomucno [bye] [bye] [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close