IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a evo jednog interesantnog razmišljanja jednog bezveznog forumaša na dan 19.05 2010g.


Da sam ja Jure ja bi ljepo raskomadao IGH na komadiće,neke od tih odmah prodao ostale povezao u nekakav holding,nekretnine iznajmio……ono što donosi živu lovu zadržao bi za sebe,kao laboratirij za ispitivanje materijala…a male dioničare …….nešto bi smislio [wink]

ps: jureakočitašovonemojnikomrečiovojesamomojemišljenje [rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

kako ide dokapitalizaija. ima li zainteresiranih i koliko. je li jure uložio sve svoje nekretnine i nekretninice, keš, djedovinu i iskipao se u igh ….kao što je rekao ili čeka da vidi oće li…neće li.


kako ide dokapitalizaija. ima li zainteresiranih i koliko. je li jure uložio sve svoje nekretnine i nekretninice, keš, djedovinu i iskipao se u igh ….kao što je rekao ili čeka da vidi oće li…neće li.

da da i ovo
http://danas.net.hr/novac/dok-igh-kopni-radicevim-tvrtkama-biznis-cvjeta





http://www.nacional.hr/clanak/129495/krah-slavonskog-gradevnog-diva

jos jedan na izdisaju….a oni jos i imaju poslova….


Pomalo prema 600 kuna.
[/quote]
bit ce tu i nominale ,treba vremena
[/quote]
Može doći i na minimalu,ali na zse postoje dionice i "dionice". U ove druge spada igh,koji u jednom danu na objavi neke vijesti,a ne posla dobivenog,odradi rast 50 % ,ako ne i više. Tko prati live dionicu jako dugo zna o čemu pričam.
Nema veće špekulantske dionice na zse.
[/quote]

O tome van i ja pričam lipi moji..

Jure i njegov Inštitut su uvik znali iznenadit, pozitivno..

A može se i komparirat sa INGROM, ona je nekidan pala a već slideći dan naglo poskočila..

Al ima jedan "detalj" – u međuvremenu se "pročistila" od "drhtavih ručica" (margin call) [undecid]

Ako se razumimo… a razumimo se jelte [cool]

A ako će ovo na nominalu oće li i INGRA na "početne pozicije" (3,7 kuna)??

A kud će kad dođe u "čvrste ruke" da mi je znat??

Adio lipi..

Ova poruka nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica... Ali bakica voli kad svi zaradite.. Lipi moji..

Institut IGH je u prvom tromjesečju 2012. zabilježio konsolidirani gubitak nakon oporezivanja u iznosu od 3,3 milijuna kuna, stoji u izvještaju objavljenom na Zagrebačkoj burzi.

Manjinskom interesu pripisan je gubitak od 111 tisuća kuna, a imateljima kapitala matice 3,2 milijuna kuna. Godinu ranije IGH je poslovao s dobiti od 2,76 milijuna kuna.

Smanjenje konsolidiranih poslovnih prihoda posljedica je gubitka HDZ-a na izborima i manjka nepotrebnih investicija, komentirao je IGH analitičar pobjeda.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

E,pobjeda,pobjeda, niti imaš dionicu u svojem portfelju,niti planiraš kupit,ali bitno da se piše i ubije vrijeme.
Moraš znati da igh nije lopata,mješalica,mixer i sl.strojevi kao ostale građ.firme.


E,pobjeda,pobjeda, niti imaš dionicu u svojem portfelju,niti planiraš kupit,ali bitno da se piše i ubije vrijeme.
Moraš znati da igh nije lopata,mješalica,mixer i sl.strojevi kao ostale građ.firme.

Tako je!
Ostali građevinarci nešto stvaraju i poslove dobivaju svojim radom, dok je IGH do sada poslove dobivao preko DRUGA IVEKA:
Od kada nema druga iveka IGH jednostavno ne može dobiti posao nigdje i ništa!

Nije li to činjenica??

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



E,pobjeda,pobjeda, niti imaš dionicu u svojem portfelju,niti planiraš kupit,ali bitno da se piše i ubije vrijeme.
Moraš znati da igh nije lopata,mješalica,mixer i sl.strojevi kao ostale građ.firme.

Tako je!
Ostali građevinarci nešto stvaraju i poslove dobivaju svojim radom, dok je IGH do sada poslove dobivao preko DRUGA IVEKA:
Od kada nema druga iveka IGH jednostavno ne može dobiti posao nigdje i ništa!

Nije li to činjenica??
[/quote]
Bravo,to je prodavanje magle.Čisti monopol na NIŠTA.Tvrtka je toliko prezadužena da ju niti jedna banka ne želi pratiti.Sad ćemo vidjeti tko će platiti završne obrtniče radove na Bundeku i Ban centru.
Pa onda kome oni to misle prodati.Taj posao je rupa bez dna.Sličan projekt Cvjetni trg je pravi fjasko.Prodaja stanova na Cvjetnom je totalni promašaj.Stoji ti nekretnina a kamate te jedu svaki mjesec.

Jel bude što od one tužbe za dokapitalizaciju?

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.




E,pobjeda,pobjeda, niti imaš dionicu u svojem portfelju,niti planiraš kupit,ali bitno da se piše i ubije vrijeme.
Moraš znati da igh nije lopata,mješalica,mixer i sl.strojevi kao ostale građ.firme.

Tako je!
Ostali građevinarci nešto stvaraju i poslove dobivaju svojim radom, dok je IGH do sada poslove dobivao preko DRUGA IVEKA:
Od kada nema druga iveka IGH jednostavno ne može dobiti posao nigdje i ništa!

Nije li to činjenica??
[/quote]
Bravo,to je prodavanje magle.Čisti monopol na NIŠTA.Tvrtka je toliko prezadužena da ju niti jedna banka ne želi pratiti.Sad ćemo vidjeti tko će platiti završne obrtniče radove na Bundeku i Ban centru.
Pa onda kome oni to misle prodati.Taj posao je rupa bez dna.Sličan projekt Cvjetni trg je pravi fjasko.Prodaja stanova na Cvjetnom je totalni promašaj.Stoji ti nekretnina a kamate te jedu svaki mjesec.
[/quote]
Bez obzira kaj mislim da je IGH banana, moram te demantirati ovdje.
– projekt bundek nije loš, ali je problem što je sve izgrađeno ilegalno, odnosno prenamjena je bila ilegalna stoga bundek centar NEĆE imati uporabnu dozvolu – to ti je jako dobro objasnio Tomislav Saucha koji je ujedno i prozivao Bandića za tu prenamjenu – znači centar bez uporabne – nije problem za stanove ali jest za poslovne prostore
– projekt cvjetni je stao sa prodajom jer su banke sjele na gruntovnicu jer mister ubojica ne može plačati kredite – stoga stanovi imaju teret

prodati će se to sve, doduše znatno jeftinije i ne tako brzo – ali stvar je što IGH čeka teška teška budučnost bez pomoći države i iveka i sličnih…sve su izgradili na prijateljstvu stoga je teško očekivati da će lagano dalje

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

A možda ipak Pelješki most … http://hr.seebiz.eu/zivko-matusko-energicno-se-protivimo-koridoru-kroz-neum/ar-34369/
Ionako nema veze. Kad cijela burza krene gore, IGH će krenuti jače, jer je takvo pravilo. Dakle, i nije previše bitno ovi poslovi, oni poslovi, ovi dugovi, oni dugovi. Bitno je da se Crobex krene oporavljati i sve će biti ok na žalost onih koji čekaju nominalu.


A možda ipak Pelješki most … http://hr.seebiz.eu/zivko-matusko-energicno-se-protivimo-koridoru-kroz-neum/ar-34369/
Ionako nema veze. Kad cijela burza krene gore, IGH će krenuti jače, jer je takvo pravilo. Dakle, i nije previše bitno ovi poslovi, oni poslovi, ovi dugovi, oni dugovi. Bitno je da se Crobex krene oporavljati i sve će biti ok na žalost onih koji čekaju nominalu.

da li je četvrta godina recesije razlog da crobex preokrene?
teško, kaj ne?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close